Básničky z čarovnej studničky

Milá e-knižka plná básničiek a veselých obrázkov, ktorá poteší menších i väčších. Témy sú rôzne, zamerané tak, aby rozvíjali predstavivosť, pozitívny vzťah k životu, prírode, rodine, detskú hravosť i zvedavosť.

Básničky odrážajú vnútorný i vonkajší svet dieťaťa už od útleho veku, škôlky a školy. Či už chcú detičky potešiť starých rodičov, pripraviť sa na besiedku alebo recitačnú súťaž, básničiek nikdy nie je dosť a vždy je fajn mať nejaké poruke.

E-kniha "Básničky z čarovnej studničky" ponúka rôznorodosť z hľadiska tém, rozsahu i náročnosti.

Referencie

Básničky majú pekné nápady, sú hravé a nežné. Témy su pre nás veľmi blízke – o rodine, o zvieratkách, rôzne životné udalosti. Veľmi sa mi páči aj grafická úprava.

Svetlana Beťková, učiteľka v ZUŠ a mama dvoch detí

Básničky sú fakt skvelé. Sú vhodné na besiedky a dá sa z nich vybrať pre baby i chalanov. Na moje odporúčanie si ich objednala si ich aj naša pani učiteľka :).

Zuzka, 35 r., mama na plný úzväzok

Milá pani autorka, chceme poďakovať za Vaše krásne básničky!!! Dcérka veľmi rada recituje a niektoré sa naučila naspamäť. Keď to recituje, ani jedno oko neostane suché. Nie sú síce smutné, ale sú tak pekne napísané, že proste chytia za srdce, hlavne keď to počujete z úst dieťaťa. Ozaj ľúbivé, ďakujeme.

Vierka R., mama dvoch detí

"Martinko! Poď, prečítam Ti básničky: Slovensko, Prváčik, Poďakovanie mamičke, Poďakovanie oteckovi... a ďalšie. Po dočítaní konštatujem, že tak krásne básničky som čítala naposledy od Ľudmily Podjavorinskej. Pri Slovensku a Prváčikovi dokonca plačem a hovorím si, že práve takto by sa mala budovať národná hrdosť. :-)

Natalia Poliaková, Spánková víla www.spankovavila.sk

Cena za e-knihu je 7,70 Eur