Nechce sa vám vstávať ráno do práce? Viete, že vás tam nečaká nič pozitívne, len kopa nahromadených problémov?

Vytráca sa spolu s chuťou do práce aj vaša životná energia?

Nemusíte padať hlbšie do priepasti vyhorenia!

Chopte sa záchranného lana a ja vám ukážem, ako zo svojich problémov vyviaznuť ako víťaz.

Ako certifikovaná lektorka osobného rozvoja a koučka sa často stretávam s ľuďmi, ktorých trápi znížený výkon, strata kreativity a frustrácia. Úbytok energie a chuti do práce sa premieta aj do ostatných oblastí života.

Spoločným menovateľom týchto problémov môže byť syndróm vyhorenia, ktorý postihuje ľudí rôznych profesií, pozícií, pohlavia i veku.

Mám prácu, v ktorej som sa našla, aj keď musím priznať, že moje kariérne začiatky neboli žiadna sláva (zato však boli poučné).

Počiatočné ideály a očakávania sa vytratili, keď som sa zamestnala v oblasti, na ktorú som sa nehodila. Nadšenie a snaha sa zmenili na sklamanie a frustráciu.

To sa odrazilo na mojej nálade, zlých výsledkoch, strate motivácie, dokonca i zhoršenom zdraví. Bola som len krôčik od úplného vyhorenia. Vtedy som vôbec netušila, že syndróm vyhorenia (resp. burnout) vo veľkej miere postihuje mladých ľudí.

Aj keď mnou táto skúsenosť dosť  "zamávala", rozhodla som sa nepodľahnúť negatívnej predstave o sebe. V zmysle hesla "čo ma nezabije, to ma posilní" som postupne našla a odstránila všetky príčiny, ktoré ma do tejto situácie dostali. Táto skúsenosť ma nasmerovala do oblasti osobného rozvoja, v ktorej pôsobím dodnes.

To, že mám dnes prácu, ktorá ma napĺňa však neznamená, že sa ňou nechám úplne pohltiť - tak by som len ťažko bola pre niekoho užitočná. Všetko, čo zo seba dávam, sa mi vracia v podobe šťastných príbehov mojich klientov.

Cestičky k vyhoreniu vedú rôzne, ja som popísala iba jednu z nich. 

Ak ste si prešli alebo prechádzate niečím podobným, zrejme máte tendenciu obviňovať sa či uveriť negatívnemu sebaobrazu. To ale spúšťa celý kolotoč problémov, ktoré situáciu neriešia, iba zhoršujú.

Nemusíte v tom byť sami.

Ponúkam vám záchranné lano v podobe eBooku Vyhorenie - šanca pre tvoj rast.

eBook je vhodný pre tých z vás, ktorí:

 • chcete zistiť, či vy alebo niekto z vašich blízkych patríte do rizikovej skupiny, a čo sa s tým dá robiť
 • cítite, že prechádzate syndrómom vyhorenia a chcete zabrániť, aby to prerástlo do pokročilého štádia
 • vyhorenie ste už v minulosti zažili a chcete predísť jeho návratu
 • vyhľadali ste odbornú pomoc a chcete si doplniť informácie či získať iný uhol pohľadu
 • máte vo svojom okolí niekoho, kto vyhorenie zažil a chcete mu byť oporou
 • ste personalista alebo ste na vedúcej pozícii a chcete staviť na prevenciu u svojich ľudí

Paní Mirka v e-booku krásně popisuje jak v sobě objevit sílu a řešení. Mnohdy zůstáváme na místě, kde jsme nespokojeni, nenaplněni. Když nejsme spokojeni když neposlechneme svoji duši, často to končí nemocí nebo vyhořením.

Jana Smutná, www.janasmutna.czAutorka a tvůrkyně Energetických svícnů, meditací k nalezení cesty k sobě

Šikovne a triezvo spísané rady, overené techniky aj osobné skúsenosti a rady autorky o tom, ako predísť vyhoreniu. Našla som sa v 2 rizikových skupinách, neberiem to na ľahkú váhu. Miroslava popisuje, na čo nezabúdať, a naopak, čomu sa vyhnúť v náročnej situácii, v ktorej sme sa ocitli, ako zvládať viac povinností, skĺbiť osobný aj pracovný život.

Andreareferentka

Mnohí si zamieňajú vyhorenie za stres. Nie každý stres však prerastie do vyhorenia. Vyhorenie má niekoľko štádií, tie najzávažnejšie, žiaľ, končia v rukách odborníkov a vyžadujú si dlhší návrat do bežného života. Ako pri chorobe, aj tu platí, že najlepšie je riešiť problém v ranných štádiách.

Aby problém nenadobudol nadmerné rozmery, je nutné urobiť preventívne opatrenia. To ale neznamená svoje problémy potláčať či ignorovať. Znamená to nájsť, vyriešiť a odstrániť ich príčiny.

Čím skôr sa toho pomyselného lana chytíte, tým väčšia šanca vyviaznuť.

Za každým problémom sa skrýva šanca pre váš rast.

Aké by to bolo vedieť transformovať problémy na príležitosti, meniť nevýhody na výhody? Nedovoľte, aby z vás unikala životná energia. Odhaľte a odstráňte príčiny, objavte svou vnútornú silu a nechajte svoj život naplno rozkvitnúť. Ukážem vám, ako na to.

Čo vám eBooku prinesie:

 • Spoznáte 13 najčastejších príčin vyhorenia a 6 rizikových skupín, ktorým vyhorenie hrozí. Pre každú skupinu si navrhneme konkrétne riešenia.
 • Krok za krokom si prejdeme jednotlivými štádiami vyhorenia. Ak sa nachádzate v niektorom z nich, zistíte, či postačí záchranné lano alebo už je nutná odborná pomoc.
 • Na 10 kandidátoch na vyhorenie vám popíšem, ako sa dá k syndrómu vyhorenia "dopracovať". Ako podporiť niekoho, komu vyhorenie hrozí a kedy mu poskytnúť pomocnú ruku.
 • Zmena práce nemusí byť hneď prvou voľbou. Niekedy je dobré vyskúšať aj iné kroky. Získate množstvo praktických cvičení, ktoré vám pomôžu vylepšit svoj život a dať mu vyšší zmysel a smerovanie.
 • Dozviete sa, ako si poradiť s nízkou sebahodnotou, ktorá sa na vyhorení podieľa významnou mierou. Ukážem vám, ako pretransformovať akúkoľvek náročnú situáciu na šancu pre svoj rast.
 • Ako vo všetkom, aj tu platí "prevencia nadovšetko". Dostanete odo mňa 11 osvedčených tipov ako prevenciu pred stresom i vyhorením.

Majú tisícky vyhorených príbehov spoločného menovateľa? Zaiste. A my si povieme, čo s tým robiť, či už sa vyhorenie týka vás alebo vašich blízkych.

Prečítala som si ebook a uvedomila som si, že som sa zabudla o seba starať. Zabudla som na sebelásku a na svoju sebahodnotu. Uvedomila som si, aké je dôležité vedieť si nastaviť svoje hranice a vážiť si seba samú.

Michaela K., 32r.

Skvelá knižka! Najprv ma zaujala obálka, potom názov. Autorka je šikovná a bystrá, vie presne odhadnúť ľudí. Jej vnútorný svet je bohatý a pestrý. Ja som sa ako mama na materskej našla v role jednej z kandidátiek. Knihu "Vyhorenie-šanca pre tvoj rast" odporúčam prečítať všetkým, čo majú nadmerný stres a vyhorievajú. Je výborná a prináša veľké obohatenie.

Iva Trúchlagrafička, momentálne MD

Každý, kto prežil burnout alebo ním prechádza, hľadá odpovede. Niekto to vníma ako svoje zlyhanie. Niekto za tento stav obviňuje iných. Nič z toho vám ale nepomôže.

Dá sa to aj inak.

Niekedy nás práve skúsenosti, ktoré považujeme za „negatívne“ posúvajú najviac v živote dopredu.

Záleží, ako sa k nim postavíme.

S mojimi riešeniami sa naučíte, ako aj z náročných situácií vyviaznuť ako víťazi.

Ponúkam vám cestu, ktorá vám pomôže obnoviť energiu, sebadôveru, sebaúctu, vnútornú silu a rovnováhu.

Cena eBooku je 15,50 Eur.

Teraz v zľave 40%

cena: 9,30 Eur

Aj keď som presvedčená, že eBook má vyššiu hodnotu, rozhoda som sa pre túto cenu. Chcem, aby bol dostupný čo najväčšiemu množstvu ľudí.

Môj eBook prináša možnosť zasiať a nechať vyklíčiť semiačko transformácie svojich problémov na príležitosť pre sebarozvoj.

Prináša tiež možnosť zlepšiť svoj život a zvýšiť svoju sebahodnotu.

Ukáže vám, ako aj vy môžete obnoviť svou vnútornú silu a nechať svoj život naplno rozkvitnúť

V eBooku Vyhorenie - šanca pre tvoj rast nájdete to, čo na základe dlhoročnej praxe považujem za praktické, funkčné a účinné.

Cena 17 Eur je v porovnaní s tým, čo dostanete, symbolická.

Viem, že mnohí radšej uprednostnia osobné stretnutie a úplne tomu rozumiem. Prax ma ale naučila, že na sedení s klientom nie je priestor na to, aby sa stihlo prebrať všetko - vyhorenie je príliš rozsiahla téma.

*

Možno si poviete, že internet je plný článkov, videí a iných návodov na to, ako predísť stresu či vyhoreniu. Súhlasím a môžem potvrdiť, že mnohé z nich sú kvalitné. Do akej miery vám však pomohli skutočne vyriešiť vaše problémy? Čo ste sa z nich dozvedeli o sebe? Čo sa zmenilo vo vašom živote?

*

V pohodlí domova budete mať dostatok priestoru na to, aby ste si naštudovali príčiny, príznaky, prevenciu, zanalyzovali svoju situáciu a vlastným tempom začali zavádzať nápravné opatrenia. Ak vaše problémy neprerástli do štádia, ktoré si vyžaduje odpornú pomoc, je viac než pravdepodoné, že sa z nich dokážete dostať sami.

Verím, že keď začnete svoje problémy systematicky riešiť, zmena na seba nenechá dlho čakať.

Ak ale predsa len zistíte, že kúpa môjho eBooku bol pre vás krok vedľa, pochopím to. Ponúkam preto garanciu vrátenia peňazí v plnej výške bez otázok či vysvetľovania.

Je to férová ponuka, čo myslíte?

K eBooku dostanete okrem množstva kvalitných informácií aj 3 skvelé BONUSY:

BONUS 1

Pracovný zošit plný nenáročných, no vysoko účinných cvičení a praktických úloh, ktoré  vás posunú míľovými krokmi dopredu.

BONUS 2

DOBROMER - môj osobný vynález, ktorého vynikajúce účinky pri deťoch ma inšpirovali k jeho prepracovaniu do "dospeláckej" podoby.

BONUS 3

Pomocník pre prácu: eBook Tajomstvo efektivty pri práci z domu, ktorý je plný tipov a nástrojov time manažmentu pre home office.

Neváhajte a objednajte si môj eBook. Nadobudnete viac sebaúcty, vnútornej rovnováhy a sily.

Tento eBook je velmi profesionálně zpracovaný. Z každé věty jde poznat, že Miroslava ví, o čem mluví. Ebook je přesně určen pro všechny, co majú v práci i doma pocit vyhoření. Velmi mě potěšilo kolik jasných rad a metod v eBooku Miroslava uvádí. Metody lze snadno zapojit do běžného pracovního dne a přinášejí okamžitý výsledek. EBook určitě doporučuji.

Veronika GruntováVeronika Gruntová, autorka projektu https://mamazgruntu.cz/

Hoci pôsobí táto publikácia na prvý pohľad odborne, je napísaná zrozumiteľne a triezvo a prečítame ju tak povediac na jeden dych. Autorka uvádza príklady a skúsenosti zo života a približuje situácie dobre známe nám všetkým. Veľmi jemne a citlivo nás vedie k hľadaniu riešenia či prevencie daného stavu, v ktorom sa môžeme kedykoľvek ocitnúť.

Svetlana B.učiteľka, mama dvoch chlapcov

Či sa syndróm vyhorenia týka vás, vašich kolegov alebo vašich blízkych, existujú riešenia.

Či patríte do jednej alebo viacerých rizikových skupín, existuje nádej.

Nemusíte padať hlbšie do priepasti vyhorenia.

Natiahnite ruku a chyťte sa záchranného lana. Objednajte si eBook

Vyhorenie - šanca pre tvoj rast

Upozornenie pre Českú republiku: Pokiaľ chcete faktúru vystaviť na firmu a nie ste plátca DPH, vzniká vám vystavením faktúry povinnosť stať sa identifikovanou osobou. Následne mi musíte mi dodať svoje IČ DPH. Pokiaľ identifikovanou osobou nie ste alebo sa ňou nechcete stať, doporučujem kúpiť si e-book na fyzickú osobu nepodnikateľa.

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.