Napísala som pre vás tieto eBooky:

Ako zapáliť iskru a udržať si plameň motivácie

Chcete v sebe objaviť a udržať si motiváciu či už v práci alebo na dosiahnutie svojich snov a cieľov, a na dotiahnutie vecí do úspešného konca?

Alebo potrebujete zvýšiť motiváciu u svojich zamestnancov, žiakov, športových zverencov či detí? Potom je toto je ten správny eBook pre vás.

Spoznaj príčiny, odhaľ príznaky, stav  na preveciu

Ak vás práca nenapĺňa, dokonca vás oberá o životnú energiu a ráno sa vám nechce vstať z postele, je možné, že trpíte syndrómom vyhorenia.

V eBooku sa dozviete, aké sú príznaky, spoznáte príčiny a zistíte, čo treba robiť, aby ste vyhoreniu prešli, ak patríte do niektorej z rizikových skupín.

Cvičenie na omladenie tváre i duše

Tento eBook je vhodný pre každú ženu, ktorá sa zaujíma o svoju krásu - nielen vonkajšiu, ale aj vnútornú. Objednajte si kompletnú zostavu 30 cvikov na cvičenie tváre.

Získate tiež zoznam všetkých cvikov v praktickom formáte, meditáciu, afirmácie a mini lekcie motivácie a sebalásky.

PRIPRAVUJEM  PRE VÁS ONLINE KURZ

AKO SI UDRŽAŤ VNÚTORNÚ ROVNOVÁHU

V tomto online kurze vám prinesiem množstvo inšpirácie, poznatkov a cvičení v podobe overených techník, vďaka ktorým si udržíte svoju vnútornú rovnováhu a nenecháte sa z nej tak ľahko vyviesť. Ak sa to aj stane, mám pre vás rady a tipy, ako sa dokážete znovu "zharmonizovať".

 Každý môže prevziať kontrolu nad svojimi emóciami, zlepšiť vzťah k seby, komunikáciu a vzťahy s okolím, stať sa vedomým tvorcom svojho života, no hlavne žiť v harmónii so sebou i svetom.

Mám niečo aj pre vaše ratolesti - nakuknite do Okienka pre deti: