Ty a Múdrostrom

Personalizovaná rozprávková knižka

Po knižke Ty a Dobrostrome prichádza druhý diel personalizovanej knižky - TY A MÚDROSTROM. Ide o personalizovanú knižku, ktorej hlavný hrdina nesie meno dieťaťa, pre ktoré je kniha určená. Ak teda chcete mať knihu pre Janka, hlavný hrdina bude Janko a názov knihy "Janko a Múdrostrom". Ak máte doma Zuzku, bude to "Zuzka a Múdrostrom". Zmyslom takýchto knižiek je to, že dieťa sa s hrdinom stotožní a samé sa stáva hrdinom. Osvojí si hodnoty, ktoré príbeh prináša. Dobrodružný príbeh pokračuje v malebnom prostredí u starých rodičov s tromi čarovnými stromami a rozprávkovými bytosťami, ktoré v nich žijú.

Tak ako pri Dobrostrome, aj tento príbeh sa odohráva v malebnom dedinskom prostredí u starých rodičov. Nezbedný dedko zasväcuje svoje vnúča do tajov prírody, ale aj do tajomstva troch čarovných stromov - Dobrostrom, Múdrostrom a Zlatostrom.

Knižky na seba voľne nadväzujú, objavujú sa v nich rôzne rozprávkové bytosti i zvieratká. Príbehy vedú deti k úcte a láske k prírode. Rozvíjajú ich emocionálnu inteligenciu, empatiu a dobrosrdečnosť.

Hlavný hrdina rastie spolu s knižkou, čomu je prispôsobená aj náročnosť deja a výzvy, ktoré pred ním/ňou stoja. Nie je na to sám, po víle
z Dobrostromu nám pribudne škriatok Mudrlantík z Múdrostromu
, ktorý neúnavne rozdáva svoje múdre rady. Ako to má v správnej rozprávke byť, nechýbajú ani kúzla, napätie
a štipka humoru.

Dobrá správa pre deti, ktoré neradi upratujú svoje hračky - po prečítaní tejto knižky si s tým hravo poradíte...

Prvý diel je vhodný pre deti vo veku 3-5 rokov. Druhý diel, Múdrostrom, je písaný pre 6-8 ročné deti a Zlatostrom pre 9-11 ročné deti, čo sa odráža aj na graduácii a náročnosti deja, ktorý je s každým dielom viac dobrodružný.

Nezáleží však na veku dieťaťa. Knižnicu vášho dieťaťa/vnúčaťa môže zdobiť kolekcia všetkých troch krásne ilustrovaných dielov. Bude to nielen špeciálny darček, ale aj nádherná spomienka. Možno sa raz pochváli svojim deťom knižkami, ktoré nesú jeho meno a fotografiu.

Knižka je plná krásnych ilustrácií talentovanej ilustrátorky Miriam Jakubcovej pre dievčatá aj chlapcov. Voňavé drevené obálky s vygravírovaným menom dieťaťa, pre ktoré je knižka určená v sebe nesú čaro prírody.

Bonusom k tejto knižke sú pozitívne afirmácie - výroky pre deti vo forme kartičiek na posilnenie tých správnych hodnôt. Knižka je plná krásnych ilustrácií talentovanej ilustrátorky Miriam Jakubcovej.

V jednej útulnej kaviarni v Rusovciach (bývalý kostolík vedľa parku s kaštieľom) sa konala výstava obrazov učiteľov ZUŠ, medzi ktorými /boli vystavené aj ilustrácie z knižiek Dobrostrom a Múdrostrom od ilustrátorky Miriam Jakubcovej.

Milí rodičia, starí rodičia, strýkovia a tety, ak chcete, aby aj v knižnici vašich ratolestí pribudla krásna rozprávková knižka z tejto exkluzívnej kolekcie, stačí, ak zadáte do vydavateľstva LAPEO svoju objednávku. Nezabudnite pridať meno vášho dieťaťa/vnúčaťa, jeho fotku (alebo vašu spoločnú fotku) a venovanie - to všetko sa zadáva pri výrobe každej knižky.