Napísala som pre vás tieto eBooky:

Ako zapáliť iskru a udržať si plameň motivácie

Chcete v sebe objaviť a udržať si motiváciu či už v práci alebo na dosiahnutie svojich snov a cieľov, a na dotiahnutie vecí do úspešného konca?

Alebo potrebujete zvýšiť motiváciu u svojich zamestnancov, žiakov, športových zverencov či detí? Potom je toto je ten správny eBook pre vás.

Spoznaj príčiny, odhaľ príznaky, stav  na preveciu.

Ak vás práca nenapĺňa, dokonca vás oberá o životnú energiu a ráno sa vám nechce vstať z postele, je možné, že trpíte syndrómom vyhorenia.

V eBooku sa dozviete, aké sú príznaky, spoznáte príčiny a zistíte, čo treba robiť, aby ste vyhoreniu prešli, ak patríte do niektorej z rizikových skupín.

PRIPRAVUJEM nový eBook:

Tento eBook je vhodný pre každú ženu, ktorá sa zaujíma o svoju vonkajšiu i vnútornú krásu. Okrem kompletnej zostavy na cvičenie tváre a skvelých bonusov v podobe cvikov v praktickom formáte, meditácie a afirmácií, získate aj mini lekcie motivácie a sebalásky.

Neváhajte a siahnite po príťažlivej dávke inšpirácie pre omladenie svojej tváre i duše.

 V tomto eBooku vám prinášam kopu inšpirácie v podobe overených techník, vďaka ktorým si udržíte svoju vnútornú rovnováhu a nenecháte sa z nej tak ľahko vyviesť. Ak sa to aj stane, mám pre vás rady a tipy, ako sa  znovu zharmonizovať.

 Každý môže prevziať kontrolu nad svojimi emóciami a žiť v harmónii so sebou i svetom.

Mám niečo aj pre vaše ratolesti - nakuknite do Okienka pre deti: