Básničky z čarovnej studničky

Básničky odrážajú vnútorný i vonkajší svet dieťaťa už od útleho veku, škôlky a školy.

Či chcú vaše deti potešiť starých rodičov, pripraviť sa na besiedku alebo recitačnú súťaž, básničiek nikdy nie je dosť a vždy je fajn mať nejaké poruke.

Táto milá elektronická kniha plná básničiek a veselých obrázkov poteší deti vo veku 5-10 rokov. Rôznorodé témy rozvíjajú predstavivosť dieťaťa, jeho pozitívny vzťah k životu, prírode, rodine, detskú hravosť i zvedavosť.

Referencie

Básničky majú pekné nápady, sú hravé a nežné. Témy su pre nás veľmi blízke – o rodine, o zvieratkách, rôzne životné udalosti. Veľmi sa mi páči aj grafická úprava.

Svetlana Beťková, učiteľka v ZUŠ a mama dvoch detí

Básničky sú fakt skvelé. Sú vhodné na besiedky a dá sa z nich vybrať pre baby i chalanov. Na moje odporúčanie si ich objednala si ich aj naša pani učiteľka :).

Zuzka, 35 r., mama na plný úzväzok

Milá pani autorka, chceme poďakovať za Vaše krásne básničky!!! Dcérka veľmi rada recituje a niektoré sa naučila naspamäť. Keď to recituje, ani jedno oko neostane suché. Nie sú síce smutné, ale sú tak pekne napísané, že proste chytia za srdce, hlavne keď to počujete z úst dieťaťa. Ozaj ľúbivé, ďakujeme.

Vierka R., mama dvoch detí

"Martinko! Poď, prečítam Ti básničky: Slovensko, Prváčik, Poďakovanie mamičke, Poďakovanie oteckovi... a ďalšie. Po dočítaní konštatujem, že tak krásne básničky som čítala naposledy od Ľudmily Podjavorinskej. Pri Slovensku a Prváčikovi dokonca plačem a hovorím si, že práve takto by sa mala budovať národná hrdosť. :-)

Natalia Poliaková, Spánková víla www.spankovavila.sk

Cena za e-knihu je 7,70 Eur

Upozornenie pre Českú republiku: Pokiaľ chcete faktúru vystaviť na firmu a nie ste plátca DPH, vzniká vám vystavením faktúry povinnosť stať sa identifikovanou osobou. Následne mi musíte mi dodať svoje IČ DPH. Pokiaľ identifikovanou osobou nie ste alebo sa ňou nechcete stať, doporučujem kúpiť si  e-book na fyzickú osobu nepodnikateľa.

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.
Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.