Poďme spolu prebudiť a oživiť vašu
MOTIVÁCIU
a rozžiariť vašu vnútornú iskru!

Motivácia je dôležitá ingrediencia naplneného života. Jej strata vedie k úbytku energie, frustrácii, často až k vyhoreniu. Ak hľadáte odpovede na otázku ako svoju motiváciu obnoviť, ako v sebe zapáliť iskru a udržať si plameň motivácie, čítajte ďalej a verím, že

objavíte čaro vnútornej motivácie!

Je ťažké udržať si motiváciu v práci, ktorá vás nebaví. Je takmer nemožné cítiť sa šikovný v niečom, čo vám nesedí.

Žiaľ, mnohí uveria, že chyba je v nich. Častokrát sa to sa odrazí nielen na ich výkone, ale aj na znížení sebahodnoty.

Našťastie, nájdu sa aj takí, čo idú za svojím šťastím. 

Patrím medzi šťastlivcov, pre ktorých je práca aj koníčkom. Rozdiel je v tom, že nemusím, ale chcem. Nepovažujem to za samozrejmosť, ale za výsledok môjho úsilia a viery v seba.

 

Zažila som aj druhú stranu mince a viem, aké to je stratiť entuziazmus. Ten môj spľasol ako bublina, keď som uviazla v práci, čo mi nesadla. Cítila som, ako sa moje nadšenie a motivácia menia na nechuť, ako sa vytráca moja energia a spolu s ňou aj kreativita a pozitívny sebaobraz.

 

Nemienila som sa však uspokojiť so životom na "pol plynu" či skončiť ako kôpka nešťastia.

Cítila som, že mám na viac a našla som oblasť, v ktorej môžem svoj potenciál uplatniť.

Dnes učím svojich klientov na individuálnych sedeniach či motivačných kurzoch, ako reštartovať motiváciu u seba i druhých.

Na manažérskych kurzoch učím, ako motivovať jednotlivcov i tímy. Na kurzoch pre verejnosť ukazujem, že sa oplatí snívať a veriť, že nám život môže priniesť viac toho, po čom túžime (viac radosti? pohody? lásky? zdravia? nádeje? peňazí? príležitostí? klientov?... dosaďte si to svoje).

 

Ako lektorka osobného rozvoja a motivačná koučka som viedla mnohé sedenia, prednášky i workshopy na tému motivácia a sebamotivácia vo vzdelávacích centrách (napr. Centrum ďalšieho vzdelávania Univerzity Komenského, Akadémia pozitívneho života, Macrasoft, MB Akademy ai.), alebo priamo vo firmách.

Účastníci odchádzajú plní pozitívnej energie, s iskrou v oku a úsmevom na tvári, rozhodnutí niečo vo svojom živote zmeniť:

- buď niečo začať robiť (napr. učiť sa jazyk, začať cestovať, behať, chudnúť, meditovať...)

- alebo niečo prestať robiť (prestať fajčiť, prejedať sa, prestať sa podceňovať...).

 

Spočiatku, keď odchádzali s rozhodnutím zmeniť prácu/partnera/bývanie/školu..., kládla som si otázku, či nerobím niečo zle. No keď sa mi vrátili pozitívne ohlasy, pochopila som, že to robím dobre. Veď ak sa niekto zúčastní motivačného kurzu alebo si kúpi motivačný eBook, znamená to, že chcel niečo zmeniť a ľady sa pohli.

 

Či sa jedná o motiváciupráci, pri dosahovaní cieľov alebo

v inej oblasti, existujú mnohé nástroje na záchranu či vylepšenie situácie.

Zamýšľali ste sa nad tým, prečo sa práca, ktorá nás napĺňa, časom premení na stereotyp? Prečo naši zamestnanci, členovia tímu, študenti, športovci či deti tak ľahko podliehajú demotivácii?

 

Prečo, keď sa rozhodneme niečo zmeniť, zlepšiť, dosiahnuť, sa naše odhodlanie s prvými prekážkami vytráca? Zrazu nám dochádzajú nápady a peniaze, chýba nám čas, energia, podpora okolia... a napokon to vzdáme.

Je vám to povedomé?

Zrejme pre vás nie je novinkou, že so stratou motivácie ide často ruka v ruke aj narušenie pozitívneho sebaobrazu. Existujú rôzne príčiny, ktoré ničia našu motiváciu a bránia nám v dosiahnutí cieľov, tzv. zabijaci motivácie. Tých je potrebné odhaliť a eliminovať, pretože neúspech frustruje, ničí našu sebadôveru, pocit šikovnosti, kreativitu a s ňou aj MOTIVÁCIU.

No nemusí to tak byť!

Podrobne zodpovedané otázky motivácie pri dosahovaní cieľa. Autorka spracováva svoje skúsenosti ako terapeutka a koučka. Popritom nám ponúka množstvo podnetných príkladov, cvičení, citátov, myšlienok a otázkami nabáda každého z nás nebáť sa vydať na cestu svojho sna, kde môžeme naplno využiť vlastný potenciál, uspokojiť potrebu sebarealizácie, ocenenia a spokojnosti v živote.

Svetlana BeťkováUčiteľka v ZUŠ a mama dvoch detí

Vďaka tomuto eBooku som si opať raz pripomenula, aké je dôležité starať sa o svoju sebahodnotu. Dosahovať méty neznamená len ísť úloha po úlohe, ale aj zastaviť sa, ohliadnuť a oceniť seba za tú skvelo odvedenú prácu, aj keď to bol možno len drobný krôčik.

Natália Poliakováautorka projektu www.spankovavila.sk

 

Ako to robia tí, čo si motiváciu dokážu udržať?

*

Ako si poradia s prekážkami, nezdarmi a motivačnými bariérami?

*

Čo robia, keď sa ich motivácia vytráca?

*

Ako dokážu zotrvať a úspešne doraziť do cieľa?

*

Prečo je vlasnte motivácia taká dôležitá?

 

Na tú poslednú otázku si môžete hneď odpovedať sami. Stačí, keď si spomeniete, ako ste sa cítili, keď ste niečo robili a boli ste motivovaní, a naopak, keď ste robili niečo bez štipky motivácie. Určite ste už zažili obidve situácie.

Skúste porovnať ten rozdiel: kedy ste mali viac energie, radosti, nápadov? Kedy sa vám ľahšie prekonávali prekážky?

 

Aby som vám ukázala, ako motivovať seba i druhých, ako si zachovať zdravý

sebaobraz a dosiahnuť svoje sny, napísa som pre vás eBook

Objav čaro vnútornej motiváce.

Když to trochu přeženu, Mirčin eBook je návod na spokojený a motivovaný život. Ukazuje, proč je motivace v našich životech důležitá, a co se stane, když není. Nabízí mnoho způsobů, jak ji v životě najít díky nalezení osobních cílů a vizí, jak si splnit cíl díky objevení a prozkoumání své motivace. Líbí se mi hlavně část, kde je krok po kroku popsán proces hubnutí. A je funkční. Každý člověk ho může použít sám pro sebe i ostatní víceméně kdykoliv, a díky tomu si zvědomit co vlastně dělá a jak, a jestli to je to správné na cestě za plněním osobní vize. Doporučuju to vyzkoušet.  

Zuzana Švagrováwww.zuzanasvagrova.cz

Kniha je zaujímavá a podnetná. Len potvrdzuje to, čo aj sama cítim. Dodáva nové myšlienky a nádej, múdre a praktické rady, ktoré môžem podať ďalej tým, ktorí sa ocintú na ceste hľadania svoje roly v živote.

Martina, MD

Čo v eBooku nájdete:

 • ODPOVEDE NA OTÁZKY
  • Ako to robia úspešní ľudia? • Stojí moja práca za záchranu, alebo nastal čas na zmenu? • Do akej miery fungujú finančné stimuly? • Kde nabrať odvahu ku zmene? • Ako dosiahnuť to, po čom túžim? • Ako motivovať svojich zamestnancov/deti/študentov/športových zverencov?… a mnohé iné.
 • MNOŽSTVO NÁSTROJOV A PRAKTICKÝCH CVIČENÍ
  účinných na zvýšenie a udržanie motivácie u sebe i druhých. Spoznáte svoje motívy, potreby a hodnoty. Ukážem vám, ako v seba uveriť, ako zvýšiť vlastnú sebahodnotu a zlepšiť svoj sebaobraz.
 • A ČO AK SA DLHODOBO NEDARÍ?
  Aj tu existujú riešenia. Odhalíme negatívne presvedčenia a zabijakov vašej motivácie. Vyladíme vaše postoje a komunikáciu, aby ste seba i druhých dokázali stimulovať, nie znechutiť.
 • PRE TÝCH, ČO NIE A NIE SCHUDNÚŤ
  Ak sa vám nedarí schudnúť, túto časť eBooku si zamilujete. Na príklade chudnutia si krok po kroku prejdeme celým postupom, ktorý môžete aplikovať na dosiahnutie akýchkoľvek cieľov a snov.
 • OSOBNÁ SWOT ANALÝZA
  Veľmi obľúbená technika, pomocou ktorej budeme eliminovať bariéry ohrozujúce vaše ciele a motiváciu. Odhalíme tiež, ktoré vaše kvality a silné stránky vám poslúžia pri dosahovaní cieľov. Vysvetlím vám, aké chyby robia ľudia pri stanovení cieľov a ako ich zadefinovať tak, aby ste ich skutočne dosiahli.
 • KOUČINGOVÁ MOTIVAČNÁ TECHNIKA
  Osvojíte si vysoko účinný nástroj, vďaka ktorému dokážete sebe i druhým zvýšiť motiváciu, sebavedomie, kreativitu, odvahu, radosť zo života a iné želané kvality.

Každý máme nějaké sny a přání. Otázkou ovšem zůstává jestli jdeme za nimi nebo zůstáváme raději na místě kde nejsme spokojeni. Cítíme, že se potřebujeme pohnout z místa, jít za svým srdcem, dělat co nás naplňuje a baví, přesto zůstáváme raději v "jistotě" nespokojeni. Mnohdy mluvíme o svých snech s takovým nadšením, že nám září oči, ale argumenty rodiny a přátel nás rychle uzemní, že je nedokážeme realizovat. Paní Mirka v e-booku popisuje jak v sobě objevit motivaci a s radostí se vydat vstříc svým snům navzdory všeho.  Knihu doporučuji všem, kteří stojí na místě a nedokáží udělat ten krok vpřed. Po přečtení se vám půjde určitě lehčeji vstříc k lepším zítřkům na vaší cestě.

Jana Smutná, www.janasmutna.czAutorka a tvůrkyně Energetických svícnů, meditací k nalezení cesty k sobě

V knihe sú pekné hlboké myšlienky, je to veľmi inšpirujúce čítanie. Pútavo spracovaná téma motivácie, vízie, dosahovania cieľov. Páčili sa mi cvičenia, techniku na chudnutie som hneď zaviedla. SWOT analýzu v práci používame pri projektoch, v tomto "osobnom" prevedení som ju doposiaľ nepoznala. Kto by nechcel byť šťastný, úspešný a motivovaný!   

Petra K., 39 r. účtovníčka

Cena eBooku je 27,50 EUR

V porovnaní s tým, čo vám eBook prinesie, je cena symbolická.

 

Je to viac, ako elektronická kniha, je to mini kurz motivácie, ktorý do vášho života vnesie mnohé

AHA-momenty,  pozitívnu energiu, radosť, nádej, ale aj nové nápady a méty.

Kúpou eBooku získate aj 3 hodnotné BONUSY:

BONUS 1

Pracovný zošit plný praktických úloh, ktoré vás posunú dopredu míľovými krokmi. Obsahuje to najlepšie z mojich cvičení, ktoré používam na kurzoch.

BONUS 2

Vysoko účinnú koučovaciu techniku na zvýšenie motivácie, ale aj sebavedomia, radosti zo života, kreativity, odvahy či iných želaných kvalít.

BONUS 3

Krásne graficky spracované motivačné citáty slávnych, pre inšpiráciu múdrosťou či úspechmi. Môžete nimi niekoho obdarovať a urobiť tak radosť dvakrát. :)

Čo vám môj eBook prinesie

*

Naučíte sa premieňať prekážky na výzvy. Budete si vedieť poradiť, či už sa vám veci nedarí rozbehnúť alebo dotiahnuť do konca.

*

Natrénujete si, ako efektívne formulovať požiadavky a aké zázraky vo vzťahoch s vašimi deťmi, kolegami či partnermi, prinesie pár zmien v komunikácii.

*

Budete prekvapení, ako si nefunkčnými myšlienkami sami hádžete polená pod nohy. Vysvetlím vám, odkiaľ pochádzajú a ako si s nimi poradiť.

*

Kým niekto sa ani nezamýšľa nad vlastnými hodnotami, vy spoznáte ich neoceniteľný význam a vďaka môjho návodu si zostavíte vlastný hodnotový rebríček.

*

V eBooku nájdete to najlepšie z mojich motivačných kurzov - to, čo považujem za 

praktické, funkčné a účinné.

Odovzdám vám poznatky, ktoré som za tie roky nazbierala z množstva kníh, kurzov a prácou s klientami. Nemusíte ísť takou náročnou (i keď zaujímavou) cestou ako ja, aby ste si tieto poznatky osvojili.

 

Výhodou eBooku je, že na cvičenia si nájdete čas, keď budete mať chuť a náladu. Nemusíte ich zdielať s ostatnými, ako to býva na kurzoch. Kedykoľvek sa k nim môžete vrátiť.

Pokud se chcete do tématu motivace ponořit opravdu do hloubky, pak je tento ebook právě pro vás. Je doslova nadupaný informacemi, které skvěle využije nejen manažer, který potřebuje vést svůj tým, ale stejně dobře ho využije každý člověk, který chce motivovat sám sebe a své blízké. Ebook obsahuje nejenom teoretickou část, ale vede i k praktickým úkolům a směřuje k činu, a to hodnotím jako velké plus. Omáčky o ničem na téma motivace je na trhu spousta, ale s tímto ebookem určitě chybu neuděláte. Investovat peníze do sebe a do svého růstu, jsou nejlépe utracené peníze. Děkuji Miroslavo, že jsi mě zase posunula o kus dál :)

Veronika Gruntová tvůrkyně projektu Máma z gruntu http://mamazgruntu.cz/

Práve som dočítala úžasnú knihu Objav čaro vnútornej motivácie. Veľmi ma povzbudila a nadchla. Lepšiu knihu tohto typu som ešte nečítala. Je pútavá, zaujímavá a povzbudzujúca, nevedela som sa od nej odtrhnúť! Niektoré cvičenia so mnou dosť pohli, bonusy boli super. Vyzdvihujem výborný štýl a dôvtipnú inteligenciu autorky. Ako grafička oceňujem aj grafické spracovanie.

Iva Trúchlagrafička

Možno si teraz poviete, že internet je plný návodov na zvýšenie motivácie. Súhlasím. Verím, že mnohé sú z kvalitných zdrojov. No koľké z nich vám skutočne pomohli?  Možno krátkodobo. Možno vám vniesli svetlo do tejto oblasti. No zmenilo sa niečo vo vašom živote?

Pre tých z vás, čo si kladiete otázky typu: "Čo ak som beznádejný prípad?" , "Čo ak to u mňa nezafunguje?", "Čo ak nedokážem svoju motiváciu prebudiť?"...

Mám pre vás dobrú správu:

Neverím, že niekto je beznádejný prípad. Skôr len neviete ako na to.

Každý má potenciál. Každý má právo na naplnený život.

Je však nutné si uvedomiť, že pre svoje šťastie musíte aj niečo urobiť. Nestačí pasívne si prečítať teóriu, nech je akokoľvek kvalitná. Teóriu je nutné pretaviť do praxe. Práve preto vás môj eBook núti do akcie. Ja vám môžem poskytnúť svoje skúsenosti, znalosti a vedomosti, no ten, kto musí vyvinúť aktivitu, STE VY.

Ak ale predsa len zistíte, že kúpa môjho eBooku bol pre vás krok vedľa, pochopím to. Práve preto ponúkam garanciu vrátenia peňazí v plnej výške, a to bez otázok či vysvetľovania.

Verím, že je to férová ponuka, čo myslíte?

Pokrivkáva vaša motivácia?

Myslíte, že to bude lepšie o týždeň, o mesiac o rok?

Kúpou eBooku Objav čaro vnútornej motivácie nemáte čo stratiť. Práve naopak, veľa vám do života prinesie.

Upozornenie pre Českú republiku: Pokiaľ chcete faktúru vystaviť na firmu a nie ste plátca DPH, vzniká vám vystavením faktúry povinnosť stať sa identifikovanou osobou. Následne mi musíte mi dodať svoje IČ DPH. Pokiaľ identifikovanou osobou nie ste alebo sa ňou nechcete stať, doporučujem kúpiť si  e-book na fyzickú osobu nepodnikateľa.

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.