Skúsenosti mojich klientov

z terapeutických a koučingových sedení

Rešpektujem citlivosť informácií a súkromie mojich klientov, preto nezverejňujem ich celé mená.

Sedenie ma úplne zasiahlo. Získala som nadhľad, pochopila svoje vzorce správania, v ktorých som sa zamotávala od detstva a sťažovali mi môj parnerský život. Afirmácie sú nádherné, výstižné, vypracované, fakt "na mieru"... verím, že aj vďaka nim bude zmena hlboká a trvalá... Ešte raz VĎAKA!
S. Beta

Spokojnosť veľká! Odblokom ktorý sme robili, sme vyriešili jednou cestou viac problémov a ja sa cítim slobodne, bez stresu a strachu keď mám s niekým komunikovať alebo viesť školenia. Úžasná spätná väzba je od ľudí, ktorí ma poznajú, aj v práci, ktorí sa nestíhajú čudovať, čo sa so mnou deje. O týchto témach je ťažko hovoriť s tými, ktorí tomuto neveria, no pomohla by som toľkým, ktorí by takúto pomoc ocenili. Zatiaľ sa lúčim a teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Janka

Moja situácia pred odblokom bola dlhodobo zlá. Svojpomocne, cez videá a články som sa snažila dostať z 2,5 mesačnej depresie, no stres a úzkosť neustupovali. Pôvodne som chcela na odbloku riešiť môj súčasný problém s partnerom. Na začiatku online-sedenia som popísala pocity a emócie, ktoré mi najviac bránia sa cítiť v živote spokojne.

V odbloku nás to doviedlo do detstva k zranenej "malej Anke" a jej spôsobu presadzovania svojich potrieb a hlavne ku spôsobu komunikácie. Otvorili sme veľa tém, ktoré sa mi vynárali, i keď ten najboľavejší sa už nezmestil do sedenia, lebo prišla na mňa únava. Ako Mirka povedala, neriešené veci sa čistia postupne ako cibuľa, po vrstvách. A ja som si toho hodne za tie roky nesprávnym myslením nazbierala.

Večer po odbloku som bola dosť unavená (ako po riadnom upratovaní). Až na druhý deň som pociťovala veľkú úľavu. Úzkosť a negatívne myšlienky v ten deň neboli a ja som sa aj na výlete po dlhej dobe smiala. Nasledujúce dni, keď prišiel stres, negatívna myšlienka, použila som nejakú z techník na vnútorný kľud, ktorú ma Mirka naučila alebo som si prečítala písomný rozbor zo sedenia aj s dobrými radami a afirmáciami. S afirmáciami som pracovala denne aj po odbloku, aby sa všetky staré vzorce správania prepísali a nové ukotvili.

Mirka, chcem sa poďakovať, že online-odblok mi priniesol po takej dobe úľavu, ktorú som dlhodobo necítila a nevedela si sama pomôcť. Kedysi som bola aj na osobnom odbloku, a ten online som si nevedela predstaviť a mala voči nemu predsudky. Myslím však, že je lepší v tom, že dochádza k lepšiemu nadhľadu.

Ešte raz ďakujem.

Anka

Chcem sa veľmi pekne poďakovat za skvelé vedenie meditačného terapeutického sedenia. Ďakujem, že sme išli až do úplných detailov, lebo sú pre mňa veľmi dôležité. Čo bolo pre mňa nové a vidím ako veľmi pozitívne, je zachytenie mojich vnútorných vhľadov a rád od môjho vyššieho ja,  ktoré som navyše dostala v podobe mojich osobných afirmácií.

S vďakou 
Milota, výkonná riaditeľka nadnárodnej spoločnosti

Ďakujem veľmi pekne za odblokovaciu seansu a za veľmi príjemný a empatický postoj, presné vedenie a spracovanie mojich tém. Veľmi si to cením a ďakujem ešte raz. Hneď po sedení ma to citovo veľmi podchytilo a cítila som úľavu.

Vďaka!
Táňa, zdravotná sestra

Rada by som sa touto cestou podelila o svoju skúsenosť s lektorkou/koučkou p.Atanasovou. Spoznala som ju na prednáške „Ako uvoľniť emočné bloky“ v Akadémii pozitívneho života v Bratislave. Jej prednáška ma vtedy zaujala natoľko, že som absolvovala odblokovanie stresu a mala záujem aj o individuálne koučingové sedenia.

Môj problém, s ktorým som sa na p. Atanasovú obrátila, bolo moje neustále pesimistické myslenie a akási ,,nechuť” do života, ale aj neustála výbušnosť, precitlivelosť, sklony k depresiám a pod. Bola som so sebou nespokojná, ale tiež nešťastná, lebo som bola šikanovaná v práci mojím šéfom. Cieľom našich individuálnych sedení bolo zistiť, či v tejto práci mám pokračovať, alebo si nájsť inú prácu, príp. ísť úplne inou cestou, akou je právo, ktoré som vyštudovala.

Sedenia prebiehali online približne raz za 3 týždne. Šéf si na mne denno-denne vybíjal svoje osobné problémy a ja som z práce odchádzala s plačom a znechutená. Ja som si ďalej tieto problémy vybíjala na svojich najbližších.

Vďaka p.Atanasovej je dnes všetko inak. Spoločne sme po pár sedeniach zistili, že v tejto právnickej kancelárii chcem pracovať, lebo sa tu hodím a veľmi ma baví práca s našimi klientami. Na šéfa som prestala reagovať, pretože som sa naučila jednu vec: „Je to predsa jeho problém a jeho psychické problémy, nie moje!“ :) P. Atanasová ma naučila asertívnemu správaniu a problémy v práci už dnes riešim slušnou komunikáciou. Mám vytýčené jasné hranice, ktoré môj šéf prestal prekračovať. Žije sa mi určite lepšie a krajšie, ako pred rokom.

Pani Atanasovú odporúčam všetkým tým, ktorí nevedia správne reagovať na podnety z okolia, tým ktorí su precitlivelí, majú tendenciu rozmýšľať negatívne, často ,,depkujú” ale najmä tým, ktorí doposiaľ nenašli svoju ,,prácu snov”, prípade chcú vylepšiť nefungujúce vzťahy na pracovisku. Ďakujem Vám ešte raz za všetky Vaše cenné rady a trpezlivosť. Určite zostávame v kontakte.

Kristína, právnická kancelária

Koučing v podaní pani Atanasovej predčil moje očakávania. Môj nekonečný problém s prokrastináciou a zlým time-manažmentom som konečne dostala pod kontrolu na základe množstva dobrých rád, ktoré vyšli z môjho vlastného vnútra a nových postupov. Môj život dostal správny rámec, systém a zbavila som sa veľkého chaosu.

S vďakou 
Katka S., podnikateľka

Ďakujem veľmi pekne za naozaj skvelú a účinnú online terapiu. Veľmi sa mi uľavilo na srdci a na duši. Váš ematický prístup a použitá technika boli pre mňa veľmi oslobodzujúce. Podarilo sa mi ňou spracovať veľkú časť mojich nespracovaných pocitov a negatívnich spomienok z minulosti. Jednoznačne som maximálne spokojná a odporúčam Vás každému. Ďakujem ešte raz tisíc krát. Majte sa krásne a nech sa Vam darí čo najlepšie v každom smere.

Alexandra O.

Online sedenie som dostala od sestry ako darček k narodeninám. Ona je zvyknutá na takéto terapie, tak som bola celkom zvedavá, ako to bude prebiehať. P.terapeutka je veľmi intuitívna, má pochopenie pre slabosti ľudí, mala som dobrý pocit, že sa môžem zdôveriť a nik ma za to nekritizuje, ale úplne, úplne chápe. Bolo to pre mňa veľmi upokojujúce, také pohladenie po duši. Prvý raz som sa stretla so svojím mladším ja, bola som až prekvapená, ako to všetko vidím a cítim. Prebudila sa vo mne po rokoch sebeláska. Som veľmi rada, že som to absolvovala a môžem len odporúčať. Ešte raz ďakujem  p.terapeutke ale tiež sestre, že na mňa myslela. :)

Petra K., 39

Som rada, že som to skúsila, trochu som váhala, že to je online. Ale vôbec to neľutujem. Podarilo sa mi veľmi príjemne uvoľniť. Sama by som neprišla na to, kde mám zablokované emócie. Keď sme to odlbokovali, prišiel príliv sebadôvery a sily. Určite sa ešte prihlásim, srdečná vďaka.
Katka R.

Po našom online sedení som šla rovno za svojím mužom povedať mu,  čo chcem a ako sa cítim. Aj keď on si stále hovoril to svoje, ja som bola vo svojej sile. Mám pocit, že sme na sedení to moje malé zranené dieťa vyliečili, aj keď na vzťahu s mužom budem musieť ešte popracovať. Vaše slová sú pre mňa veľmi povzbudivé a motivujúce, skutočne. Po vašej terapii som sa cítila veľmi silná a odvážna. Nie som nahnevaná na muža, ale som odhodlaná postaviť sa za seba a obhájiť svoje JA. Bez vašej práce so mnou by som zostala v režime obete a zavretá vo svoje izbe. Ďakujem

Janka F.

Z celeho môjho srdiečka by som sa Vám chcela poďakovat za to, ako ste mi pomohli. Som veľmi vďačná a šťastná, že som Vás našla na internete. Ďakujem, ďakujem za terapiu, čo ste pre mňa spravili a veľmi sa na Vás teším na ďalšie stretnutie. Prajem všetko dobré.
S pozdravom
Helena K.

Chcem sa vám poďakovať za sedenie. Prežívam náročné životné obdobie a cítil som, že potrebujem pomoc zvonku. Oceňujem, že to robíte aj na diaľku, pretože nežijem na Slovensku. Prvé dni po sedení som sa cítil trochu čudne. No potom prišla úľava. Ťažoba opadla a získal som nadhľad. Nejak tomu všetkému lepšie rozumiem a viem to celé lepšie uchopiť.

Peter, podnikateľ

Hlavou mi vírili nepríjemne myšlienky a tak som hľadala niekoho, kto mi ich pomôže vymazať. Zrazu mi napadla Mirka, v minulosti som absovovala niekoľko One brain sedení. Teraz to prebiehalo online. „Ja nemám rada svoje fyzické telo!“ vychrlila som na Mirku, keď sme sa spolu pod dlhom čase stretli! Vzápätí ma prepadli moje známe obavy, ako to dopadne. Nebolo sa čoho obávať pri terapii ma oblial pocit blaha, pokoja a sebaistoty... a to preto, lebo Mirka má ten dar, že vie vytvoriť veľmi príjemnú priateľskú atmosféru.

Tým, že tiež pracuje na sebe, má vlastné prežitky. Keď treba, nebojí sa ukázať prísnu, alebo súcitnú tvár. Taktiež má veľa skúseností z iných oblastií a vie to veľmi pekne v terapii prepojiť. Moje vnútorne dieťa potrebovalo dodať odvahu a objať, Mirka to v správnom momente uvidela, pochopila a povzbudila, nielen mňa, ale i moje vnútorné dieťa.

Daniela, personalistka

Asi pred mesiacom som u Vás absolvovala sedenie a chcem sa Vám poďakovať za pomoc. Neuveriteľné, ako to funguje. Musím povedať, že sa cítim oveľa lepšie. Problémy v práci sa pohli k lepšiemu, dokonca aj vzťahy doma začali prekvitať. Som Vám veľmi vďačná a prajem Vám len to najlepšie.

Silvia B.

Ďakujem za krásne sedenie, od ktorého som doslova nabitá pozitívnou energiou. Predtým som bola nevyrovnaná, nestabilná, rozhádzaná. Od nášho online odblokovania som spokojná a vyrovnaná. Kolegyne ma podozrievajú, či nie som zaľúbená. Áno, som, ale do samotného života :). Odblokovanie ma celkom "preprogramovalo" a svoje afirmácie som si dala ako tapetu do mobilu, aby som ich mala stále pri sebe.

Danka G.

Po narodení dcérky sme sa presťahovali ku svokrovcom. Moja svokra je taký generál, čo hneď v každom vidí chyby. Manžel je jedináčik a tak si ho dobre stráži a nedá na neho dopustiť. Jej verbálne aj neverbálne útoky ma poriadne deprimovali. No po terapii som si ich prestala pripúšťať k srdcu. Proste som to prestala riešiť a začala som si viac užívať život.

Absolvovla som ešte dve online terapie, každú z nich na inú tému. Vždy to prebiehalo rozdielne, problém bol vždy v niečom inom, no našiel sa a vyriešil. Aj prežívanie po terapii bolo vždy iné, niekedy som účinok pocítila okamžite, inokedy som 2 týždne necítila nič, a potom to zrazu prišlo. Akoby sa mi niečo v mozgu poprepájalo a doslova mi to tam "docvaklo" a nastala úplná zmena.

Katka, 33

O odblokovaní stresu som prvý raz počula na školení Ako uvoľniť emočné bloky, ktoré som absolvovala u pani Atanasovej v Akadémii pozitívneho života. Tá téma ma zaujala, dostali sme rady, ako môžeme aj sami pracovať so svojimi emóciami, s ktorými máme problémy. Ja som to vyskúšala a pomohlo mi to, no chcela som “ísť hlbšie”. To sa aj podarilo a v terapii som zažila tak silný nával sebalásky, že som plakala ako malé dieťa. Bolo to ako silné napojenie na moje vnútorné svetlo, ktoré som dovtedy nezažila. Toto spojenie vo mne zanechalo hlbokú stopu a niečo sa vo mne zmenilo k lepšiemu.

Denisa, 36

Terapiu na uzdravenie vnútorného dieťaťa som absolvovala už viackrát, vždy som si riešila iný problém. Pri terapii som nadobudla úplne iný pohľad na situáciu, ktorý som dovtedy nevidela. Po niektorých terapiách som doslova cítila ako keby sa všetko v mojom živote začalo riešiť, dokonca aj to, čo som nemala pripravené ako tému na riešenie. Zlepšili sa moje vzťahy s manželom, s kolegyňami, doma som bola oveľa kludnejšia a všimla som si, že mám lepšie porozumenie voči deťom – to, čo ma kedysi nahnevalo, som zrazu prestala riešiť. Deťom to neušlo a pýtali sa ma, čo sa stalo, prečo som sa zrazu tak zmenila. Nebolo to hneď, prišlo to postupne, ale tá postupná zmena stála zato.

Iveta, 44

Mala som problém so sebavedomím, hanbila som sa hovoriť pred ľuďmi a nastúpila som do nového zamestnania, kde sa vyžadovali prezentácie v cudzom jazyku. Bol to vysnívaný job (nie pre tie prezentácie, to bola iba nepríjemná súčasť) a nechcela som sa ho vzdať. Absolvovala som nejaké terapie, ale stále to nebolo ono. Keď som čítala o uzdravení vnútorného dieťaťa, chcela som to skúsiť. Výsledok ma ohromil, terapia so mnou silne pohla. Prestala som riešiť, čo si kto o mne myslí a beriem sa taká aká som.

Zuzana, Poprad

Píšem Vám s odstupom času. Dnes po cca 90 dňoch a už aj skôr Vám viem povedať, že si úprimne vážim Vašej pomoci, nakoľko síce neviem opísať ako, ale viem, že môj postoj k predošlým problémom a ťažkostiam sa diametrálne zmenil. A úprimne, v tých daných veciach ma už nic nerozhádže. Chcem sa Vám za to veľmi poďakovať. Za mňa máte 10 z 5 hviezdičiek :). Budem Vám robiť len a len pozitívnu reklamu. Želám Vám veľa úspechov v súkromí a profesnom živote, ktorým ovplyvňujete mnoho ľudí vo všetkých možných oblastiach, no len a len pozitívne, aspoň teda z môjho pohľadu. Ďakujem Vám a dúfam, že sa opät stretneme.

Pavol T.

Na terapiu som prišla so svojím 5-ročným synom, lebo nerád chodí do škôlky a býva často chorý. Myslela som si, že má problémy s deťmi, no svalový test ukázal, že má problém s jednou učiteľkou. Skutočne som si uvedomila, že nikdy o nej nehovorí. Terapia malému pomohla, stresy zrejme opadli, lebo aj učiteľku začal bral celkom normálne.

Po mesiaci za mnou sám prišiel, že chce ísť znovu "k tej tete, čo sa s ním tak porozprávala, lebo má zase problém". Veľmi ma to prekvapilo, lebo s dospelými sa nezvykne kontaktovať. Deti vedia, čo potrebujú, len ich v tom musíme podporiť.

Ešte chcem podotknúť, že sa mu zlepšila imunita a u doktorky sme neboli niekoľko mesiacov, predtým sme tam chodili ako na klavír. Pri terapii sám priznal, že sa teší, keď je chorý, lebo môže byť doma s maminkou. No keď sa problém v škôlke vyriešil, aj jeho zdravotný stav sa zlepšil.

Petra, účtovníčka

V živote som narobil veľa chýb a prešľapov. Niekedy som mal chuť chodiť po kanáloch, hanbil som sa za seba. Až pri odbloku som pochopil, čo to znamená odpustiť sám sebe. Plakal som ako malé decko. Hanbil som sa za to pred terapeutkou, no ona to vôbec neriešila a povzbudila ma, aby som to všetko pustil. Povedala mi, že práve chlapi plačú najčastejšie pri terapiách, pretože to v sebe celé roky potláčali. Uvedomil som si, že mám právo na novú šancu, na nový život a že aj napriek svojej minulosti má zmysel zabojovať. Máte odomňa jedno veľké ďakujem!

Štefan, 49

Pani Atanasovú som spoznala na školení Stres manažment na Univerzite Komenského, na ktoré som sa prihlásila aj s kolegyňou. Povedala som jej o problémoch so šéfom, ktorá sa opakovala už v 3. zamestnaní. Nechápala som, prečo sa mi to stále opakuje. Vysvetlila mi, že niekedy máme emočný blok, ktorý spôsobuje určitý vzorec správania.

Išla som k nej na terapiu One brain. Robila mi svalové testy, podľa ktorých zistila, že treba riešiť môjho brata. No ja som sa s ním celé roky nerozprávala, možno viac než 10 rokov. Odmietla som to riešiť, no nemala som na výber: buď teda sa pozrieme na celkom iný problém, alebo zrušíme sedenie. Ja som ale potrebovala vyriešiť problém so šéfom, nechcela som zase hľadať nové zamestnanie. A tak som sa musela odhodlať a riešiť toho brata.

Bolo to bolestivé, ale potom tá bolesť povolila a ja som zrazu videla všetko v inom svetle. Pochopila som aj jeho pohľad na vec a upustila som zo svojej tvrdohlavosti. Potom to prišlo: po pár dňoch som sa náhodou so svojím bratom stretla a po toľkých rokoch sme si spolu sadli a normálne sme sa porozprávali. Zmena nastala aj v práci so šéfom.

Pani Atanasová mi poradila aj v iných problémoch a vysvetlila, ako mám komunikovať, aby som sa nedostávala do takýchto prúserov s druhými. Plánujem navštíviť aj jej kurz asertívnej komunikácie.

Zdena

Prišla som kvôli rodinným a zdravotným problémom. Mama umrela a ja som sa s tým nemohla zmieriť, celé roky som sa o ňu starala a navykla som si. Navyše boli problémy s dedičstvom. Predtým som si prešla náročným rozvodom a nejak som sa nevedela pohnúť v živote ďalej. Sedenie mi veľmi pomohlo. Pani terapeutka bola zlatá, dokonca sa mi venovala 3 hodiny, lebo klient za mnou zrušil sedenie a ja som pricestovala z diaľky (veľmi si vážim, že na cene sa to neodrazilo). Odchádzala som skutočne odľahčená a spokojná. Veľmi mi pomohlo, že sa mi niekto takto dlho venoval a mohla som sa zo všetkého vyrozprávať. Bodaj by bolo viac takých ľudí! Ďakujem za všetko, pani Atanasová.

Mária, 68

Prekvapilo ma, ako sa môžu v živote človeka odraziť problémy, ktoré prežil v prenatálnom období. V odblokovaní sme sa dostali do 16.týždňa, keď som bola v maminom brušku. Vtedy ju opustil môj biologický otec a vlastne sa o mňa nikdy nezaujímal. Mama to znášala veľmi ťažko a ja som to na seba nejak preniesla. V živote som sa vždy cítila neprijatá a odmietaná, ale nevedela som, z čoho tento pocit pramení. Myslela som si, že chyba je niekde vo mne. To, čo som zažila pri odblokovaní bolo neuveriteľné a krásne. Prežila som obrovský nával lásky a sebaprijatia. Doma som sa o tom porozprávala aj s mamou a tá mi potvrdila, že sa to stalo presne vtedy, ako sa ukázalo pri odblokovaní. Netušila, že to mohlo mať na môj život taký dopad, lebo sa vždy snažila, aby mi nič nechýbalo. Vždy sme mali pekný vzťah, no po tomto odblokovaní sa ešte viac upevnil.

Lenka K., 27

Sedenie mi pomohlo. Dostal som ho od manželky ako darček. Vedela o mojom nepríjemnom zážitku z detstva. Chcela mi pomôcť, ale vedla, že sám by som na to nešiel. Na začiatku som pochyboval, či vôbec ísť, nerád hovorím o svojich pocitoch. Bolo dobré, že som nemusel hovoriť presne čo sa stalo. Teraz, keď si spomeniem na tú príhodu z detstva, už ma to vôbec netrápi. Je to už len spomienka, ale zlý pocit zmizol.

Michal

Absolvovala som 5 koučingových sedení v rámci pár mesiacov. Posunulo ma to úplne novým smerom. Konečne som si ujasnila svoje svoje hodnoty, priority, vyradila som zo života to, čo ma brzdilo a obmedzovalo. Prestala som sa stále prispôsobovať druhým a nemám z toho vôbec pocit viny. Teraz sústreďujem energiu prevažne do svojich priorít a toho, čo mi robí radosť. Mám novú prácu, budem mať nový byt a pracujem na sebe. Aj predtým som na sebe pracovala, ale teraz to má hlavu a pätu. Môj život je usporiadaný a veci mi dávajú zmysel - a to všetko sa začalo diať už po prvom koučingovom sedení s p. Atanasovou.

Magda L., 36

Nevedela som sa rozhodnúť medzi koučingom a terapiou, som skôr racionálny typ a lákal ma koučing. Koučingové sedenia mi pomohli vyriešili moje smerovanie, pracovné nasadenie a hlavne motiváciu, s ktorou som mala v poslednej dobe problém (v tom mi pomohol aj ebook, ktorý som si tu zakúpila).

Pri koučingu sa ukázal jeden vážnejší problém z minulosti. Nechala som si poradiť a vyriešili sme to pomocou terapie na uvoľnenie blokov. Bolo zvláštne komunikovať s vyšším ja a vnútorným dieťaťom, predtým som nič také nezažila. Dalo mi to nadhľad a ten problém ma celkom prestal trápiť. Na základe tejto skúsenosti sa mi javí koučing a terapia ako vhodná a komplexná kombinácia a odporúčam ju tým, čo sa chcú v živote skutočne niekam posunúť.

Vlaďa, 41 r.

Pre viac info ohľadom online sedenia na uvoľnenie emočných blokov kliknite TU>>

Pre viac info ohľadom koučingu kliknite TU>>

alebo ma kontaktujte TU>>