Čerpajte z minulosti, ale nedovoľte, aby minulosť čerpala z vás...

Máte pocit, že vám niečo bráni žiť naplno?
 
Zmocňujú sa vás pocity strachu, hnevu, viny, krivdy, neschopnosti, bezmocnosti, poníženia, menejcennosti?
 
Točíte sa v začarovanom kruhu, z ktorého nevidíte cestu von?

Nespracované emócie a zranenia vytvárajú v mysli bloky, ktoré vám bránia žiť naplno. Uvoľnením uviaznutých emócií odstránite tieto bloky, ktoré vás obmedzujú.

Uvoľnenie emočných blokov redukuje stres. Do vášho života vstúpi sila, sebadôvera, posilní sa vaša sebahodnota. Prinavráti sa vám vnútorná rovnováha a radosť zo života.

Viem, aké to je, keď sa človek trápi a nevidí východisko zo svojich problémov. Sama som si tým v minulosti prešla a nevedela som, ako z toho vonku. Na podnet mojich kamarátiek, ktoré tiež absolvovali podobné terapie, som sa pre jednu takú rozhodla.

Dnes môžem povedať, že mi to zmenilo život.

Nielenže mi to pomohlo uvoľniť emočné bloky a vyriešiť problémy, ktoré ma obmedzovali. No ovplyvnilo to moje profesionálne smerovanie. Absolvovala som medzinárodné kurzy a začala prácu facilitátorky OneBrain. Neprestala som na sebe pracovať a svoje zručnosti som obohatila ďalšími kurzami: Cesta od Brandon Bays, Uzdravenie vnútorného dieťaťa, Liečenie cez vyššie JA, Psychokybernetika, Terapia farbami, Forensic healing, Spiritual Couching, ale aj mnohé iné kurzy zamerané na rozvoj osobnosti.)

Viac si môžete prečítať v mojom príbehu.

Ako to funguje

Poďme si vysvetliť, ako to vlastne funguje: uviaznuté a nespracované emócie z minulosti vás môžu obmedzovať v rôznych oblastiach života – prejavujú sa ako bloky v práci, v partnerskom živote, v oblasti financií či zdravia a pod.

Krútite sa dookola v začarovanom kruhu a neviete si s určitými problémami poradiť. Keď tieto emócie či bloky odhalíte a uvoľníte, veľmi sa nám uľaví a veci sa začnú „ukladať na miesto“. Je to, ako by sme rozuzlili nejaký uzol, ktorý bránil prúdiť našej prirodzenej energii a šťastne žiť.

Pár príkladov pre lepšiu predstavu

  • • V detstve sa niekto cítil odmietnutý, povedzme v škôlke sa s ním nikto nechcel hrať - mohol sa v ňom ukotviť pocit, že ho druhí "nechcú" a v dospelosti môže mať problém v nadväzovaní kontaktov.
    • Alebo ak bolo dieťa neustále vystavené kritike rodičov či učiteľov, môže v dospelosti trpieť prehnanou sebakritikou a nespokojnosťou so sebo (to sa môže premietať aj voči druhým).
    • Alebo ak niekoho na školskej besiedke poplietol svoju básničku a zožal posmech ostatných, môže sa poriadne zapotiť povedzme aj na porade pred menším tímom, nie to ešte verejne vystúpiť pred veľkým publikom.
    • Ak niekoho vyľakal alebo pohrýzol pes, celý život sa môže báť aj malých zlatučkých psíkov…

Toto je len pár príkladov zo skúseností mojich klientov, dalo by sa menovať skutočne z rôznych oblastí života. Samozrejme, emočné bloky nemusia pochádať len z detstva.

Ako rozuzliť to, čo vás trápi

Nerobím žiadne čáry-máry, nemyslite si, že lusknem prstom nad vašou hlavou a problémy zmiznú. Takto to nefunguje. Prevediem vás vašim vnútorným svetom, odhalíme ten pomyselný uzol, ktorý blokuje vašu energiu a spoločne ho rozuzlíme.

Takže aj vy sa pritom trochu „zapotíte“ a nebudete len pasívne čakať, že všetko urobí ja. Takto to má pre človeka oveľa väčšiu hodnotu. No nemusíte sa ničoho báť, ten pocit na konci je nesmierne uvoľňujúci.

Keďže mám bohaté skúsenosti aj s rôznymi inými terapiam s koučingom i mentoringom, viem každé sedenie individuálne prispôsobiť na potreby klienta.

Sedenia robím momentálne v online prostredí. Výhodou je, že nemusíte nikam chodiť, ale z pohodlia svojho domova sa spojíme a ja vás prevediem vašim vnútorným svetom, aby sme uvoľnili uviaznuté emócie.

Na hodnote sedenia to však nič nemení, výsledky sú vynikajúce.

Čo potrebujem vedieť pred sedením

Podrobnosti k sedeniu: je potrebné mať napojenie na internet, aby bol dobrý vizuálny kontakt. Je dôležité nájsť si ozaj nerušenú chvíľku, aby ste sa mohli dobre uvoľniť. Bežne trvá sedenie cca 1-1,5 hodiny, môže sa pretiahnuť na 2 hodiny, čo cenu neovplyvní. Ide mi o to, aby som vám pomohla a niekto potrebuje a má rád viac sa porozprávať.

Ideálne (aj ked nie nevyhnutné) je použiť slúchadlá, aby vás nerušili zvuky okolia. Keďže viem, že mnohí z vás pracujú, majú deti alebo sa o niekoho starajú, viem sa časovo prispôsobiť a dohodnúť hoci aj cez víkend či neskoro večer (cenu to neovplyvní). Dôležité je, aby ste si vyhradili skutočne tú hodinku-dve len pre seba a nemuseli riešiť telefonáty či hádky detí.

CENA ZA JEDNO SEDENIE:

60,- Eur

Je to vhodné pre každého?

 Online sedenia nie sú vhodné pre každého. Po vašej registrácii sa vám ozvem telefonicky, aby som vám poskytla priestor na otázky a zároveň sa uistila, či je pre vás online sedenie vhodné. Táto telefonická konzultácia je zdarma. Ak sa spoločne zhodneme na tom, že tento druh terapie je pre vás vhodný, dohodneme si spoločné stretnutie.

UPOZORNENIE

Online sedenia, ktoré poskytujem, nie sú náhradou za riadnu lekársku či inú odbornú starostlivosť. Nie sú vhodné pre pacienov, ktorí sa liečia pomocou antidepresív alebo sú v ťažkom psychickom či fyzickom stave.

Ďakujem za pochopenie.