OBJEDNÁVKA EBOOKU
Ako cez aktívne počúvanie
zlepšiť svoje vzťahy

 • 1
  ÁNO
  Objednávam si eBook "Ako cez aktívne počúvanie zlepšiť svoje vzťahy" za cenu 5,00 Eur.
 • 2
  ÁNO
  Viem, že tento eBook obdržím v elektronickej podobe vo formáte PDF na svoj e-mail po uhradení objednávky.
 • 3
  ÁNO
  Viem, že pokiaľ to bol omyl a nie je to eBook pre mňa, môžem do 30 dní od jeho zakúpenia požiadať o vrátenie peňazí a dostanem ich späť v plnej výške.

Upozornenie pre Českú republiku: Pokiaľ chcete faktúru vystaviť na firmu a nie ste plátca DPH, vzniká vám vystavením faktúry povinnosť stať sa identifikovanou osobou. Následne mi musíte mi dodať svoje IČ DPH. Pokiaľ identifikovanou osobou nie ste alebo sa ňou nechcete stať, doporučujem kúpiť si  e-book na fyzickú osobu nepodnikateľa.

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.

Čo povedali druhí:

Šikovne a triezvo spísané rady, overené techniky aj osobné skúsenosti terapeutky a lektorky   o tom, ako predísť vyhoreniu. Našla som sa v 2 rizikových skupinách, neberiem to na ľahkú váhu a vezmem si rady prevencie k srdcu.

Svetlana B., učiteľka a mama dvoch chlapcov

Postupy z e-knihy využívam doma aj v práci. Dokonca som to už mala možnosť využiť aj pri riešení konfliktov a skutočne to zabralo. Druhá strana sa upokojila a začala spolupracovať.

Miriam, 54

Ebook obsahuje veľmi užitočné rady, ktoré mi pomohli si uvedomiť vlastné chyby v komunikácii, pri počúvaní druhého... mnohé zlozvyky si človek vôbec neuvedomuje. Oceňujem, ako autorka šikovne a stručne zhrnula najdôležitejšie body a načrtla vhodné Tento ebook odporúčam každému šéfovi či majiteľovi firmy, ktorý potrebuje správne odkomunikovať veci nie len s kientami ale aj zamestnancami, dokonca aj s najbližšími v rodine. Písaný je velmi prehľadne, ľahko sa číta, rýchlo človek pochopí, kde robí časte chyby v komunikacii.

Naďa, SZČO

Manželka sa sťažovala, že ju málo počúvam. Po prečítaní tejto elektronickej knihy som si uvedomil, že vlastne mala pravdu. Páni, ak máte doma nespokojné partnerky, stačí si osvojiť pár postupov a doma bude hneď viac kľudu.

Ivan K., 51

Pre mňa výborný jednoduchý a praktický návod na prehĺbenie komunikácie. Ako učiteľka v škôlke to využívam pri komunikácii s deťmi, hlavne keď ich niečo trápi, ale niekedy aj v komunikácii s rodičmi.

Zuzana, 33 r.učiteľka v MŠ

Potrebujete pomoc?

Napíšte mi na atanasova@sebarozvoj.eu alebo mi volajte na +421 948 048 641.

Rada Vám pomôžem.