Skúsenosti mojich klientov
z individuálnych online sedení

Rešpektujem citlivosť informácií a súkromie mojich klientov, preto nezverejňujem ich celé mená.

Bola som prekvapená, že ísť si za svojim cieľom - snom, nie je až také zložité, keď si premyslíme jednotlivé kroky a cestu rozložíme na kratšie etapy... Koučka je veľmi skúsená a empatická, vie správne človeka nasmerovať aby si uvedomil, že nič nie je nemožné a že všetko závisí od nás.

Martina Z., 49 r.

Online konzultácie prebehajú vo veľmi príjemnej atmosfére, veľmi sa mi uľavilo, že sa Vám môžem zdôveriť so svojim problémom a nemusím zaťažovať svojich blízkych. Riešenia, na ktoré sme prišli mi veľmi pomohli, postupne som to aplikovala do svojho života a skutočne to bola úľava po každej stránke.

Daniela, 33 r.

Spokojnosť veľká! Sedením, ktoré som u vás absolvovala, sme vyriešili jednou cestou viac problémov a ja sa cítim slobodne, bez stresu a strachu keď mám s niekým komunikovať alebo viesť školenia. Úžasná spätná väzba je od ľudí, ktorí ma poznajú, aj v práci, ktorí sa nestíhajú čudovať, čo sa so mnou deje. O týchto témach je ťažko hovoriť s tými, ktorí tomuto neveria, no pomohla by som toľkým, ktorí by takúto pomoc ocenili. Zatiaľ sa lúčim a teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Janka

Píšem Vám s odstupom času. Dnes po cca 90 dňoch a už aj skôr Vám viem povedať, že si úprimne vážim Vašej pomoci, nakoľko síce neviem opísať ako, ale viem, že môj postoj k predošlým problémom a ťažkostiam sa diametrálne zmenil. A úprimne, v tých daných veciach ma už nic nerozhádže. Chcem sa Vám za to veľmi poďakovať. Za mňa máte 10 z 5 hviezdičiek :). Budem Vám robiť len a len pozitívnu reklamu. Želám Vám veľa úspechov v súkromí a profesnom živote, ktorým ovplyvňujete mnoho ľudí vo všetkých možných oblastiach, no len a len pozitívne, aspoň teda z môjho pohľadu. Ďakujem Vám a dúfam, že sa opät stretneme.

Pavol T.

Prežil som veľmi náročný rozchod, z ktorého som sa nevedel pozbierať. Niekoľko mesiacov som trpel a začal mať psychické problémy, aké som predtým nepoznal. Jedno jediné sedenie mi pomohlo preniesť sa cez to a úplne sa oslobodiť.

Michal, 32

Chcem sa veľmi pekne poďakovat za skvelé vedenie meditačného terapeutického sedenia. Ďakujem, že sme išli až do úplných detailov, lebo sú pre mňa veľmi dôležité. Čo bolo pre mňa nové a vidím ako veľmi pozitívne, je zachytenie mojich vnútorných vhľadov a rád od môjho vyššieho ja,  ktoré som navyše dostala v podobe mojich osobných afirmácií.

S vďakou 
Milota, výkonná riaditeľka nadnárodnej spoločnosti

Chcem sa vám poďakovať za sedenie. Prežívam náročné životné obdobie a cítil som, že potrebujem pomoc zvonku. Oceňujem, že to robíte aj na diaľku, pretože nežijem na Slovensku. Ťažoba opadla a získal som nadhľad. Nejak tomu všetkému lepšie rozumiem a viem to celé lepšie uchopiť.

Peter, podnikateľ

Po našom online sedení som šla rovno za svojím mužom povedať mu, čo chcem a ako sa cítim. Aj keď on si stále hovoril to svoje, ja som bola vo svojej sile. Mám pocit, že sme na sedení to moje malé zranené dieťa vyliečili, aj keď na vzťahu s mužom budem musieť ešte popracovať. Vaše slová sú pre mňa veľmi povzbudivé a motivujúce, skutočne. Po vašej konzultácii som sa cítila veľmi silná a odvážna. Nie som nahnevaná na muža, ale som odhodlaná postaviť sa za seba a obhájiť svoje JA. Bez vašej práce so mnou by som zostala v režime obete a zavretá vo svoje izbe. Ďakujem

Janka F.

Ďakujem veľmi pekne za naozaj skvelú a účinnú online konzutáciu. Veľmi sa mi uľavilo na srdci a na duši. Váš ematický prístup a použitá technika boli pre mňa veľmi oslobodzujúce. Podarilo sa mi ňou spracovať veľkú časť mojich nespracovaných pocitov a negatívnich spomienok z minulosti. Jednoznačne som maximálne spokojná a odporúčam Vás každému. Ďakujem ešte raz a tisíc krát. Majte sa krásne a nech sa Vam darí čo najlepšie v každom smere.

Alexandra O.

Po našom sedení mi doslova odpadol kameň zo srdca a taká ta hrča v krku, ktorá ma dusila stále dookola a držala vo mne negatívnu energiu. Aj keď som sa s tým sama veľkrát snažila popasovať, niekedy človek potrebuje odbornú pomoc. Preto som veľmi vďačná za pomoc, nesmierne si to vážim a ďakujem. Som si vedomá, že je predo mnou ešte dlhá cesta, no už teraz viem, že sa s tým nemusím pasovať sama. Posledné dni som opäť tá vysmiata, ako pred tými všetkými negatívnymi udalosťami a dokážem mať takú obrovskú radosť z banalít, že žiarim ako žiarovka (ešte aj priateľ sa ma pýtal, či nemám niekoho iného, lebo sa stále smejem ). Neviem či je to afirmáciami alebo myslením, no začína sa mi plniť "čo si požiadaš, to dostaneš resp. pritiahneš". Pomaly sa mi obracia život na taký, aký som vždy chcela.

Nikola H.

Dobrý deň, chcem sa poďakovať za vaše poradenstvo. S odstupom času môžem povedať, že ma úplne zasiahlo. Získala som nadhľad, pochopila svoje vzorce správania, v ktorých som sa zamotávala od detstva a sťažovali mi môj parnerský život. Afirmácie sú nádherné, výstižné, vypracované, fakt "na mieru"... verím, že aj vďaka nim bude zmena hlboká a trvalá... Ešte raz VĎAKA!
S. Beta

Ďakujem za krásne sedenie, od ktorého som doslova nabitá pozitívnou energiou. Predtým som bola nevyrovnaná, nestabilná, rozhádzaná. Od našej konzultácie som spokojná a vyrovnaná. Kolegyne ma podozrievajú, či nie som zaľúbená. Áno, som, ale do samotného života :). Mám pocit, že som sa celkom "preprogramovala" a svoje afirmácie som si dala ako tapetu do mobilu, aby som ich mala stále pri sebe.

Danka G.

Z celeho môjho srdiečka by som sa Vám chcela poďakovat za to, ako ste mi pomohli. Som veľmi vďačná a šťastná, že som Vás našla na internete. Ďakujem, ďakujem za terapiu, čo ste pre mňa spravili a veľmi sa na Vás teším na ďalšie stretnutie. Prajem všetko dobré.
S pozdravom
Helena K.

Po sedení som mala zvláštny pocit, bolo to ako pocit zo stretnutia po dlhej dobe s niekým alebo niečím veľmi blízkym, s časťou mňa, ktorá tam vždy bola ale ja som ju nevnímala a zabudla som, že tam je. Nebol to ani pocit šťastia alebo nejakej radosti, skôr akýsi pocit rešpektu k tomu, s čím som sa stretla, čo vo mne je a neviem o tom. Celkovo to bol ale pocit, že sa niečo zmenilo a že sa ku mne vrátila akási sila, ktorá tam predtým nebola.
Cítim, že sa zmenilo moje vnímanie seba samej a zatiaľ môžem povedať, že sa zo mňa vytratil taký tichý pocit prehry, ktorý som mala vždy na začiatku, keď som sa do niečoho púšťala. V práci som tiež mala zaťažkávacie skúšky a neviem, či som to zvládla dobre alebo nie, ale môj prístup sa zmenil a dostala som pocit, že už nebudem znášať poníženia ako fackovací panák :)

Silvia, G.

Hlavou mi vírili nepríjemne myšlienky a tak som hľadala niekoho, kto mi ich pomôže vymazať. Zrazu mi napadla Mirka, v minulosti som absovovala niekoľko One brain sedení. Teraz to prebiehalo online. „Ja nemám rada svoje fyzické telo!“ vychrlila som na Mirku, keď sme sa spolu pod dlhom čase stretli! Vzápätí ma prepadli moje známe obavy, ako to dopadne. Nebolo sa čoho obávať pri terapii ma oblial pocit blaha, pokoja a sebaistoty... a to preto, lebo Mirka má ten dar, že vie vytvoriť veľmi príjemnú priateľskú atmosféru.

Tým, že tiež pracuje na sebe, má vlastné prežitky. Keď treba, nebojí sa ukázať prísnu, alebo súcitnú tvár. Taktiež má veľa skúseností z iných oblastií a vie to veľmi pekne v terapii prepojiť. Moje vnútorne dieťa potrebovalo dodať odvahu a objať, Mirka to v správnom momente uvidela, pochopila a povzbudila, nielen mňa, ale i moje vnútorné dieťa.

Daniela, personalistka

Prišla som kvôli rodinným a zdravotným problémom. Mama umrela a ja som sa s tým nemohla zmieriť, celé roky som sa o ňu starala a navykla som si. Navyše boli problémy s dedičstvom. Predtým som si prešla náročným rozvodom a nejak som sa nevedela pohnúť v živote ďalej. Sedenie mi veľmi pomohlo. Pani terapeutka bola zlatá, dokonca sa mi venovala 3 hodiny, lebo klient za mnou zrušil sedenie a ja som pricestovala z diaľky (veľmi si vážim, že na cene sa to neodrazilo). Odchádzala som skutočne odľahčená a spokojná. Veľmi mi pomohlo, že sa mi niekto takto dlho venoval a mohla som sa zo všetkého vyrozprávať. Bodaj by bolo viac takých ľudí! Ďakujem za všetko, pani Atanasová.

Mária, 68

Ďakujem ešte raz za konzultáciu, aj za to že sa mi na jednom sedení podarilo vďaka vášmu vedeniu dopracovať k rozhodnutiu, ktoré bolo pre mňa obrovskou dilemou. Máte profesionálny a empatický prístup, pomôžete človeku urobiť si nadhľad. Ešte raz veľká vďaka, budem Vás odporúčať ďalej.

Milan, 39 r.

Absolvovala som niekoľko koučingových sedení, ktoré mi otvorili celkom nové obzory. Po každom sedení som si odnášala množstvo nových informácií, hlbokého sebapoznania a kopec praktických cvičení, ktoré mi pomáhali udržiavať myseľ na mojom zámere.
Predtým som pracovala na svojom osobnostnom rozvoji sama, bez podpory, no dostala som sa do náročnej životnej fázy, a jednoducho som sa rozhodla do seba zainvestovať. Koučingový program bola tá najlepšia investícia, ktorú som pre seba mohla urobiť. Bez našich koučingových sedení by som možno ešte dlho prešľapovala na mieste. Bolo to pre mňa výživné a posunulo ma to na celkom nový level. Vrelá vďaka!

Michaela, 33 r.

Energeticky koučing bol pre mňa veľmi príjemný a zároveň užitočný. Empaticky ste pochopili moje potreby a obavy. Celkovo sa cítim viac v kľude. Snazim sa na situáciu pozerať s nadhladom, a teda aj iné situácie v živote sa snažím brať viac s ľahkosťou, ale teda stále chodia "skúšky spravnosti"! :-)
Som vďačná za túto skúsenosť.

Ivana, 37 rokov, odborná referentka :-)

S Mirkou sa poznám odmalička a už mi párkrát pomohla. Má dar ako správne naviest človeka, aby sa začal pozerať na veci inými očami. Mal som obavy so skúšky na vodičák, ale jej technika mi pomohla znížiť napätie pri šoférovaní a nakoniec mi pomohla urobiť skúšky.

Michal, študent

Každé naše sedenie ma posúva a uvedomujem si, aké sú mocné tie vzorce a zvyky, čo človeka ovládajú (dokým si ich neuvedomí). Zaznamenal som zlepšenie hlavne v oblastiach, ktoré dlhodobo neboli ideálne. Za niektoré som bol dokonca vďačný, lebo som pochopil ich význam. Zlepšuje sa to po každej stránke, a to je pre mňa dôležité.

Martin B.

Nadobudla som nadhľad svojimi problémami, ale aj nad rôznymi životnými oblasťami. Na jednej strane som získala pohľad zhora, na druhej strane som sa uzemnila a naučila sa držať nohami na zemi - aj v tom treba mať rovnováhu. Páči sa mi, že som si potriedila myšlienky a uvedomila priority. Koučing mi pomohol udržať sa na novej ceste, ktorú som si zvolila. Bez neho by som pri prvých pochybnostiach skĺzla na tú starú, ktorú som už cítila, že je čas nechať za sebou.

Maja, 39

Koučing mi pomohol vytvoriť si nový pohľad na seba a získať sebavedomie. Myslím si, že pomohlo aj to, že predtým som absolvoval 2 odbloky, pri ktorých som spracoval ťažké veci, čo ma brzdili už celé roky. Pri koučingu som pochopil, ako sa postaviť za seba, aj keď som možno občas cítil neistotu. Som rád, že aj tú neistotu sme nakoniec vyriešili. :)

Michal, 42 r.

Po dlhej dobe som absolvoval pracovný pohovor, ktorý sa konal v zahraničnej firme a bol na vyššiu pozíciu, na akej som doteraz pracoval. Pani Atanasová ma pripravila a dala mi rady, na základe ktorých sa mi podarilo postúpiť až do 3. kola pohovoru. Okrem toho, že ma pripravila po obsahovej stránke, ukázala mi "antistresové" techniky, a celkovo mi pomohla nastaviť sebavedomie tak, aby som prekonal napätie. To miesto som dostal a za pomoc som pani Atanasovej vďačný.

Ľubomír, 46

Prvý raz v živote som skúsila koučing v pracovnej oblasti, konkrétne v podnikaní. Moje očakávania boli niekoľkonásobne prekonané, veľmi zaujímavým a kreatívnym spôsobom som stanovila svoju víziu a teraz pracujem na prekonaní svojich obmedzení. Postupne sa rozbieham tak, ako by si to prial každý začínajúci podnikateľ, ale hlavne mám po svojom boku niekoho, kto vo mňa verí, pretože vo svojom okolí som hlavne v začiatkoch takúto podporu potrebovala, ale nenašla.

Svetlana, 41

Rada by som sa touto cestou podelila o svoju skúsenosť s lektorkou/koučkou p. Atanasovou. Spoznala som ju na prednáške „Ako uvoľniť emočné bloky“ v Akadémii pozitívneho života v Bratislave. Jej prednáška ma vtedy zaujala natoľko, že som absolvovala odblokovanie stresu a mala záujem aj o individuálne koučingové sedenia.

Môj problém, s ktorým som sa na p. Atanasovú obrátila, bolo moje neustále pesimistické myslenie a akási ,,nechuť” do života, ale aj neustála výbušnosť, precitlivelosť, sklony k depresiám a pod. Bola som so sebou nespokojná, ale tiež nešťastná, lebo som bola šikanovaná v práci mojím šéfom. Cieľom našich individuálnych sedení bolo zistiť, či v tejto práci mám pokračovať, alebo si nájsť inú prácu, príp. ísť úplne inou cestou, akou je právo, ktoré som vyštudovala.

Sedenia prebiehali online približne raz za 3 týždne. Šéf si na mne denno-denne vybíjal svoje osobné problémy a ja som z práce odchádzala s plačom a znechutená. Ja som si ďalej tieto problémy vybíjala na svojich najbližších.

Vďaka p.Atanasovej je dnes všetko inak. Spoločne sme po pár sedeniach zistili, že v tejto právnickej kancelárii chcem pracovať, lebo sa tu hodím a veľmi ma baví práca s našimi klientami. Na šéfa som prestala reagovať, pretože som sa naučila jednu vec: „Je to predsa jeho problém a jeho psychické problémy, nie moje!“ :) P. Atanasová ma naučila asertívnemu správaniu a problémy v práci už dnes riešim slušnou komunikáciou. Mám vytýčené jasné hranice, ktoré môj šéf prestal prekračovať. Žije sa mi určite lepšie a krajšie, ako pred rokom.

Pani Atanasovú odporúčam všetkým tým, ktorí nevedia správne reagovať na podnety z okolia, tým ktorí su precitlivelí, majú tendenciu rozmýšľať negatívne, často ,,depkujú” ale najmä tým, ktorí doposiaľ nenašli svoju ,,prácu snov”, prípade chcú vylepšiť nefungujúce vzťahy na pracovisku. Ďakujem Vám ešte raz za všetky Vaše cenné rady a trpezlivosť. Určite zostávame v kontakte.

Kristína, právnická kancelária

Koučing v podaní pani Atanasovej predčil moje očakávania. Môj nekonečný problém s prokrastináciou a zlým time-manažmentom som konečne dostala pod kontrolu na základe množstva dobrých rád, ktoré vyšli z môjho vlastného vnútra a nových postupov. Môj život dostal správny rámec, systém a zbavila som sa veľkého chaosu.

S vďakou 
Katka S., podnikateľka

Asi pred mesiacom som u Vás absolvovala online koučing a chcem sa Vám poďakovať za pomoc. Neuveriteľné, ako to funguje. Musím povedať, že sa cítim oveľa lepšie. Problémy v práci sa pohli k lepšiemu, dokonca aj vzťahy doma začali prekvitať. Som Vám veľmi vďačná a prajem Vám len to najlepšie.

Silvia B.

Nevedela som sa rozhodnúť medzi koučingom a terapiou, som skôr racionálny typ a lákal ma koučing. Koučingové sedenia mi pomohli vyriešili moje smerovanie, pracovné nasadenie a hlavne motiváciu, s ktorou som mala v poslednej dobe problém (v tom mi pomohol aj ebook, ktorý som si tu zakúpila).

Pri koučingu sa ukázal jeden vážnejší problém z minulosti. Nechala som si poradiť a vyriešili sme to pomocou terapie na uvoľnenie blokov. Bolo zvláštne komunikovať s vyšším ja a vnútorným dieťaťom, predtým som nič také nezažila. Dalo mi to nadhľad a ten problém ma celkom prestal trápiť. Na základe tejto skúsenosti sa mi javí koučing a terapia ako vhodná a komplexná kombinácia a odporúčam ju tým, čo sa chcú v živote skutočne niekam posunúť.

Vlaďa, 41 r.

Absolvovala som 5 koučingových sedení v rámci pár mesiacov. Posunulo ma to úplne novým smerom. Konečne som si ujasnila svoje svoje hodnoty, priority, vyradila som zo života to, čo ma brzdilo a obmedzovalo. Prestala som sa stále prispôsobovať druhým a nemám z toho vôbec pocit viny. Teraz sústreďujem energiu prevažne do svojich priorít a toho, čo mi robí radosť. Mám novú prácu, budem mať nový byt a pracujem na sebe. Aj predtým som na sebe pracovala, ale teraz to má hlavu a pätu. Môj život je usporiadaný a veci mi dávajú zmysel - a to všetko sa začalo diať už po prvom koučingovom sedení s p. Atanasovou.

Magda L., 36

Pripravoval som sa na svoj prvý pracovný pohovor, moja mama sa pozná s p. Atanasovou, tak ju oslovila. Najprv sa mi moc nechcelo, no potom som videl, že to má zmysel. Povedala, na čo sa mám pri pohovore sústrediť, ako sa mám správať, na čo sa mám (ale aj nemám) opýtať, a pod. Dokonca mi poradila, akým spôsobom odpovedať na jeden chyták, ktorý dávajú v moderne mysliacich firmách. Ten chyták som skutočne aj dostal, nebol síce v presnom znení, ale pochopil som princíp a vedel som, ako zareagovať. Asi som ich aj ohromil, lebo mi povedali, že zatiaľ som bol prvý, kto na to správne reagoval. Odporúčam takúto prípravu každému, kto si hľadá prácu a nevie, ako to chodí.

Alexander, 23r.

Ešte ako študentka na VŠ som šla na svoj prvý pohovor ako výpomoc do advokátskej kancelárie. Veľmi mi na tom záležalo, nechcela som urobiť nejakú chybu, preto som poprosila p. Atanasovú, aby ma pripravila na pohovor. Nakoniec ma zobrali a mohla som nabrať pracovné skúsenosti. Keď som skončila VŠ, znovu som sa obrátila na p. Atanasovú a znovu som na pohovore uspela.

Lívia, 27r.

Pani Atanasovú som spoznala ako lektorku Stres manažment na Univerzite Komenského, na ktoré som sa prihlásila aj s kolegyňou. Povedala som jej o problémoch so šéfom, ktorá sa opakovala už v 3. zamestnaní. Nechápala som, prečo sa mi to stále opakuje. Vysvetlila mi, že niekedy máme emočný blok, ktorý spôsobuje určitý vzorec správania.

Išla som k nej na terapiu One brain. Robila mi svalové testy, podľa ktorých zistila, že treba riešiť môjho brata. No ja som sa s ním celé roky nerozprávala, možno viac než 10 rokov. Odmietla som to riešiť, no nemala som na výber: buď sa do toho pustíme, alebo sa teda pozrieme na celkom iný problém, príp. zrušíme sedenie. Ja som ale potrebovala vyriešiť problém so šéfom, nechcela som zase hľadať nové zamestnanie. A tak som sa musela odhodlať a riešiť toho brata.

Bolo to bolestivé, ale potom tá bolesť povolila a ja som zrazu videla všetko v inom svetle. Pochopila som aj jeho pohľad na vec a upustila som zo svojej tvrdohlavosti. Potom to prišlo: po pár dňoch som sa náhodou so svojím bratom stretla a po toľkých rokoch sme si spolu sadli a normálne sme sa porozprávali. Zmena nastala aj v práci so šéfom.

Pani Atanasová mi poradila aj v iných problémoch a vysvetlila, ako mám komunikovať, aby som sa nedostávala do takýchto prúserov s druhými. Plánujem navštíviť aj jej kurz asertívnej komunikácie.

Zdena

Po dlhej dobe som absolvoval pracovný pohovor, ktorý sa konal v zahraničnej firme a bol na vyššiu pozíciu, na akej som doteraz pracoval. Pani Atanasová ma pripravila a dala mi rady, na základe ktorých sa mi podarilo postúpiť až do 3. kola pohovoru. Okrem toho, že ma pripravila po obsahovej stránke, ukázala mi "antistresové" techniky, a celkovo mi pomohla nastaviť sebavedomie tak, aby som prekonal napätie. To miesto som dostal a za pomoc som pani Atanasovej vďačný.

Ľubomír, 46

Som z oblasti, kde je veľký problém s pracovnými miestami - ako sa hovorí, hladová dolina. Navyše, mám pár rokov do dôchodku a na pracovnom pohovore som nebola posledných 25 rokov. No prišla som o prácu, a nemala som na výber, musela som absolvovať niekoľko pohovorov. Dúfala som, že aspoň jedna z 3 ponúk mi vyjde. Pani Atanasová ma naučila zopár trikov, zodvihla mi sebavedomie a pripravila ma na pracovný pohovor tak, že som nakoniec uspela na všetkých troch pohovoroch! Ja som si mohla vybrať. Som Vám veľmi, veľmi vďačná!

Irena, 56 r.

Pre viac info ohľadom koučingu, mentoringu, konzultácií či pohovorov kliknite TU >>

alebo ma kontaktujte TU>>