Uvoľňujúca vedená relaxácia

ako skvelý darček pre milovanú osobu

Pri dnešnom uponáhľanom štýle života si nevieme nájsť na seba chvíľku a dopriať si poriadny relax či odpočinok. Neustály zhon a tlak z výkonu, ktorý sa od nás očakáva, sa skôr či neskôr prejaví na našej psychike. Je čas staviť na prevenciu a začať sa starať o svoje duševné zdravie.

Riešením môže byť uvoľňujúca vedená relaxáciou šitá na mieru, vďaka ktorej uvoľníme nahromadené napätie a obnovíme vnútornú rovnováhu. Harmonizačné účinky relaxácie nám prinesú pocit kľudu a vnútorného pokoja.

Teraz máte možnosť darovať ako valentínsky darček uvoľňujúcu vedenú relaxáciu a podporiť svoju polovičku v obnovení vnútornej pohody. Pomôžete jej tak zbaviť sa napätia, stresu a načerpať novú sviežu energiu.

Všetko z pohodlia domova

Jednou z výhod mojich vedených relaxácií je to, že netreba nikam chodiť - spojíme sa na ďiaľku, jediné čo potrebujete je internet, slúchadká a polhodinka kľudu.

Pod mojím vedením na diaľku dôjde k príjemnému uvoľneniu, odbúraniu stresu a relaxu.

Pri uvoľňujúce vedenej relaxácii pracujeme len s pozitívnymi emóciami, jemnými energiami, farbami, so svetlom a uvoľňujúcimi predstavami, ktoré vo vás vyvolajú samé príjemné pocity.

Relaxácia je prínosom pre naše duševné, mentálne i fyzické zdravie. Pozitívne emócie a predstavy spúšťajú príjemné pocity a majú množstvo blahodarných účinkov.

Počas relaxácie som cítila, ako stres a disharmónia opúšťajú moje telo bunku po bunke. Jednotlivé predstavy sa mi darilo veľmi podrobne a pestro vnímať, dokonca som sa stretla a nadviazala spojenie s mojim vyšším ja, ktoré mi dalo odpoveď na menší problém. Po relaxácii som sa cítila uvoľnenena znovuzrodene, myslím, že je to dobrý spôsob ako vyliečiť naše nevyliečené časti bez veľkej psychickej bolesti.

Kristína, študentka psychológie

Relaxácia sa mi veľmi páčila, ja som človek fantazijný, preto som si vybrala možnosť s bohatými predstavami. Cítila som fantastické prečistenie na hlbokej úrovni a načerpanie novej sily. Krásny zážitok, ešte raz ďakujem!

Maťa, učiteľka v MŠ

Priaznivé účinky relaxácie:

 • • príliv vitality a životnej energie
 • • zlepšenie pamäte a koncentrácie
 • • uvoľnenie napätia a regenerácia organizmu
 • • zlepšenie duševnej kondície i zdravia
 • • prehĺbenie spojenia s našim vnútrom
 • • skvalitnenie spánku
 • • lepšia odolnosť voči stresu a celková pohoda.

Ak chcete obdarovať blízku osobu, verím, že relaxácia je ten správny darček. Pozitívne ladené predstavy znížia hladinu stresu a pomôžu obnoviť vnútorný mier.

Cena:

- cena za 1 relaxáciu v rozsahu 30-40 min: 30 eur

- pri predplatení 4 sedení je cena 25 eur/sedenie

Po relaxácii som sa cítila nabitá energiou ako po dovolenke. Za mňa 100 bodov.

Mirka, vyťažená mama

Veľmi dobre som sa uvoľnil, získal som nadhľad a vnútorný kľud, ktorý mi už dlho chýbal. Určite si to zopakujem a odporúčam ďalej..

Michal, manažér

Uvoľnenie, uvoľnenie, uvoľnenie... ozaj veľmi ukľudňujúce, niet čo dodať :)

Andrea, grafička

Po objednaní relaxácie dostanete darčekový kupón aj s venovaním, ktorý stačí obdarovanej osobe poslať mailom alebo vytlačiť. A skvelý darček bude na svete!

Ako vedená relaxácia prebieha

Relaxácia trvá približne 30 min, stačí k tomu dobré napojenie na internet a slúchadlá.

Pri vedenej relaxácii je dobré mať pohodlné voľné oblečenie. Môžete prebehnúť poležiačky i posediačky - každému vyhovuje niečo iné. 

Relaxácie môžu priniesť úľavu pri ľahších zdravotných problémoch (nie je to náhrada lekárskej starostlivosti). Počas choroby je  sedenie  lepšie presunúť na iný termín.

 Pre dlhodobý pozitívny účinok odporúčam absolvovať viac sedení.

Kontakt a prihlásenie

Ak máte otázky alebo chcete relaxáciu niekomu venovať alebo ju zakúpiť pre seba, v prípade otázok ma pre krátku informatívnu konzultáciu zdarma ma neváhajte kontaktovať:

--> telefonicky: 0948 048 641 
--> alebo mailom: atanasova@sebarozvoj.eu
Ak vás láka to vyskúšať relaxáciu alebo ju venovať ako darček, neváhajte a prihláste sa. Nemáte čo stratiť, môžete iba získať!

Cena

 • CENA za jedno sedenie (v rozsahu 30-40 min) je 30,- EUR
 • CENA pri predplatení 4 sedení vopred: 25,- EUR/sedenie, spolu 100,- EUR
 • Pri objednaní 1 relaxácie je platnosť darčekového kupónu do konca marca 2022
 • Pri objednaní 4 relaxácií je platnosť darčekového kupónu do konca mája 2022

Upozornenie:

Uvoľňujúca vedená relaxácia nie je náhrada za riadnu lekársku či inú odbornú starostlivosť. Neodporúča sa pacientom, ktorí sú v ťažkom psychickom či fyzickom stave.

Ďakujem za pochopenie.

Nechaj sa unášať na vlnách pohody a harmónie...