Skúsenosti s terapiou One Brain

Kvôli citlivosti informácií a zachovaniu súkromia mojich klientov nezverejňujem ich celé mená.

Ak ma požiadajú o zmenu mena, rešpektujem to.

 

"Po narodení dcérky sme sa presťahovali ku svokrovcom. Moja svokra je taký generál, čo hneď v každom vidí chyby. Manžel je jedináčik a tak si ho dobre stráži a nedá na neho dopustiť. Jej verbálne aj neverbálne útoky ma poriadne deprimovali. No po terapii One Brain som si ich prestala pripúšťať k srdcu. Proste som to prestala riešiť a začala som si viac užívať život.

Absolvovla som ešte dve terapie, každú z nich na inú tému. Vždy to prebiehalo rozdielne, problém bol vždy v niečom inom, no našiel sa a vyriešil. Aj prežívanie po terapii bolo vždy iné, niekedy som účinok pocítila okamžite, inokedy som 2 týždne necítila nič, a potom to zrazu prišlo. Akoby sa mi niečo v mozgu poprepájalo a doslova mi to tam "docvaklo" a nastala úplná zmena."

Katka, 33

"Z celeho môjho srdiečka by som sa Vám chcela poďakovat za to, ako ste mi pomohli. Som veľmi vďačná a šťastná, že som Vás našla na internete. Musím sa poďakovat aj Vašej kolegyni, keď som s ňou volala, poradila terapiu One Brain. Ďakujem, ďakujem za všetko, čo ste pre mňa spravili a veľmi sa na Vás teším na ďalšie stretnutie. Prajem všetko dobré.
S pozdravom
Helena K.

"Píšem Vám s odstupom času. Dnes po cca 90 dňoch a už aj skôr Vám viem povedať, že si úprimne vážim Vašej pomoci, nakoľko síce neviem opísať ako, ale viem, že môj postoj k predošlým problémom a ťažkostiam sa diametrálne zmenil. A úprimne, v tých daných veciach ma už nic nerozhádže. Chcem sa Vám za to veľmi poďakovať. Za mňa máte 10 z 5 hviezdičiek :). Budem Vám robiť len a len pozitívnu reklamu. Želám Vám veľa úspechov v súkromí a profesnom živote, ktorým ovplyvňujete mnoho ľudí vo všetkých možných oblastiach, no len a len pozitívne, aspoň teda z môjho pohľadu. Ďakujem Vám a dúfam, že sa opät stretneme."

Pavol T.

"Na terapiu som prišla so svojím 5-ročným synom, lebo nerád chodí do škôlky a býva často chorý. Myslela som si, že má problémy s deťmi, no svalový test ukázal, že má problém s jednou učiteľkou. Skutočne som si uvedomila, že nikdy o nej nehovorí. Terapia malému pomohla, stresy zrejme opadli, lebo aj učiteľku začal bral celkom normálne.

Po mesiaci za mnou sám prišiel, že chce ísť znovu "k tej tete, čo sa s ním tak rozprávala, lebo má problém". Veľmi ma to prekvapilo, lebo s dospelými sa nezvykne kontaktovať. Deti vedia, čo potrebujú, len ich v tom musíme podporiť.

Ešte chcem podotknúť, že sa mu zlepšila imunita a u doktorky sme neboli niekoľko mesiacov, predtým sme tam chodili ako na klavír. Pri terapii sám priznal, že keď je chorý, môže byť doma s maminkou. No keď sa problém v škôlke vyriešil, aj jeho zdravotný stav sa zlepšil."

Petra, účtovníčka

"V živote som narobil veľa chýb a prešľapov. Niekedy som mal chuť chodiť po kanáloch, hanbil som sa za seba. Až pri odbloku som  pochopil, čo to znamená odpustiť sám sebe. Plakal som ako malé decko. Pani Atanasová to vôbec neriešila a povzbudila ma, aby som to všetko pustil. Uvedomil som si, že mám právo na novú šancu, na nový život a že aj napriek svojej minulosti má zmysel zabojovať. Máte odomňa jedno veľké ďakujem!"

Štefan, 49

"Pani Atanasovú som spoznala na školení Stres manažment na UK, kde som sa prihlásila aj s kolegyňou. Povedala som jej o problémoch so šéfom, ktorá sa opakovala už v 3. zamestnaní. Nechápala som, prečo sa mi to stále opakuje. Vysvetlila mi, že niekedy máme emočný blok, ktorý spôsobuje určitý vzorec správania.

Išla som k nej na terapiu One Brain. Robila mi svalové testy, podľa ktorých zistila, že treba riešiť môjho brata. No ja som sa s ním celé roky nerozprávala, možno viac než 10 rokov. Odmietla som to riešiť, no ona mi dala na výber: buď teda sa pozrieme na celkom iný problém, alebo zrušíme sedenie. Ja som ale potrebovala vyriešiť problém so šéfom, nechcela som zase hľadať nové zamestnanie. A tak som sa musela odhodlať a riešiť toho brata.

Bolo to bolestivé, ale potom tá bolesť povolila a ja som zrazu videla všetko v inom svetle. Pochopila som aj jeho pohľad na vec a upustila som zo svojej tvrdohlavosti. Potom to prišlo: po pár dňoch som sa náhodou so svojím bratom stretla a po toľkých rokoch sme si spolu sadli a normálne sme sa porozprávali. Zmena nastala aj v práci so šéfom.

Pani Atanasová mi poradila aj v iných problémoch a vysvetlila, ako mám komunikovať, aby som sa nedostávala do takýchto prúserov s druhými. Plánujem navštíviť aj jej kurz asertívnej komunikácie."

Zdena

"Prišla som kvôli rodinným a zdravotným problémom. Mama umrela a ja som sa s tým nemohla zmieriť, celé roky som sa o ňu starala a navykla som si. Navyše boli problémy s dedičstvom. Predtým som si prešla náročným rozvodom a nejak som sa nevedela pohnúť v živote ďalej. Sedenie s pani Atanasovou mi veľmi pomohlo. Bola zlatá, že sa mi venovala 3 hodiny, lebo klient za mnou zrušil sedenie a ja som pricestovala zdiaľky (veľmi si vážim, že na cene sa to neodrazilo). Odchádzala som skutočne odľahčená a spokojná. Veľmi mi pomohlo, že sa mi niekto takto dlho venoval a mohla som sa zo všetkého vyrozprávať. Bodaj by bolo viac takých ľudí! Ďakujem za všetko."

Magda, 68

"Veľmi ma prekvapilo, ako sa môžu v živote človeka odraziť problémy, ktoré prežil v prenatálnom období. V odblokovaní sme sa dostali do 16.týždňa, keď som bola v maminom brušku. Vtedy ju opustil môj biologický otec a vlastne sa o mňa nikdy nezaujímal. Mama to znášala veľmi ťažko a ja som to na seba nejak preniesla. V živote som sa vždy cítila neprijatá a odmietaná, ale nevedela som, z čoho tento pocit pramení. Myslela som si, že chyba je niekde vo mne. To, čo som zažila pri odblokovaní bolo neuveriteľné a krásne. Prežila som obrovský nával lásky a sebaprijatia. Doma som sa o tom porozprávala aj s mamou a tá mi potvrdila, že sa to stalo presne vtedy, ako sa ukázalo pri odblokovaní. Netušila, že to mohlo mať na môj život taký dopad, lebo sa vždy snažila, aby mi nič nechýbalo. Vždy sme mali pekný vzťah, no po tomto odblokovaní sa ešte viac upevnil."

Lenka K., 27

"Asi pred mesiacom som u Vás absolvovala odblok a chcem sa Vám poďakovať za pomoc. Neuveriteľné, ako to funguje. Musím povedať, že sa cítim oveľa lepšie. Problémy v práci sa pohli k lepšiemu, dokonca aj vzťahy doma začali prekvitať. Som vám veľmi vďačná a prajem Vám len to najlepšie."

Silvia B.