Kurz online aj prezenčnou formou:

Motivácia a sebakoučing 

  • Stáva sa vám, že vaša motivácia často klesá, alebo sa úplne vytráca?
  • Kladiete si otázku, ako sa nakopnúť, ako svoju motiváciu obnoviť, kde načerpať novú, sviežu energiu?
  • A možno často prokrastinujete a odsúvate svoje povinnosti na "poslednú chvíľu", čo v konečnom dôsledku zvyšuje váš stres.

Ak ste si už prečítali pár motivačných kníh, no teória na vás nezaberá, možno na to potrebujete ísť prakticky!

Keď sa vytráca motivácia, spolu s ňou sa vytráca aj naša kreativita, efektivita a častokrát aj pocit osobnej hodnoty. U každého motivácia občas zakolíše. No ak sa to stáva pričasto, alebo ak to trvá pridlho, je optrebné začať tomu venovať pozornosť.

Kurz Motivácia a sebakoučing vám pomôže popracovať na sebe, na svojej vnútornej motivácii v práci, osobnom živote, aj pri projektoch, ktorým sa venujete.
Čo vám kurz prinesie:
- odhalíte negatívne presvedčenia a zabijakov svojej motivácie
- objavíte svoje kľúčové hodnoty
- porozumiete svojim motivačným faktorom i motivačným bariéram
- zistíte, čo je váš "motivačný faktor"
- ako si poradiť s demotiváciou a prokrastináciou
- sebakoučing - premena problémov na príležitosti

V čom je skvelý sebakoučing? Koučing sa nezameriava na problémy, ale na riešenia. Ako ICF koučka sa okrem bežných koučvacích metód venujem aj motivačnému, mindfulness a energetickému koučingu. Sprevádzam druhých na ceste sebarozvoja, no som tiež zástancom toho, že človek by si mal vždy vedieť pomôcť aj sám.

Naučím vás šikovnú koučovaciu techniku, vďaka ktorej môžete koučovať samých seba, odhaliť nové možnosti sebamotivácie a vďaka cielene smerovaným otázkam násjť v sebe odpovede a nové riešenia.

Vďaka vybraným koučovacím nástrojom si pomôžete nielen pri zvyšovaní motivácie, ale aj sebavedomia, sebalásky, efektivity, kreativity, odvahy, radosti zo života či iných kvalít.

Spolu s motiváciou sa človeku vracia aj energia, kreativita a chuť do života.

Čo o kurze povedali účastníci:

Kurz sebamotivácia som si vybrala na základe vlastnej skúsenosti, po vedenej hodine koučingu lektorkou, ktorý bol pre mňa veľmi zaujímavou skúsenosťou. Chcela som sa nakopnúť k ďalším krokom - cieľom v živote, ktoré človek nosí v hlave, ale nevie ako na to. Zistila som, že naozaj sa to dá, nič nie je nemožné, a postupne cestou malých krokov sa dá dosiahnuť aj väčší cieľ.

Lektorka mala veľmi zaujímavú a detailne prepracovanú prezentáciu, ktorá bola podnetná a obohatila to vlastnými postrehmi, radami. Obohatením bolo stretnutie s ostatnými účastníkmi kurzu, ktorí riešili podobné problémy, či životné výzvy - trochu som sa obávala online stretnutia, no ukázalo sa to ako velmi príjemné a aj pohodlnejšie.

Kurz sebamotivácia by som určite odporučila známym, zistenia a „návody“ sú veľmi užitočné a využívam ich aktuálne aj doma pri motivovaní detí a svojich blízkych. Na kurz som sa prihlásila, lebo sa zaujímam o sebamotiváciu, ako sa sama motivovať a posilniť v sebe lásku k sebe a k ostatným. Nechcela som stagnovať, hľadala som východiská a riešenia cez literatúru, podcasty, videá a náučné stránky na nete a sociálnych sieťach. Zaujala ma stránka, opis kurzu a viera niečo zmeniť, spôsob zmeny. Nevedela som si celkom predstaviť čo ma čaká, ale očakávala som že sa budem môcť sama naučiť ako si pomôcť. Dozvedela som sa nové vedomosti, súvislosti. Bola to skvelá skúsenosť a som rada, že som si rošírila obzory.

Naučila som sa nazerať na seba iným uhlom pohľadu a učím sa stanovovať si ciele, čo som doteraz nerobila a nepokladala som to za potrebné. Kurz sa mi páčil, prezentácie boli náučné, výborný prístup a komunikácia. Vyhovovala mi možnosť online pripojenia, bolo to výborné a pohodlné, dávalo mi to pocit istoty a realizácie. Aj keď mi občas niekde zlyhala technika, bolo to vyriešené k spokojnosti. Dĺžka lekcií bola primeraná, pre mňa plnohodnotné a naplňajúce. Kurz by som určite odporučila ďalej, lebo p. Atanasová je odborníčka a veľmi empatická koučka.

Na kurze motivácie sa mi otvorili oči v mnohých oblastiach. Pochopil som, že život je trochu o inom, a ja nežijem naplno, ale len prežívam... Priamo na kurze som mal pocit, že ma akoby "osvietilo" a rozhodol som sa zmeniť svoju prácu. Nebol to len impulz, ale silné presvedčenie, že nie som na správnom mieste, čo sa mi časom aj potvrdilo. Takže ešte raz ďakujem za tento výborný kurz a Váš prístup, ktorý mi pomohol prebudiť sa a zmenil môj život o 180 stupňov.

Naučila som sa nielen to, ako motivovať samú seba, ale pochopila som aj dôležiťosť komunikácie a motivácie so svojimi žiakmi. Uvedomila som si, aké chyby som robila a po zavedení zmien sa nielen mne, ale aj mojim žiakom pracuje oveľa lepšie. Je to presne zmena toho MUSÍM na CHCEM... ešte raz ďakujem :)

Kurz prebieha online alebo prezenčnou formou

ONLINE FORMOU z pohodlia domova (otvára sa podľa záujmu pri minimálnom počte 3 osôb online alebo 5 osôb prezenčne)
Priebeh: 3x 1,5 hod (3 týždne po sebe)
- ranný termín: 9,30 - 11,00 hod
- večerný termín: 18,30 - 20,00 hod

Cena: 77 Eur /osobu za kurz
Kurz prebieha v online prostredí v malých skupinkách a reálnom čase s cerfitikovanou lektorkou a ďalšími účastníkmi. Je nutné prihlásiť sa vopred.

Pri vypĺňaní objednávky na konci stránky uveďte v políčku "Online" (pod tel. čísl. a e-mailom), či máte záujem o RANNÚ alebo VEČERNÚ skupinku

PREZENČNOU FORMOU (NAŽIVO)
15. 3. 2024 (piatok) v čase: 9,00 - 13,00 hod
Cena: 77 Eur /osobu
Pri prezenčnej forme: min. počet 5 / max. 10 účastníkov
Je nutné prihlásiť sa vopred.

Miesto: Akadémia pozitívneho života, Peterská 8, BA

Pri vypĺňaní objednávky na konci stránky stačí v políčku "Prezenčne (15.3.2024)"  - pod tel. číslom a e-mailom, uviesť ÁNO alebo "mám záujem".

Darček s bonusmi navyše

Ku kurzu dostanete aj môj eBook Čaro vnútornej motivácie s 3 bonusmi v hodnote 27 Eur.
Ak ste si eBook už zakúpili v minulosti, kurz Sebamotivácia a sebakoučing budete mať v hodnote 50 Eur. Takom prípade nevypĺňajte objednávku. Ozvite sa mi mailom, aby som vám mohla uplatniť zľavu.

Prihlásenie na kurz

Ing. Miroslava Atanasová
certifikovaná lektorka, mentorka, ICF koučka, trénerka meditácie a vedenej relaxácie.

V oblasti osobného rozvoja sa pohybujem vyše 15 rokov a pri svojej práci využívam rôzne moderné nástroje, metódy a techniky, ktoré šikovne kombinujem podľa potrieb danej osoby či skupiny.

Mám množstvo medzinárodne uznávaných certifikátov, ale najmä bohatých skúseností. Motivácia a sebamotivácia sú kľúčové pri individuálnych sedeniach s klientami aj na kurzoch.

Viedla som stovky individuálnych sedení, kurzov, prednášok, školení či workshopov na rôzne témy z oblasti sebarozvoja. Preškolia som vyše 1000 účastníkov priamo vo firmách i vzdelávacích centrách. Som tiež autorkou meditácií, afirmácií, niekoľkých kníh a eBookov pre deti i dospelých.

Viac sa o mne a mojej práci dozviete TU>>

Kurz je potrebné uhradiť vopred. Po úhrade obdržíte ďalšie informácie a koordináty.
Pre prihlásenie na kurz mi môžete napísať na e-mailom: atanasova@sebarozvoj.eu alebo uhradením objednávky cez formulár.

V prípade otázok či doplňujúcich informácií ma neváhajte kontaktovať mailom alebo telefonicky, na vaše otázky rada zodpoviem :)
atanasova@sebarozvoj.eu | 0948 048 641

Ak už máte zakúpený eBook Čaro vnútornej motivácie s 3 bonusmi, ozvite sa mi, aby som vám mohla na kurz uplatniť zľavu.

pozn: pôvodný názov eBooku bol "Objav čaro vnútornej motivácie" a obálka boli iná. Ak ste si nie istí, napíšte mi a ja to preverím. :)

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.