Pozorujete na svojej tvári a krku prvé známky stárnutia? Pribúdajú vám vrásky, ochabuje svalstvo, vytráca sa pružnosť pokožky?

Prírodu a čas nezastavíme, a ani to nemáme v pláne.

Na procese starnutia nie je nič zlé, najmä ak do zrelého veku vstupujeme s eleganciou a vedomím vlastnej hodnoty.

Mnohé z vás mi píšu, že popri deťoch, práci, partnerovi či iných povinnostiach im akosi neostáva čas starať sa o seba.

Ako sa ale môžete cítiť dobre, ak sa dávate na posledné miesto?

Ako chcete rozdávať lásku a energiu druhým, ak ju nedoprajete sama sebe?

Každá žena by si mala vyhradiť denne chvíľku len pre seba, prepojiť sa so svojím vnútrom a svojou ženskou energiou. A rozhodne by to nemalo byť len pri hrncoch či kope žehlenia.

 

Mám tu pre vás novinku - eBook Cvičenie a omladenie tváre i duše, v ktorom prinášam cviky na omladenie tváre i krku, ale aj rady z praxe, vďaka ktorým doslova omladne vaša duša - znovu objavíte vlastnú hodnotu a sebalásku.

Je čas zbaviť sa „sydnrómu šedej myšky“ a nechať svoju dušu i krásu rozkvitnúť.

Ja som sa k tvárovej gymnastike dostala v čase, keď som v rôznych mestách viedla meditačné kurzy, ktoré som obohatila o cvičenia očnej a tvárovej gymnastiky. Záujem účastníčok, no hlavne účinok cvikov ma milo prekvapil. To ma motivovalo k tomu, aby som rozšírila svoje znalosti v tejto oblasti na kurzoch u nás i v zahraničí.

Tie najobľúbenejšie a najúčinnejšie cviky som spracovala do formy eBooku. Verím, že ho uvítajú najmä ženy, ktoré chcú na sebe pracovať, no nemajú možnosť navštevovať kurzy tvárovej gymnastiky vo svojom meste.

Cestičky k sebaláske a objaveniu vlastnej hodntoy vedú rôzne, ja som pre vás pripravila z každého rožku trošku :)

V eBooku nájdete overené postupy na cvičenie tvárovej gymnastiky a starostlivosť o svoje telo, ale aj dávku inšpirácie pre omladenie svojej duše.

Cielené cvičenie vráti vašej pleti pevnosť a elasticiu, vyhladí jemné vrásky a zjemní tie hlbšie. Po prvých úspechoch vám dodá pocit sebavedomia. Stačí chuť a vôľa venovať sa sama sebe a nájsť si na seba trochu času.

Vnímam, že na kurozh osobného rozvoja a individuálnych sedeniach potrebujú mnohé ženy posilniť svoje sebavedomie, uvedomiť si vlastnú hodnotu a naučiť sa oceniť svoj prínos. Preto v eBooku prinášam Mini lekciu motivácie, Mini lekciu sebalásky, ale najmä afirmácie na posilnenie vašich  vnútorných hodnôt, ktoré som vyvinula špeciálne pre tento eBook.

Tento eBook je vhodný pre tie z vás, ktoré:

 • registrujete začínajúce alebo pokročilé známky starnutia
 • strácate elasticitu a pružnosť pokožky krku a tvráre
 • začínajú vám ovísať líčka, tvoria sa vačky pod očami, dvojitá brada...
 • možno ste ešte na prvé známky starnutia primladá, no chcete staviť na prevenciu
 • chcete sa dozvedieť, ako sa starať nielen o svoju vonkajšiu, ale i vnútornú krásu
 • máte pocit, že ste vaša sebahodnota a sebaláska nie je dostatočná a chcete to zmeniť
 • trpíte "syndrómom šedej myšky" - potlačili ste svoje potreby na úkor drhých, čo sa odrazilo na vašom sebavedomí, podceňujete sa a niekedy by ste sa najradšej schovali pred svetom

Čo všetko eBook obsahujte:

E-knihu Cvičenie pre omladenie tváre a duše som kúpila svojej mamine, ktorá má hlbšie vrásky a môžem povedať, že začala poctivo cvičiť. Prvé zmeny sa ukázali už po páť dňoch, čo ju dosť povzbudilo. Ale ja som si všimla aj iný vedľajší účinok - mama sa viac usmieva a viac sa páči sebe aj svojmu okoliu :)

Jana S.

Ďakujem za tipy na cviky, ale ešte viac za Váš pohľad a krásne múdre myšlienky na ženské sebavedomie a rady, ako sa začať mať rada. Afirmácie do mobilu som poslala aj mojim dcéram, lebo verím, že základom šťastnej ženy je jej spokojnosť so sebou.

Martina, 48r

Som presvedčená, že najkrajšou ozdobou
ženy je jej vnútorné vyžarovanie.
Žena, ktorá pozná svoju hodnotu a má sa rada,
je prínosom aj pre svoje okolie.

Zo skúsenosti s prácou so ženami na kurzoch osobného rozvoja i osobných sedeniach viem, že mnohé z vás majú problém so sebaocenením a uvedomením si vlastnej hodnoty.

Preto som sa rozhodla venovať v tomto eBooku aj otázke SEBALÁSKY, aby každá z vás dokázala objaviť a rozvíjať svoje osobné čaro.

Ebook je vhodný pre ženy, ktoré chcú odhodiť predsudky a zbaviť sa toho, čo ja nazývam

„sydnróm šedej myšky“. Je čas pustiť to a nechať svoju dušu i krásu rozkvitnúť.

Cena eBooku: 15,50 Eur

Ak ale predsa len zistíte, že kúpa môjho eBooku bol pre vás krok vedľa, pochopím to. Ponúkam preto garanciu vrátenia peňazí v plnej výške bez otázok či vysvetľovania.

Je to férová ponuka, čo poviete?

K eBooku dostanete okrem množstva kvalitných informácií aj

3 skvelé BONUSY:

BONUS 1

Pracovný zošit s 30-timi cvikmi a ich popismi. Nájdete ho v 2 verziách: jeden pestrofarebný, vhodný do tabletu či notebooku, druhý vo verzii pre tlač vhodný na cvičenie pred zrkadlom.

BONUS 2

Krásnu rozprávkovú  meditáciu v pdf: "Čarovné sérum, ktorá vás unesie do sveta fantázie, pomôže vám uvoľniť sa, zrelaxovať a zvýši účinok cvičenia. Vytvorí vo vás priestor pre harmóniu a sebalásku.

BONUS 3

Afirmácie pre omladenie duše špeciálne vytvorené pre tento eBook. Afirmácie sú pozitívne výroky, ktoré pomáhajú naladiť sa na úspech a udržiavajú nás v harmónii. Nájdete ich v 2 verziách: pre tlač aj mobil.

Super cviky, jednoduché, dobre vysvetlené, ale hlavne účinné. Páči sa mi rozprávkovo krásny bonus "meditacia".

Petra K., 44r.

Výborný ebook, je motivačný nielen na cvičenie, ale aj pohladí po duši. Lekcia sebelásky veeeeľmi zahriala pri srdci. Sestra sa zúčastnila aj kurzu, keď sa ešte robili kurzy. Mne kúpila aspoň ebook, ale urobila mi radosť.

Ivana, 55 rokov

Tento eBook je pre vás ten správny tip, ak:

 • túžite naštartovať svoju motiváciu a sebalásku, spojiť sa so svojou ženskou energiou
 • rozhodli ste sa omladnúť, k čomu vám pomôže 30 osvedčených cvikov na tvár i krk
 • chcete získať osvedčené tipy, ako vyživovať svoje telo zvnútra i zvonka, ako sa o seba starať a rozmaznávať svoju pleť
 • chcete využiť svoju predstavivosť a pomocou rozprávkovej meditácie Čarovné sérum (formát pdf) naštartovať regeneráciu pleti na bunkovej úrovni
 • chcete získať afirmácie pre omladenie ženskej duše

Tento eBook je vhodný pre každú ženu, ktorá sa zaujíma o svoju vonkajšiu i vnútornú krásu. Okrem kompletnej zostavy na cvičenie tváre a skvelých bonusov podobe cvikov v praktickom formáte, meditácie či afirmácií, získate aj osvedčené rady, ako sa vrátiť k svojej ženskosti.

Neváhajte a siahnite po tejto príťažlivej dávke inšpirácie

a doprajte hrejivý balzam svojej duši i pleti. 

Spojte príjemné s užitočným a nechajte svoju krásu zažiariť.  

Upozornenie pre Českú republiku: Pokiaľ chcete faktúru vystaviť na firmu a nie ste plátca DPH, vzniká vám vystavením faktúry povinnosť stať sa identifikovanou osobou. Následne mi musíte mi dodať svoje IČ DPH. Pokiaľ identifikovanou osobou nie ste alebo sa ňou nechcete stať, doporučujem kúpiť si  e-book na fyzickú osobu nepodnikateľa.

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.