Objednávka eBooku
Objav čaro vnútornej motivácie

Ako v sebe zapáliť iskru a udržať si plameň motivácie.

 • ÁNO
  Objednávam si eBook "Objav čaro vnútornej motivácie" v hodnote 27,50 Eur
 • ÁNO
  Viem, že k eBooku dostanem navyše zdarma 3 skvelé hodnotné BONUSY.
 • ÁNO
  Viem, že tento eBook obdržím v elektronickej podobe vo formáte PDF na svoj e-mail ihneď po uhradení objednávky.
 • ÁNO
  Viem, že pokiaľ to bol omyl a nie je to eBook pre mňa, môžem do 30 dní od jeho zakúpenia požiadať o vrátenie peňazí a dostanem ich späť v plnej výške.

Upozornenie pre Českú republiku: Pokiaľ chcete faktúru vystaviť na firmu a nie ste plátca DPH, vzniká vám vystavením faktúry povinnosť stať sa identifikovanou osobou. Následne mi musíte mi dodať svoje IČ DPH. Pokiaľ identifikovanou osobou nie ste alebo sa ňou nechcete stať, doporučujem kúpiť si  e-book na fyzickú osobu nepodnikateľa.

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.

Čo povedali druhí:

Když to trochu přeženu, Mirčin eBook je návod na spokojený a motivovaný život. Ukazuje, proč je motivace v našich životech důležitá, a co se stane, když není.Líbí se mi hlavně část, kde je krok po kroku popsán proces hubnutí. A je funkční. Každý člověk ho může použít sám pro sebe i ostatní víceméně kdykoliv, a díky tomu si zvědomit co vlastně dělá a jak, a jestli to je to správné na cestě za plněním osobní vize. Doporučuju to vyzkoušet.

 Zuzana Švagrováwww.zuzanasvagrova.cz

Podrobne zodpovedané otázky motivácie pri dosahovaní cieľa. Autorka spracováva svoje skúsenosti ako terapeutka a koučka. Popritom nám ponúka množstvo podnetných príkladov, cvičení, citátov, myšlienok a otázkami nabáda každého z nás nebáť sa vydať na cestu svojho sna, kde môžeme naplno využiť vlastný potenciál, uspokojiť potrebu sebarealizácie, ocenenia a spokojnosti v živote.

Svetlana Beťkováučiteľka v ZUŠ, mama dvoch detí

Pre mňa to bol návod na zhmotnenie snov, vízií, cieľov. Tá časť s osobnou SWOT-kou je úplne super. Nútilo ma to stále do akcie. Po dlhej dobe som sa nakopla a mám chuť na sebe pracovať.

Natália, mama na materskej

Ebook je doslova nadupaný informacemi, které skvěle využije nejen manažer, který potřebuje motivovat a vést svůj tým, ale stejně dobře ho využije každý člověk, který chce motivovat sám sebe a své blízké.

Veronika Gruntová, http://mamazgruntu.cz/

Potrebujete pomoc?

Napíšte mi na atanasova@sebarozvoj.eu alebo mi volajte na +421 948 048 641.

Rada Vám pomôžem.