Objednávka e-knihy

Sedem farieb dúhy

a Rozprávkové meditácie

  • ÁNO
    Objednávam si e-knihu Sedem farieb dúhy a Rozprávkové meditácie za 15,50 Eur.
  • ÁNO
    Viem, že e-knihu s meditáciami obdržím v elektronickej podobe vo formáte PDF na svoj e-mail (1-2 dni) po uhradení objednávky alebo okamžite po online platbe kartou.

Upozornenie pre Českú republiku: Pokiaľ chcete faktúru vystaviť na firmu a nie ste plátca DPH, vzniká vám vystavením faktúry povinnosť stať sa identifikovanou osobou. Následne mi musíte mi dodať svoje IČ DPH. Pokiaľ identifikovanou osobou nie ste alebo sa ňou nechcete stať, doporučujem kúpiť si  e-book na fyzickú osobu nepodnikateľa.

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.

Čo povedali druhí:

Fantastická kniha!!! Už dávno sa nám tak dobre nečítala kniha ako je táto. Odporúčam ako skvelý vianočný darček pre deti, ktorým sa nechce čítať.

názor čitateľa: https://www.martinus.sk/?uItem=160614#description

Vynikajúca kniha. Dynamická, ale aj nežná, plná napätia, ale aj humoru. Deti ju prečítali už niekoľkokrát, veľmi sa im páči a stále o nej hovoria. Básničky zo studničky sú fantastické, aj veselé, aj dojímavé. A meditácie? Dcéra sa zbavila strachu a syn sa začal lepšie sústrediť. Vrelo, vrelo odporúčam.

Zuzana, mama 2 detí

Kniha je dejovo nádherná. Keď sa začítate do deja, máte problém knihu len tak odložiť. Odložíte ju až vtedy, keď ju dočítate :) Vrelo ju všetkým odporúčam. Knihu so záujmom čítajú aj dospelí, nie len deti. :) U nás je veľkým hitom.

názor čitateľa: https://www.martinus.sk/?uItem=160614#description

So záujmom som si prečítala knižku Sedem farieb dúhy. Autorka je originálna, zaujala ma najmä časť – predstavy detí o farbách a farebné meditácie. Ako bývalá učiteľka slovenčiny musím povedať, že som v našej literárnej tvorbe pre deti nič podobné nenašla. Autorke prajem veľa chuti a radosti z písania.

S. Beťková, bývalá učiteľka slovenčiny

Dlho som hľadala meditácie pre deti, ktoré im sama môžem čítať, pretože na môj hlas sú zvyknuté. No vždy som narazila len na audio nahrávky. Tieto meditácie navyše nadväzujú na dej knižky Sedem farieb dúhy, preto sa deti na chvíľu cítili jej súčasťou - ako keby aj oni boli hrdinovia príbehu. Obrovská vďaka autorke za krásne zážitky.

Slávka, 38 - mamina veselých dvojičiek

Potrebujete pomoc?

Napíšte mi na atanasova@sebarozvoj.eu alebo mi volajte na +421 948 048 641.

Rada Vám poradím, pomôžem. :)