BizEnergy Grow© ~ prémiový biznis koučing a mentoring

BizEnergy Grow© predstavuje revolučnú kombináciu biznis koučingu, biznis mentoringu a energetickej transformácie, ktorá posunie váš biznis na nový level. Tento inovatívny prístup spojuje kreatívnu energiu s podnikateľskou dynamikou, aby podporil váš rast a úspech vo svete podnikania.

Som tu pre tých, čo chcú zažiť rozkvet

  • Pre začínajúcich podnikateľov, ktorí si zakladajú biznis
  • Pre tých, čo už svoj biznis rozbehli, ale chcú ho posunúť na vyšší level
  • Pre tých, čo chcú zmeniť smerovanie svojho biznisu

Pevný základ

Keď sa do niečoho púšťate, niečo budujete, potrebudete mať pevný základ. Môj biznis koučing a mentoring je založený na 4 pilieroch:

1. PILIER: Akadémie sebarozvoja

Ako certifikovaná lektorka, koučka a mentorka som založila Akadémiu sebarozvoja, ktorá ponúka vyše 20 kurzov pre dospelých i deti, 10 rôznych typov individuálnych sedení od koučingu, mentoringu cez konzultácie, terapie či vedené relaxácie. Preškolila som vyše 1000 účastníkov vo firmách i vzdelávacích centrách (mimochodom, manažérske kurzy patrili medzi moje prvé). Napísala som viac než 15 kníh
a eBookov pre deti aj dospelých.

3. PILIER: moje biznis a manažérske zručnosti

Keď mi pred 15 rokmi jedna HR lektorka a koučka robila profilové testovanie, bola prekvapená, prečo ešte nepodnikám. Môj čas dozrel o pár mesiacov neskôr, keď som sa presťahovala do Bratislavy. Založila som si biznis a odvtedy som pracovala na množstve úspešných projektov - samostatne, ako aj s mojimi biznis parntermi. Prevažná väčšina z nich sa týkala oblasti vzdelávania a osobného rozvoja.

2. PILIER: moje vzdelávanie a sebarozvoj

Neustále sa vzdelávam a pracujem na svojom profesionálnom raste v oblastiach, ktoré považujem za zaujímavé a kľúčové tak pre mňa, ako aj pre mojich klientov. Navštevujem konferencie, kde som dokonca mala možnosť aj prednášať. Absolvovala som množstvo kurzov, tréningov, workshopov a získala množstvo medzinárodne uznávaných certifikátov. Dá sa povedať, že vzdelávanie sa stalo mojim životným štýlom.

4. PILIER: moje vysokoškolské štúdium

Svoje vysokoškolské štúdium som začala na Ekonomickej fakulte TU v Košiciach, pokračovala som na Business English v Londýne a úspešne zavŕšila na Fakulte ekonomiky a manažmentu SPU v Nitre. Vtedy som ešte netušila, že vzdelávanie a rozvoj druhých bude smer, ktorým sa raz vydám. Moje štúdium mi prinieslo znalosti, vedomosti, skúsenosti i kontakty. Zároveň mi to vytvorilo zdravý základ pre moje ďalšie smerovanie.

Tieto 4 silné piliere mi pomohli vytvoriť pevný základ pre BIZNIS KOUČING A MENTORING.

Energetická dynamika podnikania

Keď k tomu pridáme ešte jednu ingredienciu - čerešničku na torte v podobe ENERGETICKEJ TRANSFORMÁCIE - vznikne jedinečná zmes súhry racio + vizionárskych + energetických prvkov, ktoré umožnia rozkvet vášho biznisu do celkom nových rozmerov. Ide o moje vlastné know how, ktoré nikde inde nedostanete.

BizBrain Tree© - jedinečný nástroj, ktorý som vytvorile špeciálne pre tento produkt, vás posunie  v podnikaní na celkom nový level. Vyše 15 ročné skúsenosti s metódou OneBrain (jednotný mozog - postavený na prepájaní ľavej a pravej hemisféry) a kineziologickým testovaním vycibrili moju schopnosť vnímať energie a pracovať s jemnohmotnou energiou u seba i druhých.

Čo robí túto zmes tak jedinečnou?
Je to moja schopnosť previesť vás krajinou podvedomia a prepojiť s vašimi archetypmi. Získate 4 radcov pre svoj život i biznis.

BizBrain Tree©

Využítie mojej metodiky BizBrainTree© vám prinesie originalitu a osobný i profesionálny rast.

Efektívna práca s mysľou a využívatie potenciálu vašej pravej a ľavej hemisféry posunú váš biznis na vyššiu energetickú úroveň.

Kombinácia biz koučing + biz mentoring + energetický koučing:

  • získate moderné manažérske nástroje a praktiky
  • odhalíte skrytý potenciál svojho podnikania
  • efektívna práca s energiou v osobnom živote i v biznise
  • podpora, rast, sebavedomie, work-life balans
  • navyše, získate pre seba tých najlepších radcov

Biznis koučing a mentoring nie je pre každého!

Biznis koučing a mentoring nemusí byť pre každého. Je pre tých, čo chcú seriózne rozvíjať seba a svoj biznis. PREČO? Aby som ja nestrácala čas a vy peniaze.
Platí tu pravidlo 50:50 - výsledky vám pomôžem zabezpečiť jedine vtedy, pokiaľ aj vy urobíte svoju prácu. Mentor a kouč za nikoho zmenu neurobí. Vytvorí vám ale optimálne podmienky, nastaví celý proces zmien, bude vás podporovať a stáť pri vás.

Čo vám priesie koučing

- rozpoznanie faktorov motivácie
- stanovenie vízií a cieľov
- stratégie na dosiahnutie cieľa
- SWOT stratégie
- rozhodovanie out of the box
- riešenie problémov a prekážok
- work-life balans

Môj rozsah ako mentora

- manažérske zručnosti
- vedenie ľudí, tímov a motivácia
- delegovanie a efektívne porady
- prezentačné / lektorské zručnosti
- rozhodovanie a organizovanie
- time a stres manažment
- základy koučingu pre manažérov
- tvorba eBookov a kníh

Ako pracovať s energiou

- vnímanie človeka ako celok
- uvoľnenie zablokovaných energií
- ukotvenie a pevný základ biznisu
- prínos pre vás, prínos pre svet
- práca s vlastnou energiou
- biznis ako prejav energie

- práca s rôznymi úrovniami bytia
- energie vo vonkajších zložkách

KOUČING

Podstata koučingu spočíva v tom, že kouč svojim klientom neradí, ale vhodnými otázkami ich „naviguje“, aby našli odpovede na otázky, ktoré riešia.

Sto ľudí - sto chutí. To platí aj v biznise. Sto ľudí by vám poradilo iný "recept" na výzvy, ktoré stoja pre vami. Najlepší recept sa vždy ukrýva vo vás samých. Úlohou kouča je správne položenými otázkami sa k nemu dopracovať. Koučing prináša riešenia, na ktoré by ste len ťažko prišli sami.

 MENTORING

Na rozdiel od koučingu, pri mentor vám pri mentoringu odovzdáva svoje profesionálne skúsenosti z danej oblasti, má plán pre váš rozvoj a zároveň vám poskytuje spätnú väzbu, čo vás posúva míľovými krokmi dopredu.

Zároveň je vašou oporou a v náročných časoch vás rád podrží. Zvládnete tak výzvy oveľa rýchlejšie, ako keby ste na to boli sami.

Poskytne vám nový uhol pohľadu založený na svojej bohatej skúsenosti. Podporuje vás na vašej ceste, poskytuje mentorské rady, ale aj trefné vhľady.

 ENERGETICKÝ KOUČING

My ale nie sme len mysliace bytosti. Máme aj úroveň emocionálnu, fyzickú a energetickú - a tie idú ruka v ruke. Energetický koučing je jedinečný a transformačný. Rieši človeka ako celok a zameriava sa komplexne na všetky úrovne vášho bytia.

Pri energetickom koučingu využívame potenciál obidvoch hemisfér: ľavej/logickej a pravej/kreatívnej. Zmeny vytvárame priamo v podvedomí, a práve to prináša úspešné, rýchle a trvalé riešenia.

Biznis koučing prebieha ONLINE alebo OSOBNE.

V prípade otázok, záujmu o sedenie, či doplňujúcich informácií ma neváhajte kontaktovať mailom alebo telefonicky:
atanasova@sebarozvoj.eu | 0948 048 641

Rozsah sedení je v rozsahu 2 hod, podľa toho, čo si zvolíte:

CENNÍK:
BizEnergy Grow© - 2 hod220 Eur
BizEnergy Grow© - 3x2 hod630 Eur
BizEnergy Grow© - 5x2 hod990 Eur

Ing. Miroslava Atanasová
Certifikovaná lektorka, ICF, biznis a mindfulness koučka, mentorka, trénerka meditácie, vedenej relaxácie ai.
Mám bohaté skúsenosti s koučingom, metódami práce s vnútorným dieťaťom, energiou, podvedomím či archetypmi.

V oblasti osobného rozvoja sa pohybujem vyše 15 rokov a pri svojej práci využívam rôzne moderné nástroje, metódy a techniky, ktoré šikovne kombinujem podľa potrieb danej osoby. Som autorkou viacerých tlačených kníh a eBookov pre deti i dospelých. Vyvtáram tiež meditácie a afirmácie, píšem články. Mám množstvo medzinárodne uznávaných certifikátov, ale najmä bohatých skúseností. Koučing a mentoring využívam pri práci s klientom a teraz som to obohatila o prácu s energiami a archetypmi, ktorá sa mi osvedčila pri individuálnych sedeniach s klientami tak osobných, ako aj online. Viac o mne sa dozviete TU.