Hotovo :)

afirmácie sú na ceste k Vám

Afirmácie pre deti si sitahnete tu, stačí kliknúť na tlačítko:

alebo o chvíľu dorazí do Vašej schránky e-mail s predmetom:
[Zdarma] - Afirmácie pre deti

Niekedy zablúdi do AUTOMATICKEJ alebo HROMADNEJ pošty, REKLÁM či SPAMU. Ak by neprišiel do pol hodinky, napíšte mi, určite sa na to pozriem: atanasova@sebarozvoj.eu.

Ak si chcete prečítať viac o tom, ako afirmácie využívať, ako s nimi pracovať alebo si ich vytvoriť, prečítajte si článok na mojom blogu.

Mirka Atanasová

Mám tu pre Vás ešte 3 tipy:

TIP 1:

Ak sa zaujímate o témy sebarozvoja, motivácie alebo mindfulness, môžete sledovať moju FB stránku Sebarozvoj a mindfulness pre deti.

TIP 2:

  • Ak ste  z Bratislavy a okolia a máte deti vo veku 6-12 rokov, prihláste ich do 10-týždňového kurzu Mindfulness pre deti.
  • Mindfulness (všímavosť) posilní psychickú odolnosť dieťaťa cez praktické nástroje a zábavné techniky všímavosti. Deti si na kurze osvoja pútavé aktivity MYSLE, TELA a DYCHU.
  • Medzinárodné odborné štúdie a naše skúsenosti svedčia o tom, že deťom sa zlepší schopnosť sústrediť sa, sebakontrola, študijné výsledku, zníži sa miera stresu, úzkosti a rušivého správania.
  • Deti už po pár lekciách vnímajú celkovú psychickú pohodu, naučia sa relaxovať, vnímať svoje myšlienky a pocity a zlepší sa nielen ich schopnosť riešiť konflikty, ae aj pozerať na problémy s nadhľadu.
  • Prihlášky a viac info nájdete TU>>

TIP 3:

Mám tu pre Vaše deti milú, veselo graficky spracovanú  e-knižku

Básničky z  čarovnej studničky,

vhodnú pre deti vo veku 5-10 rokov. Len na tomto mieste ju môžete objednať v špeciálnej [zľave 25%]

za symbolických 5,70 Eur

Elektronická knižka Básničky z čarovnej studničky ponúka rôznorodosť z hľadiska tém, rozsahu i náročnosti. Rozvíja predstavivosť, pozitívny vzťah k životu, prírode, rodine, ale najmä detskú hravosť i zvedavosť.

Básničky odrážajú vnútorný i vonkajší svet dieťaťa už od útleho veku, škôlky a školy. Či už chcú detičky potešiť starých rodičov, pripraviť sa na besiedku alebo recitačnú súťaž, básničiek nikdy nie je dosť a vždy je fajn mať nejaké poruke.

Básničky majú pekné nápady, sú hravé a nežné. Témy su pre nás veľmi blízke – o rodine, o zvieratkách, rôzne životné udalosti. Veľmi sa mi páči aj grafická úprava.

Svetlana Beťková, učiteľka v ZUŠ a mama dvoch detí

Básničky sú fakt skvelé. Sú vhodné na besiedky a dá sa z nich vybrať pre baby i chalanov. Na moje odporúčanie si ich objednala si ich aj naša pani učiteľka :).

Zuzka, 35 r., mama na plný úzväzok

Milá pani autorka, chceme poďakovať za Vaše krásne básničky!!! Dcérka veľmi rada recituje a niektoré sa naučila naspamäť. Keď to recituje, ani jedno oko neostane suché. Nie sú síce smutné, ale sú tak pekne napísané, že proste chytia za srdce, hlavne keď to počujete z úst dieťaťa. Ozaj ľúbivé, ďakujeme.

Vierka R., mama dvoch detí

"Martinko! Poď, prečítam Ti básničky: Slovensko, Prváčik, Poďakovanie mamičke, Poďakovanie oteckovi... a ďalšie. Po dočítaní konštatujem, že tak krásne básničky som čítala naposledy od Ľudmily Podjavorinskej. Pri Slovensku a Prváčikovi dokonca plačem a hovorím si, že práve takto by sa mala budovať národná hrdosť. :-)

Natalia Poliaková, Spánková víla www.spankovavila.sk

Upozornenie pre Českú republiku: Pokiaľ chcete faktúru vystaviť na firmu a nie ste plátca DPH, vzniká vám vystavením faktúry povinnosť stať sa identifikovanou osobou. Následne mi musíte mi dodať svoje IČ DPH. Pokiaľ identifikovanou osobou nie ste alebo sa ňou nechcete stať, doporučujem kúpiť si  e-book na fyzickú osobu nepodnikateľa.

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.