Skúsenosti mojich klientov

z terapeutických sedení

Rešpektujem citlivosť informácií a súkromie mojich klientov, preto nezverejňujem ich celé mená.

Na odblokovanie som šla so zvedavosťou, pretože to bolo prvý krát (ale určite nie posledný). Nikdy by som neverila, že vďaka kineziologickému testovaniu je možné nájsť také súvislosti. Všetko to do seba logicky zapadlo, zrazu akoby ma osvietilo a všetko som pochopila. Navyše to bol to pre mňa krásny a hlboký emocionálny zážitok, ktorý som si dokonale užila.

Zuzana, 54

Po sedení som mala zvláštny pocit, bolo to ako pocit zo stretnutia po dlhej dobe s niekým alebo niečím veľmi blízkym, s časťou mňa, ktorá tam vždy bola ale ja som ju nevnímala a zabudla som, že tam je. Nebol to ani pocit šťastia alebo nejakej radosti, skôr akýsi pocit rešpektu k tomu, s čím som sa stretla, čo vo mne je a neviem o tom. Celkovo to bol ale pocit, že sa niečo zmenilo a že sa ku mne vrátila akási sila, ktorá tam predtým nebola.
Cítim, že sa zmenilo moje vnímanie seba samej a zatiaľ môžem povedať, že sa zo mňa vytratil taký tichý pocit prehry, ktorý som mala vždy na začiatku, keď som sa do niečoho púšťala. V práci som tiež mala zaťažkávacie skúšky a neviem, či som to zvládla dobre alebo nie, ale môj prístup sa zmenil a dostala som pocit, že už nebudem znášať poníženia ako fackovací panák :)

Silvia, G.

Odbloky som absolvovala aj v minulosti, vždy mi pomohli. Prvý raz som skúsila online odblok a účinok ma úprimne prekvapil. Zaznamenala som obrovské zmeny vo svojom živote, najmä v myšlienkach - katastrofické predstavy a strachy sa síce ešte občas objavia, ale nič už so mnou nerobia. Ako keby to bol už len zlozvyk mysle, no emócie tam už nie sú. Asi v tom pomáhajú aj osobné afirmácie, ktoré ste mi vytvorili, pretože ma "nútia" zameriavať myšlienky na to čo chcem, nie tam, kde predtým samé utekali. Za mňa super, som rada, že som bola a odporúčam Vás aj ďalej!

Maja K.

Chcem Vám dať krátku spätnú väzbu s odstupom času. Vaša terapia mi pomohla a odporúčané cvičenia aplikujem dodnes. Aj naďalej pracujem s vnútorným dieťaťom a objavujem koherentný dych. Oceňujem, že ste mi dali odporúčania na cvičenia v dňoch nasledujúcich po terapii. Ukázalo sa mi, že keď si človek zavedie do života niečo pravidelné, tak pociťuje (aspoň ja) istú oporu a stabilitu a vníma jasný cieľ. Rozhodne mi to pomáha viac, ako občasné cvičenia podľa nálady a situácie.
Ďakujem Vám za to.

Mirka K.

Ešte raz ďakujem za syna, po odbloku sa mu vrátilo sebavedomie aj bezprostrednosť a zas je to ten veselý chlapec ako predtým. Ja ako mama si viac želať nemôžem. 

Broňa

Ďakujem za citlivú terapiu. Mala na mňa veľký vplyv, ľudia hovoria, že som úplne iný... Sám v sebe cítim viac sily a sebavedomia. Verím, že to bolo práve týmto...

Filip, 38

Absolvovala som sedenie "uzdravenie vnútorného dieťaťa". Počula som od druhých, no netušila som, že to môže byť až tak vyživujúce. To prijatie seba samej, silné objatie, ale aj rady, ktoré som svojmu mladšiemu ja poskytla, ma vnútorne veľmi posilnili. Je príjemné nechať sa previesť takýmto procesom, ale oceňujem aj to, že som dostala návod, ako so svojím vnútorným dieťaťom môžem pracovať aj mimo sedení. Keď sa obzriem späť za problémom, kvôli ktorému som sa prihlásila na sedenie, je to preč a už vôbec to neriešim - len matná spomienka na minulosť, ktorá ma už netrápi. Ešte raz ĎAKUJEM!!!

Michaela K., 36

Prežil som veľmi náročný rozchod, z ktorého som sa nevedel pozbierať. Niekoľko mesiacov som trpel a začal mať psychické problémy, aké som predtým nepoznal. Jedno jediné sedenie mi pomohlo preniesť sa cez to a úplne sa oslobodiť.

Michal, 32

Po odblokovaní sa cítim veľmi dobre a som spokojnejšia, šťastnejšia a všimla som si, že sa viac usmievam a dokonca mám široký zubatý úsmev... 😁 Priatelia mi hovoria, že som opeknela, a dokonca som už dvakrát dostala otázku, či som zaľúbená, lebo som taká iná... 😀 boli sme tancovať a po dlhej dobe som tancovala, akoby ma nikto nevidel.. 😆

Aj muži si ma viac všímajú a ja ich. Začala som opät cvičiť a robí mi to radost... Ešte stále citim aj únavu, ale už je to o málo lepšie, ako to bolo... Budem pokračovat s koherenciou a afirmáciami aj naďalej, lebo tento stav sa mi veľmi páči a verím, že bude ešte lepšie...

Pravidelne si spomínam, ako som sa oprela o moje vyššie ja a dnes už viem, že sa oň môžem oprieť kedykoľvek a to je vážne skvelý pocit...

Katka

Po dlhej dobe som absolvoval pracovný pohovor, ktorý sa konal v zahraničnej firme a bol na vyššiu pozíciu, na akej som doteraz pracoval. Pani Atanasová ma pripravila a dala mi rady, na základe ktorých sa mi podarilo postúpiť až do 3. kola pohovoru. Okrem toho, že ma pripravila po obsahovej stránke, ukázala mi "antistresové" techniky, a celkovo mi pomohla nastaviť sebavedomie tak, aby som prekonal napätie. To miesto som dostal a za pomoc som pani Atanasovej vďačný.

Ľubomír, 46

Prvé dni po sedení som mala veľmi rozkolísané emócie, až sa mi točila hlava, ale už som sa otriasla. Akokoľvek si vybavím to, čo sme spolu prebrali počas sedenia, vidím to všetko akoby v inom svetle, alebo ani nie v inom, ale farebnejšom, nie čisto čierno-bielo. Spomenula som si na pekné zážitky, a bolo ich veľmi veľa, ktoré boli prekryté negatívnymi.
Som kľudnejšia, mám menej prejavov úzkosti - menej si ohryzujem nechty a kožu okolo nich. Teším sa na každé ráno, že si vypočujem nejakú sound healing alebo riadenú meditáciu a vnímam farby a nálady jednotlivých afirmácií. Objavujem svet znova ako malé dieťa :)
Ďakujem za sedenie.

Andrea D.

Po našom sedení mi doslova odpadol kameň zo srdca a taká ta hrča v krku, ktorá ma dusila stále dookola a držala vo mne negatívnu energiu. Aj keď som sa s tým sama veľkrát snažila popasovať, niekedy človek potrebuje odbornú pomoc. Preto som veľmi vďačná za pomoc, nesmierne si to vážim a ďakujem. Som si vedomá, že je predo mnou ešte dlhá cesta, no už teraz viem, že sa s tým nemusím pasovať sama. Posledné dni som opäť tá vysmiata, ako pred tými všetkými negatívnymi udalosťami a dokážem mať takú obrovskú radosť z banalít, že žiarim ako žiarovka (ešte aj priateľ sa ma pýtal, či nemám niekoho iného, lebo sa stále smejem ). Neviem či je to afirmáciami alebo myslením, no začína sa mi plniť "čo si požiadaš, to dostaneš resp. pritiahneš". Pomaly sa mi obracia život na taký, aký som vždy chcela.

Nikola H.

V odbloku som zažila veľmi emocionálne spojenie s vyšším ja a vnútorným dieťaťom, a po odbloku sa v mojom živote začali diať krásne malé zázraky. S pani Miroslavou sa veľmi dobre pracuje, vrelo ju odporúčam.

Želka K.

Moja situácia pred odblokom bola dlhodobo zlá. Svojpomocne, cez videá a články som sa snažila dostať z 2,5 mesačnej depresie, no stres a úzkosť neustupovali. Pôvodne som chcela na odbloku riešiť môj súčasný problém s partnerom. Na začiatku online-sedenia som popísala pocity a emócie, ktoré mi najviac bránia sa cítiť v živote spokojne.

V odbloku nás to doviedlo do detstva k zranenej "malej Anke" a jej spôsobu presadzovania svojich potrieb a hlavne ku spôsobu komunikácie. Otvorili sme veľa tém, ktoré sa mi vynárali, i keď ten najboľavejší sa už nezmestil do sedenia, lebo prišla na mňa únava. Ako Mirka povedala, neriešené veci sa čistia postupne ako cibuľa, po vrstvách. A ja som si toho hodne za tie roky nesprávnym myslením nazbierala.

Večer po odbloku som bola dosť unavená (ako po riadnom upratovaní). Až na druhý deň som pociťovala veľkú úľavu. Úzkosť a negatívne myšlienky v ten deň neboli a ja som sa aj na výlete po dlhej dobe smiala. Nasledujúce dni, keď prišiel stres, negatívna myšlienka, použila som nejakú z techník na vnútorný kľud, ktorú ma Mirka naučila alebo som si prečítala písomný rozbor zo sedenia aj s dobrými radami a afirmáciami. S afirmáciami som pracovala denne aj po odbloku, aby sa všetky staré vzorce správania prepísali a nové ukotvili.

Mirka, chcem sa poďakovať, že online-odblok mi priniesol po takej dobe úľavu, ktorú som dlhodobo necítila a nevedela si sama pomôcť. Kedysi som bola aj na osobnom odbloku, a ten online som si nevedela predstaviť a mala voči nemu predsudky. Myslím však, že je lepší v tom, že dochádza k lepšiemu nadhľadu.

Ešte raz ďakujem.

Anka

Spokojnosť veľká! Sedením, ktoré som u vás absolvovala, sme vyriešili jednou cestou viac problémov a ja sa cítim slobodne, bez stresu a strachu keď mám s niekým komunikovať alebo viesť školenia. Úžasná spätná väzba je od ľudí, ktorí ma poznajú, aj v práci, ktorí sa nestíhajú čudovať, čo sa so mnou deje. O týchto témach je ťažko hovoriť s tými, ktorí tomuto neveria, no pomohla by som toľkým, ktorí by takúto pomoc ocenili. Zatiaľ sa lúčim a teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Janka

Ďakujem veľmi pekne za odblokovanie stresu a za veľmi príjemný a empatický postoj, presné vedenie a spracovanie mojich tém. Veľmi si to cením a ďakujem ešte raz. Hneď po sedení ma to citovo veľmi podchytilo a cítila som úľavu.

Vďaka!
Táňa, zdravotná sestra

Chcem sa veľmi pekne poďakovat za skvelé vedenie meditačného sedenia. Ďakujem, že sme išli až do úplných detailov, lebo sú pre mňa veľmi dôležité. Čo bolo pre mňa nové a vidím ako veľmi pozitívne, je zachytenie mojich vnútorných vhľadov a rád od môjho vyššieho ja,  ktoré som navyše dostala v podobe mojich osobných afirmácií.

S vďakou 
Milota, výkonná riaditeľka nadnárodnej spoločnosti

Online sedenie som dostala od sestry ako darček k narodeninám. Ona je zvyknutá na takéto terapie, tak som bola celkom zvedavá, ako to bude prebiehať. P. terapeutka je veľmi intuitívna, má pochopenie pre slabosti ľudí, mala som dobrý pocit, že sa môžem zdôveriť a nik ma za to nekritizuje, ale úplne, úplne chápe. Bolo to pre mňa veľmi upokojujúce, také pohladenie po duši. Prvý raz som sa stretla so svojím mladším ja, bola som až prekvapená, ako to všetko vidím a cítim. Prebudila sa vo mne po rokoch sebeláska. Som veľmi rada, že som to absolvovala a môžem len odporúčať. Ešte raz ďakujem  p.terapeutke ale tiež sestre, že na mňa myslela. :)

Petra K., 39

Ďakujem veľmi pekne za naozaj skvelú a účinnú online terapiu. Veľmi sa mi uľavilo na srdci a na duši. Váš ematický prístup a použitá technika boli pre mňa veľmi oslobodzujúce. Podarilo sa mi ňou spracovať veľkú časť mojich nespracovaných pocitov a negatívnich spomienok z minulosti. Jednoznačne som maximálne spokojná a odporúčam Vás každému. Ďakujem ešte raz a tisíc krát. Majte sa krásne a nech sa Vam darí čo najlepšie v každom smere.

Alexandra O.

Po našom online sedení som šla rovno za svojím mužom povedať mu, čo chcem a ako sa cítim. Aj keď on si stále hovoril to svoje, ja som bola vo svojej sile. Mám pocit, že sme na sedení to moje malé zranené dieťa vyliečili, aj keď na vzťahu s mužom budem musieť ešte popracovať. Vaše slová sú pre mňa veľmi povzbudivé a motivujúce, skutočne. Po vašej konzultácii som sa cítila veľmi silná a odvážna. Nie som nahnevaná na muža, ale som odhodlaná postaviť sa za seba a obhájiť svoje JA. Bez vašej práce so mnou by som zostala v režime obete a zavretá vo svoje izbe. Ďakujem

Janka F.

Som rada, že som to skúsila, trochu som váhala, že to je online. Ale vôbec to neľutujem. Podarilo sa mi veľmi príjemne uvoľniť. Sama by som neprišla na to, kde mám zablokované emócie. Keď sme to odlbokovali, prišiel príliv sebadôvery a sily. Určite sa ešte prihlásim, srdečná vďaka.
Katka R.

Chcem sa vám poďakovať za sedenie. Prežívam náročné životné obdobie a cítil som, že potrebujem pomoc zvonku. Oceňujem, že to robíte aj na diaľku, pretože nežijem na Slovensku. Ťažoba opadla a získal som nadhľad. Nejak tomu všetkému lepšie rozumiem a viem to celé lepšie uchopiť.

Peter, podnikateľ

Z celeho môjho srdiečka by som sa Vám chcela poďakovat za to, ako ste mi pomohli. Som veľmi vďačná a šťastná, že som Vás našla na internete. Ďakujem, ďakujem za terapiu, čo ste pre mňa spravili a veľmi sa na Vás teším na ďalšie stretnutie. Prajem všetko dobré.
S pozdravom
Helena K.

Asi pred mesiacom som u Vás absolvovala sedenie a chcem sa Vám poďakovať za pomoc. Neuveriteľné, ako to funguje. Musím povedať, že sa cítim oveľa lepšie. Problémy v práci sa pohli k lepšiemu, dokonca aj vzťahy doma začali prekvitať. Som Vám veľmi vďačná a prajem Vám len to najlepšie.

Silvia B.

Hlavou mi vírili nepríjemne myšlienky a tak som hľadala niekoho, kto mi ich pomôže vymazať. Zrazu mi napadla Mirka, v minulosti som absovovala niekoľko One brain sedení. Teraz to prebiehalo online. „Ja nemám rada svoje fyzické telo!“ vychrlila som na Mirku, keď sme sa spolu pod dlhom čase stretli! Vzápätí ma prepadli moje známe obavy, ako to dopadne. Nebolo sa čoho obávať pri terapii ma oblial pocit blaha, pokoja a sebaistoty... a to preto, lebo Mirka má ten dar, že vie vytvoriť veľmi príjemnú priateľskú atmosféru.

Tým, že tiež pracuje na sebe, má vlastné prežitky. Keď treba, nebojí sa ukázať prísnu, alebo súcitnú tvár. Taktiež má veľa skúseností z iných oblastií a vie to veľmi pekne v terapii prepojiť. Moje vnútorne dieťa potrebovalo dodať odvahu a objať, Mirka to v správnom momente uvidela, pochopila a povzbudila, nielen mňa, ale i moje vnútorné dieťa.

Daniela, personalistka

Prišla som kvôli rodinným a zdravotným problémom. Mama umrela a ja som sa s tým nemohla zmieriť, celé roky som sa o ňu starala a navykla som si. Navyše boli problémy s dedičstvom. Predtým som si prešla náročným rozvodom a nejak som sa nevedela pohnúť v živote ďalej. Sedenie mi veľmi pomohlo. Pani terapeutka bola zlatá, dokonca sa mi venovala 3 hodiny, lebo klient za mnou zrušil sedenie a ja som pricestovala z diaľky (veľmi si vážim, že na cene sa to neodrazilo). Odchádzala som skutočne odľahčená a spokojná. Veľmi mi pomohlo, že sa mi niekto takto dlho venoval a mohla som sa zo všetkého vyrozprávať. Bodaj by bolo viac takých ľudí! Ďakujem za všetko, pani Atanasová.

Mária, 68

Ďakujem za krásne sedenie, od ktorého som doslova nabitá pozitívnou energiou. Predtým som bola nevyrovnaná, nestabilná, rozhádzaná. Od našej konzultácie som spokojná a vyrovnaná. Kolegyne ma podozrievajú, či nie som zaľúbená. Áno, som, ale do samotného života :). Mám pocit, že som sa celkom "preprogramovala" a svoje afirmácie som si dala ako tapetu do mobilu, aby som ich mala stále pri sebe.

Danka G.

Po narodení dcérky sme sa presťahovali ku svokrovcom. Moja svokra je taký generál, čo hneď v každom vidí chyby. Manžel je jedináčik, a tak si ho dobre stráži a nedá na neho dopustiť. Jej verbálne útoky ma poriadne deprimovali. No po terapii som si ich prestala pripúšťať k srdcu. Proste som to prestala riešiť a začala som si viac užívať život.

Absolvovla som ešte dve online terapie, každú z nich na inú tému. Vždy to prebiehalo rozdielne, problém bol vždy v niečom inom, no našiel sa a vyriešil. Aj prežívanie po terapii bolo vždy iné, niekedy som účinok pocítila okamžite, inokedy som 2 týždne necítila nič, a potom to zrazu prišlo. Akoby sa mi niečo v mozgu poprepájalo a doslova mi to tam "docvaklo" a nastala úplná zmena.

Katka, 33

O odblokovaní stresu som prvý raz počula na školení Ako uvoľniť emočné bloky, ktoré som absolvovala u pani Atanasovej v Akadémii pozitívneho života. Tá téma ma zaujala, dostali sme rady, ako môžeme aj sami pracovať so svojimi emóciami, s ktorými máme problémy. Ja som to vyskúšala a pomohlo mi to, no chcela som “ísť hlbšie”. To sa aj podarilo a v terapii som zažila tak silný nával sebalásky, že som plakala ako malé dieťa. Bolo to ako silné napojenie na moje vnútorné svetlo, ktoré som dovtedy nezažila. Toto spojenie vo mne zanechalo hlbokú stopu a niečo sa vo mne zmenilo k lepšiemu.

Denisa, 36

Terapiu na uzdravenie vnútorného dieťaťa som absolvovala už viackrát, vždy som si riešila iný problém. Pri terapii som nadobudla úplne iný pohľad na situáciu, ktorý som dovtedy nevidela. Po niektorých terapiách som doslova cítila, ako keby sa všetko v mojom živote začalo riešiť, dokonca aj to, čo som nemala pripravené ako tému na riešenie. Zlepšili sa moje vzťahy s manželom, s kolegyňami, doma som bola oveľa kludnejšia a všimla som si, že mám lepšie porozumenie voči deťom – to, čo ma kedysi nahnevalo, som zrazu prestala riešiť. Deťom to neušlo a pýtali sa ma, čo sa stalo, prečo som sa zrazu tak zmenila. Nebolo to hneď, prišlo to postupne, ale tá postupná zmena stála zato.

Iveta, 44

Mala som problém so sebavedomím, hanbila som sa hovoriť pred ľuďmi a nastúpila som do nového zamestnania, kde sa vyžadovali prezentácie v cudzom jazyku. Bol to vysnívaný job (nie pre tie prezentácie, to bola iba nepríjemná súčasť) a nechcela som sa ho vzdať. Absolvovala som nejaké terapie, ale stále to nebolo ono. Keď som čítala o uzdravení vnútorného dieťaťa, chcela som to skúsiť. Výsledok ma ohromil, terapia so mnou silne pohla. Prestala som riešiť, čo si kto o mne myslí a beriem sa taká aká som.

Zuzana, Poprad

Píšem Vám s odstupom času. Dnes po cca 90 dňoch a už aj skôr Vám viem povedať, že si úprimne vážim Vašej pomoci, nakoľko síce neviem opísať ako, ale viem, že môj postoj k predošlým problémom a ťažkostiam sa diametrálne zmenil. A úprimne, v tých daných veciach ma už nic nerozhádže. Chcem sa Vám za to veľmi poďakovať. Za mňa máte 10 z 5 hviezdičiek :). Budem Vám robiť len a len pozitívnu reklamu. Želám Vám veľa úspechov v súkromí a profesnom živote, ktorým ovplyvňujete mnoho ľudí vo všetkých možných oblastiach, no len a len pozitívne, aspoň teda z môjho pohľadu. Ďakujem Vám a dúfam, že sa opät stretneme.

Pavol T.

Na terapiu som prišla so svojím 5-ročným synom, lebo nerád chodí do škôlky a býva často chorý. Myslela som si, že má problémy s deťmi, no svalový test ukázal, že má problém s jednou učiteľkou. Skutočne som si uvedomila, že nikdy o nej nehovorí. Terapia malému pomohla, stresy zrejme opadli, lebo aj učiteľku začal bral celkom normálne.

Po mesiaci za mnou sám prišiel, že chce ísť znovu "k tej tete, čo sa s ním tak porozprávala, lebo má zase problém". Veľmi ma to prekvapilo, lebo s dospelými sa nezvykne kontaktovať. Deti vedia, čo potrebujú, len ich v tom musíme podporiť.

Ešte chcem podotknúť, že sa mu zlepšila imunita a u doktorky sme neboli niekoľko mesiacov, predtým sme tam chodili ako na klavír. Pri terapii sám priznal, že sa teší, keď je chorý, lebo môže byť doma s maminkou. No keď sa problém v škôlke vyriešil, aj jeho zdravotný stav sa zlepšil.

Petra, účtovníčka

V živote som narobil veľa chýb a prešľapov. Niekedy som mal chuť chodiť po kanáloch, hanbil som sa za seba. Až pri odbloku som pochopil, čo to znamená odpustiť sám sebe. Plakal som ako malé decko. Hanbil som sa za to pred terapeutkou, no ona to vôbec neriešila a povzbudila ma, aby som to všetko pustil. Povedala mi, že práve chlapi plačú najčastejšie pri terapiách, pretože to v sebe celé roky potláčali. Uvedomil som si, že mám právo na novú šancu, na nový život a že aj napriek svojej minulosti má zmysel zabojovať. Máte odomňa jedno veľké ďakujem!

Štefan, 49

Prekvapilo ma, ako sa môžu v živote človeka odraziť problémy, ktoré prežil v prenatálnom období. V odblokovaní sme sa dostali do 16.týždňa, keď som bola v maminom brušku. Vtedy ju opustil môj biologický otec a vlastne sa o mňa nikdy nezaujímal. Mama to znášala veľmi ťažko a ja som to na seba nejak preniesla. V živote som sa vždy cítila neprijatá a odmietaná, ale nevedela som, z čoho tento pocit pramení. Myslela som si, že chyba je niekde vo mne. To, čo som zažila pri odblokovaní bolo neuveriteľné a krásne. Prežila som obrovský nával lásky a sebaprijatia. Doma som sa o tom porozprávala aj s mamou a tá mi potvrdila, že sa to stalo presne vtedy, ako sa ukázalo pri odblokovaní. Netušila, že to mohlo mať na môj život taký dopad, lebo sa vždy snažila, aby mi nič nechýbalo. Vždy sme mali pekný vzťah, no po tomto odblokovaní sa ešte viac upevnil.

Lenka K., 27

Sedenie mi pomohlo. Dostal som ho od manželky ako darček. Vedela o mojom nepríjemnom zážitku z detstva. Chcela mi pomôcť, ale vedla, že sám by som na to nešiel. Na začiatku som pochyboval, či vôbec ísť, nerád hovorím o svojich pocitoch. Bolo dobré, že som nemusel hovoriť presne čo sa stalo. Teraz, keď si spomeniem na tú príhodu z detstva, už ma to vôbec netrápi. Je to už len spomienka, ale zlý pocit zmizol.

Michal

Pre viac info ohľadom online sedenia na uvoľnenie emočných blokov kliknite TU>>

Pre viac info ohľadom koučingu kliknite TU >>

alebo ma kontaktujte TU>>