OBJEDNÁVKA EBOOKU
Vyhorenie - šanca pre tvoj rast

Spoznaj príčiny, odhaľ príznaky, stav na prevenciu

 • 1
  ÁNO
  Objednávam si eBook "Vyhorenie - šanca pre tvoj rast" v hodnote 16,90 Eur
 • 2
  ÁNO
  Viem, že k eBooku dostanem navyše zdarma 3 skvelé BONUSY zdarma.
 • 3
  ÁNO
  Viem, že tento eBook obdržím v elektronickej podobe vo formáte PDF na svoj e-mail ihneď po uhradení objednávky.
 • 4
  ÁNO
  Viem, že pokiaľ to bol omyl a nie je to eBook pre mňa, môžem do 30 dní od jeho zakúpenia požiadať o vrátenie peňazí a dostanem ich späť v plnej výške.

Upozornenie pre Českú republiku: Pokiaľ chcete faktúru vystaviť na firmu a nie ste plátca DPH, vzniká vám vystavením faktúry povinnosť stať sa identifikovanou osobou. Následne mi musíte mi dodať svoje IČ DPH. Pokiaľ identifikovanou osobou nie ste alebo sa ňou nechcete stať, doporučujem kúpiť si  e-book na fyzickú osobu nepodnikateľa.

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.

Čo povedali druhí:

Ebook som prečítala na jeden dych, je napísaný ľudskou rečou a zrozumiteľne vysvetľuje problematiku. Zistila som, že nielen ja, ale aj manžel sme v 2-3 štádiu vyhorenia. Plne súhlasím so všetkými radami a niektoré som už začala aj zavádzať do praxe (u seba aj v mojom pracovnom tíme).

Zuzana, manažérka

Šikovne a triezvo spísané rady, overené techniky aj osobné skúsenosti terapeutky a lektorky   o tom, ako predísť vyhoreniu. Našla som sa v 2 rizikových skupinách, neberiem to na ľahkú váhu a vezmem si rady prevencie k srdcu.

Svetlana B., učiteľka a mama dvoch chlapcov

Tento eBook je velmi profesionálně zpracovaný. Z každé věty jde poznat, že Miroslava ví, o čem mluví a je skutečný odborník v dané oblasti. Ebook pomůže všem co mají v práci i doma pocit vyhoření.

Veronika, https://mamazgruntu.cz/

Potrebujete pomoc?

Napíšte mi na atanasova@sebarozvoj.eu alebo mi volajte na +421 948 048 641.

Rada Vám pomôžem.