Ako uvoľniť emočné bloky

Seminár s praktickými ukážkami

 • * Ako bloky vznikajú?
 • * Ako sa prejavujú?
 • * Ako ich odhaliť?
 • * Ako si s nimi poradiť?

Zmocňuje sa vás často pocit strachu, neistoty, viny, krivdy, bezmocnosti, neschopnosti, zlosti…?

Opakujú sa vám situácie, ktoré vás vyvádzajú z rovnováhy a nedovolia vám žiť naplno?

Vraciate sa v mysli k udalostiam, ktoré vás opakovane trápia a zožierajú?

Môže ísť o zablokované alebo uviaznuté emócie, ktoré vám spôsobujú emočné bloky.

Čo sa deje, keď neriešime svoje bloky?

Neriešené bloky prerastajú do problémov s komunikáciou, koncentráciou, pamäťou, prejavujú sa v nefunkčných vzťahoch, ale môžu tiež prerásť do telesných prejavov a spôsobovať psychosomatické problémy.

Oberajú nás o sebaistotu, vnútornú silu a radosť do života.

 

Niekedy netušíme, prečo sa nám niektoré problémy a témy vracajú, najmä ak sme si mysleli, že ich máme už dávno spracované.

V určitých situáciách sa nám vyplavia spomienky, ktoré sú pre nás nepríjemné, zovrie nás strach, prepadne hnev, zachváti nelogický smútok...

To nám spôsobuje stratu energie, sebaistoty či chuti pohnúť sa vpred.

Emócie, ktoré sme v minulosti nedokázali spracovať, uviazli v našom podvedomí a spôsobujú emočné a mentálne bloky.
Ich korene môžu siahať do obdobia puberty, detstva či dokonca prenatálneho obdobia, no môžu sa týkať aj našej nedávnej minulosti...

Nespracované a potlačené emócie majú negatívny dopad nielen na našu psychiku a vzťahy, ale často aj na naše zdravie. Uvoľnenie týchto blokov nám prináša množstvo benefitov.

 • Tu sú len niektoré  nich:
 • - obnoví sa vaša vnútorná sila a vyrovnanosť
 • - posilní sa sebaistota i sebavedomie
 • - zlepšia sa vaše vzťahy s okolím
 • - uvedomíte si vlastnú hodnotu a konečne si začnete vážiť samých seba
 • - posilní sa vaše zdravie
 • - budete sa vedieť viac tešiť zo života a vychutnať si to pekné, čo vám prináša...

Ako však rozpoznať negatívne programy, ktoré nás blokujú a ako si s nimi poradiť?

Existujú viaceré spôsoby na rozpoznanie a uvoľnenie emočných a mentálnych blokov. Dôležité je nestrácať nádej a vedieť, že sú možnosti ako zmeniť svoje myslenie, presvedčenia a nefunkčné programy mysle, a tak sa svojim "tieňom" postaviť.

Ak sa chcete dozvedieť, ako emočné bloky vznikajú, ako ich odhaliť a ako si s nimi poradiť, aby už viac nemali neblahý vplyv na váš život, pozvývam vás na seminár Ako uvoľniť emočné bloky.

Nebudeme len teoretizovať, ale na praktických cvičeniach vám vysvetlím, ako si aj sami môžete pomôcť.

SEMINÁR: Ako uvoľniť emočné bloky

Otvára sa podľa záujmu, trvanie: 1,5 - 2 hod

Lektorka: Miroslava Atanasová

Miesto: Akadémia pozitívneho života, Peterská 8, Bratislava - Ružinov

Cena: 30 € / osobu

Viac info a prihlásenie: TU>>

Počet miest je limitovaný, je potrebné prihlásiť sa vopred. Teším sa na osobné stretnutie s vami!! Účastníkov čaká milé prekvapenie v podobe darčeka.

Odblokovaniu stresu sa venujem už takmer 15 rokov, využívam rôzne metódy a techniky. Začala som metódou OneBrain, ktorú u nás ju mnohí poznajú pod názvom kineziológia, pretože využíva svalový kineziologický test.

Neskôr som pridala uzdravenie cez vnútorné dieťa a imaginárnu terapiu cez vyššie JA.

Počas korony som našla spôsob, ako klientom pomôcť aj na diaľku. Momentálne robím odblokovanie osobne v Akadémii pozitívneho života v Bratislave alebo online. Myslím, že skúsenosti mojich klientov hovoria za seba.

Ja sama sa tiež neustále vzdelávam a rozširujem svoje znalosti a zručnosti v tejto oblasti, ako aj v iných, ktorým sa venujem. Nikto nemá vyriešené všetko a vždy je čo zlepšovať. Som toho názoru, že človek, ktorý chce v oblasti osobného rozvoja pomáhať druhým, musí v prvom rade pracovať sám na sebe a ísť tak príkladom.

Ak máte záujem o tento seminár, napíšte mi na email: atanasova@sebarozvoj.eu, aby sme si vás mohli zaregistravať a vopred vás informovať o jeho konaní. Objednávka je potrebné vyplniť AŽ PO vyhlásení nového termínu. Ďakujem :)

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.

Počas svojej praxe som nadobudla bohaté skúsenosti aj ako mentorka, koučka, lektorka a OneBrain facilitátorka. Viedla som stovky individuálnych sedení,  školení, prednášok a workshopov.

Preškolia vyše 1000 účastníkov priamo vo firmách alebo vo vzdelávacích centrách: Akadémia pozitívneho života, Centrum ďalšieho vzdelávania Univerzity Komenského,  MB Academy, Macrosoft, ai.

Som tiež certifikovaná trénerka vedenej a imaginárnej meditácie a relaxácie, som autorkou viacerých eBookov, meditácií a afirmácií pre deti i dospelých.

V prípade záujmu o školenie, odblokovanie, relaxáciu, koučing či info, ma neváhajte kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.

Ing. Miroslava Atanasová

atanasova@sebarozvoj.eu

tel.: 0948 048 641