Objednávka

Letného MINDfulness kurzu pre deti

  • ÁNO
    Objednávam pre svoje dieťa Letný MINDfulness kurz v rozsahu 15 hod
  • ÁNO
    Viem, že kurz sa koná v Akadémii pozitívneho života na Peterskej 8 v BA-Ružinov prvý týždeň prázdnin po-pia v čase 9,00-12,00 hod

Upozornenie pre Českú republiku: Pokiaľ chcete faktúru vystaviť na firmu a nie ste plátca DPH, vzniká vám vystavením faktúry povinnosť stať sa identifikovanou osobou. Následne mi musíte mi dodať svoje IČ DPH. Pokiaľ identifikovanou osobou nie ste alebo sa ňou nechcete stať, doporučujem kúpiť si  e-book na fyzickú osobu nepodnikateľa.

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.

Čo povedali druhí:

Dcére sa kurz páčil a po príchode domov s nadšením hovorila, čo sa dozvedela. Naučila sa ako si poradiť so smútkom, strachom, že každý z nás má svoje hranice a že cvičenie či meditácia nemusia byť nudné. Darčekové predmety, ktoré dostali deti na záver, boli stručným pripomenutím, toho čo sa naučili. Darček v podobe opice, slona a žirafy nemá chybu.

Z môjho pohľadu ako rodiča som spozorovala zmenu na správaní dcéry ihneď v prvý deň. Snažila sa získané vedomosti aplikovať vo svojom správaní a ja som si všimla, že je viac uvoľnenejšia. Získané vedomosti sa snažíme používať čo najviac sa dá. Ďakujeme krásne za skvelo zorganizovaný kurz.

O mindfulness sme sa dočítali, že pomáha pri zvládaní úzkostí a strachov detí, preto sme sa rozhodli naše dieťa do kurzu prihlásiť. Od prvé dňa sme zaznamenali veľké nadšenie a každým dňom malé či väčšie pokroky v zvládaní úzkostných stavov nášho dieťaťa. Na konci kurzu si už vedela poradiť so strachom úplne sama, a to hravými, no účinnými postupmi.

Páčil sa mi profesionálny prístup lektorky, materiály a pomôcky, ktoré pre deti pripravila. Naše dieťa bolo nadšené z darčekov, ale aj pestrých desiat. Dcéra sa každý deň tešila na kurz a po návrate nadšene opisovala techniky, ktoré sa naučila a učila to ostatných členov rodiny. Tento kurz bol pre našu dcéru prínosom, odvtedy je pokojnejšia, vyrovnanejšia a vie si poradiť aj s negatívnymi pocitm.

Potrebujete pomoc?

Napíšte mi na atanasova@sebarozvoj.eu alebo mi volajte na +421 948 048 641.

Rada Vám poradím, pomôžem. :)