OBJEDNÁVKA EBOOKU

v zľave 30%
Cvičenie na omladenie tváre i duše

Prebuďte svoju vnútornú i vonkajšiu krásu

 • 1
  ÁNO
  Objednávam si eBook "Cvičenie pre omladenie tváre i duše" v zľave 30% a symbolickú cenu 10,90 Eur.
 • 2
  ÁNO
  Viem, že k eBooku dostanem navyše 3 skvelé BONUSY zdarma.
 • 3
  ÁNO
  Viem, že tento eBook aj s bonusmi obdržím v elektronickej podobe vo formáte PDF na svoj e-mail ihneď po uhradení objednávky.
 • 4
  ÁNO
  Viem, že pokiaľ to bol omyl a nie je to eBook pre mňa, môžem do 30 dní od jeho zakúpenia požiadať o vrátenie peňazí a dostanem ich späť v plnej výške.

Upozornenie pre Českú republiku: Pokiaľ chcete faktúru vystaviť na firmu a nie ste plátca DPH, vzniká vám vystavením faktúry povinnosť stať sa identifikovanou osobou. Následne mi musíte mi dodať svoje IČ DPH. Pokiaľ identifikovanou osobou nie ste alebo sa ňou nechcete stať, doporučujem kúpiť si  e-book na fyzickú osobu nepodnikateľa.

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.

Čo povedali druhí:

Výborný ebook, je motivačný nielen na cvičenie, ale aj pohladí po duši. Lekcia sebelásky veeeeľmi zahriala pri srdci. Sestra sa zúčastnila aj kurzu, keď sa ešte robili kurzy. Mne kúpila aspoň ebook, ale urobila mi radosť.

Ivana, 55 rokov

Ďakujem za tipy na cviky, ale ešte viac za Váš pohľad a krásne múdre myšlienky na ženské sebavedomie a rady, ako sa začať mať rada. Afirmácie do mobilu som poslala aj mojim dcéram, lebo verím, že základom šťastnej ženy je jej spokojnosť so sebou.

Martina, 48r

Super cviky, jednoduché, dobre vysvetlené, ale hlavne účinné. Páči sa mi rozprávkovo krásny bonus "meditacia".

Petra K., 44r.

E-knihu Cvičenie pre omladenie tváre a duše som kúpila svojej mamine, ktorá má hlbšie vrásky a môžem povedať, že začala poctivo cvičiť. Prvé zmeny sa ukázali už po páť dňoch, čo ju dosť povzbudilo. Ale ja som si všimla aj iný vedľajší účinok - mama sa viac usmieva a viac sa páči sebe aj svojmu okoliu :)

Jana S.

Potrebujete pomoc?

Napíšte mi na atanasova@sebarozvoj.eu alebo mi volajte na +421 948 048 641.

Rada Vám pomôžem.