PRIPRAVUJEM  PRE VÁS ONLINE KURZ

Stáva sa vám, že sa necháte prevalcovať emóciami, a to nie práve pozitívnymi?

Strácate občas vnútornú rovnováhu a robí vám problém znovu ju nadobudnúť?

Existujú riešenia, ako si udržať vnútornú rovnováhu aj v náročných situáciách, a ja vám ukážem ako na to.

Už roky pôsobím ako certifikovaná lektorka osobného rozvoja, koučka a OneBrain terapeutka. Medzi najžiadenejšie témy na kurzoch i terapiách už dlhodobo patrí manažment stresu, zvládanie náročných stresových a záťažových situácií a spracovanie emočných blokov.

Ako certifikovaná lektorka a školiteľka mám bohaté skúsenosti s vedením školení priamo vo firmách alebo prostredníctvom vzdelávacích centier: Centrum ďalšieho vzdelávania Univerzity Komenského, Akadémia pozitívneho života, Macrosoft, MB Academy ai.

Súčasná doba nám priniesla nové okolnosti a výzvy, ktorým sme sa museli naučiť čeliť a prispôsobiť.

Napriek tomu, že sa máme obmedzenie sa stretávať osobne na terapiách, školeniach a koučingových sedeniach, stále je tu možnosť online stretnutí, prostredníctvom ktorých aj ja pomáham klientom, ktorý sa ocitli v náročnej situácii.

Rozhodla som sa napísať eBook Ako si udržať vnútornú rovnováhu, pretože verím, že mnohým z vás pomôže zvládnuť stres, prevziať kontrolu nad svojimi emóciami, nad svojim životom. Rozsah eBooku ma však nakoniec presvedčil o tom, aby som vytvorila online kurz, a tak mala možnosť odovzdať vám oveľa viac vedomostí, znalsotí, skúseností a naučiť vás pracovať so stresom a zvládať rôzne životné situácie. Overené techniky, ktoré prináša, vás naučia, ako sa nenechať vyviesť z rovnováhy, prípadne ako sa to aj stane, ako sa rýchlo znovu zharmonizovať. 

Každý z nás má právo žiť vyrovnaný a naplnený život a ja verím, že práve môj kurz bude pre vás tou správnou inšpiráciou a návodom, ako nato.

Moje motivačné eBooky na podobné témy: