Uzdrav svoje vnútorné dieťa

 • Je možné naplno žiť a využívať svoj skutočný potenciál, ak v seba neveríte, nemáte sa radi, pochybujete o sebe?
 • Je možné cítiť sa šťastný a slobodný, ak vo svojom vnútri nesiete bolesť, nelásku, hnev či pocity kridvy?
 • Je možné vnímať svoju hodnotu a sebalásku, ak sa ste si sami tým najväčším kritikom?

Toto všetko môže mať základ v nespracovaných emóciách z detstva, ktoré uviazli vo vašom podvedomí. Naše podvedomé programy tvoria vyše 90% toho, kým sme, ako sa rozhodujeme, aké máme vzťahy, ako vedieme svoje životy.

Práve preto má spracovanie týchto programov a uzdravenie vzťahu k sebe taký význam a priam magický vplyv na naše životy.

Potlačené emócie, potreby a naše zranenia siahajú často až do nášho detstva. Uzdravením vnútorného dieťaťa sa oslobodíte od starých zranení, čo vám prinesie úľavu na tele i na duši. Odomknete svoj potenciál a vytvoríte v sebe priestor pre SEBALÁSKU, SEBAPRIJATIE a uvedomenie si vlastnej HODNOTY.

Celodenný kurz: Uzdrav svoje vnútorné dieťa

Termín: 11. 11. 2023 (sobota)
V čase: 9,00 - 17,00 hod

Miesto: Akadémia pozitívneho života
             Peterská 8, Bratislava - Ružinov

Cena: 150 € / osobu
Zľava pri zakúpení vopred: 120 € / osobu

Lektorka: Miroslava Atanasová, certifikovaná terapeutka vnútorného dieťaťa, lektorka a koučka

Počet miest je limitovaný, je potrebné prihlásiť sa vopred. Teším sa na osobné stretnutie s vami!

Koncept vnútorného dieťaťa

Vnútroné dieťa nie sú len spomienky na naše detské JA. Je to aj odraz prežitkov z detstva, ktoré sa premietajú do našich prežitkov v dospelosti - tak pozitívnych, ako aj negatívnych.

Naše emočné telo v sebe uložilo radosť, hravosť, zvedavosť, ale aj stopy strachov, hnevu, zranení, pocitov hanby, krivdy či straty bezpečia.

Emócie, ktoré sme kedysi nedokázali spracovať, sú uložené v našom podvedomí a ovplyvňujú naše vzťahy, rozhodnutia a presvedčenia na viac než 90%.

Keď sa rozhodneme uzdraviť svoje vnútorné dieťa, naplniť potreby, ktoré neboli v detstve naplnené, naliať lásku tam, kde sme zažili sklamanie a bolesť, naše emócie sa začnú hojiť a spolu s nimi aj situácie a vzťahy, ktoré nás trápia.

 

Uvoľnite uviaznuté emócie a začnite žiť naplno!

Prijatie seba samého aj s tým, čo vnímame ako nedostatky, nám vráti späť našu vnútornú silu a rovnováhu. Vyslobodením sa z väzenia nespracovaných emócií a prežitkov nadobudne náš život nové rozmery.

Keď sa konečne rozhodnete prijať samých seba - to, kým ste, aké máte dary, a čo možno máte tomuto svetu priniesť, nielenže sa vám uľaví, ale dá to nový zmysel a možno aj smerovanie vášmu životu.

Uzdravením vnútorného dieťaťa prináša hlbšie uvedomenie si seba a vytvára sa priestor pre SEBALÁSKU, SEBAPRIJATIE a uvedomenie si vlastnej SEBAHODNOTY.

Čomu sa na kurze budeme venovať:

 • Vysvetlíme si koncept vnútorného dieťaťa a význam, ktorý nám práca s ním prináša
 • Vyčistíme 3 najhlbšie úrovne vnútorného dieťaťa pre aktivovanie vašej sebelásky
 • Vysvetlíme si, ako si sami môžete spracovať bloky, zranenia a náročné emócie
 • Ukážeme si praktický spôsob, ako si poradiť pri vážnych životných rozhodnutiach
 • Naučíte sa spojiť s potrebami svojho tela, pochopením choroby či bolesti
 • Napojíte sa na zdroj svojej vnútornej sily, vďaka ktorej dokážete čeliť strachom i výzvam
 • Aktivujeme tú najlepšiu verziu vás samých - esenciu vášho silného, vyrovnaného JA

 

Je tento kurz pre mňa vhodný?

Pre koho kurz je vhodný:

 • Je vhodný pre tých, ktorí sú ochotní prevziať zodpovednosť za svoj život a preklopiť sa z role obete do role tvorcu.
 • Je výhodou, ale nie podmienkou, ak už máte aspoň minimálnu skúsenosť s meditáciou či vedenou relaxáciou.
 • Kurz je vhodný pre ľudí, ktorí už pracujú na vlastnom sebarozvoji, majú odvahu pozrieť sa aj do temnejších zákutí svojej duše a prijať tú časť seba, ktorú možno celý život odmietali.
 • A v konečnom dôsledku je vhodný pre tých, čo neočakávajú len teoretické informácie, ale sú pripravení pracovať na sebe pomocou praktických nástrojov, cvičení a techník.

Pre koho kurz nie je vhodný:

 • Kurz nie je vhodný pre tých, čo očakávajú, že mám čarovný prútik a za jeden deň z nich "odčarujem" všetky problémy.
 • Ani pre tých, čo si to chcú len zo zvedavosti vyskúšať. Ak chceme výsledky, ideme do toho s otvorenou mysľou i srdcom.
 • Nie je vhodný ani v prípad, že by ste moje postupy chceli použiť pre svojich klientov. Pre tento účel pripravujem podrobnejší kurz aj s pozadím jednotlivých techník a nástrojv.
 • Kurz nie je náhradou za lekársku či inú odbornú starostlivosť. Neodporúča sa, ak ste v ťažkom psychickom stave, užívate antidepresíva či iné psychiatrické lieky.

CENA: 150 € / osobu

Platby prebiehajú cez objednávkový formulár, ktorý nájdete nižšie na tejto stánke. Ak máte otázky či chcete doplňujúce informácie, neváhajte ma kontaktovať mailom alebo telefonicky!

Pri úhrade vopred si môžete kurz zakúpiť v hodnote 120 € / osobu
a ušetriť 30 eur. Obdarujte seba alebo svojich blízkych a využite túto ponuku!

Pre záujem o poukážku ma kontaktujte mailom alebo telefonicky:
atanasova@sebarozvoj.eu | 0948 048 641

V oblasti osobného rozvoja sa pohybujem vyše 15 rokov. Mám bohaté skúsenosti ako terapeutka, mentorka, koučka, lektorka, trénerka vedenej relaxácie/meditácie, práce s vnútorným dieťaťom či vyšším Ja.  Využívam rôzne nástroje, metódy a techniky, ako aj ich kombinácie.

Som autorkou niekoľkých eBookov, meditácií a afirmácií pre deti i dospelých. Mám množstvo medzinárodne uznávaných certifikátov, ale najmä bohatých skúseností.  Téma uzdravenia vnútorného dieťaťa je moja srdcová záležitosť a jedna z najobľúbenejších terapií mojich kientov pri osobných i online sedeniach.

Viedla som stovky individuálnych sedení, kurzov, prednášok, školení či workshopov. Preškolia som vyše 1000 účastníkov priamo vo firmách alebo vo vzdelávacích centrách: Akadémia pozitívneho života, Centrum ďalšieho vzdelávania Univerzity Komenského,  MB Academy, Macrosoft, ai.

Viac sa o mne a mojej práci dozviete TU>>

Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.
Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.