Objednávka e-balíčku pre deti

v zľave 30%

  • ÁNO
    Objednávam si e-balíček pre deti v zľave 30% za cenu 16,45 Eur.
  • ÁNO
    Viem, že e-balíček obsahuje 3 e-knihy: Sedem farieb dúhy, Rozprávkové meditácie a Básničky z čarovnej studničky.
  • ÁNO
    Viem, že tento e-balíček obdržím v elektronickej podobe vo formáte PDF na svoj e-mail po uhradení objednávky.

Upozornenie pre Českú republiku: Pokiaľ chcete faktúru vystaviť na firmu a nie ste plátca DPH, vzniká vám vystavením faktúry povinnosť stať sa identifikovanou osobou. Následne mi musíte mi dodať svoje IČ DPH. Pokiaľ identifikovanou osobou nie ste alebo sa ňou nechcete stať, doporučujem kúpiť si  e-book na fyzickú osobu nepodnikateľa.

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.

Čo povedali druhí:

Fantastická kniha!!! Už dávno sa nám tak dobre nečítala kniha ako je táto. Odporúčam ako skvelý vianočný darček pre deti, ktorým sa nechce čítať.

názor čitateľa: https://www.martinus.sk/?uItem=160614#description

Vynikajúca kniha. Dynamická, ale aj nežná, plná napätia, ale aj humoru. Deti ju prečítali už niekoľkokrát, veľmi sa im páči a stále o nej hovoria. Básničky zo studničky sú fantastické, aj veselé, aj dojímavé. A meditácie? Dcéra sa zbavila strachu a syn sa začal lepšie sústrediť. Vrelo, vrelo odporúčam.

Zuzana, mama 2 detí

Kniha je dejovo nádherná. Keď sa začítate do deja, máte problém knihu len tak odložiť. Odložíte ju až vtedy, keď ju dočítate :) Vrelo ju všetkým odporúčam. Knihu so záujmom čítajú aj dospelí, nie len deti. :) U nás je veľkým hitom.

názor čitateľa: https://www.martinus.sk/?uItem=160614#description

Krásné, krásné krásné - tohle přeji všem dětem. A také rodičům, nebo sourozencům, babičkám, vlastně všem, kteří budou dětem číst. Ale hlavně dětem, které si to budou užívat. Je to potřebné, uzdravující a krásné. Co víc si přát?

Yvetta Ellerová / Yvell certifikovaná terapeutka https://yvellerova.cz/

Meditácia na odbúranie strachu jednoznačne zmenila moje dieťa. Strach dokáže deťom doslova ničiť život. Neverila by som však, ako ľahko si deti dokážu poradiť so strachom, keď máte ten správny návod. Za mňa 100 bodov!

Soňa N., Púchov

Básničky sú fakt skvelé. Sú vhodné na besiedky a dá sa z nich vybrať pre baby i chalanov. Na moje odporúčanie si ich objednala si ich aj naša pani učiteľka :).

Zuzka, 35 r., mama na plný úzväzok

Potrebujete pomoc?

Napíšte mi na atanasova@sebarozvoj.eu alebo mi volajte na +421 948 048 641.

Rada Vám pomôžem. :)