Afirmácie šité na mieru

Osobné afirmácie šité na mieru sú pre dušu a myseľ ako vitamínová bomba.
Je to jedinečný recept pre váš osobný rast.

V aprílovom čísle časopisu Balans vyšiel môj článok o tom, ako vám môžu afirmácie zmeniť náš život.

  • Hľadáte jednoduchý spôsob ako sa spojiť so svojim vnútrom a udržať si harmóniu?
  • Túžite sa rýchlejšie dopracovať k svojim snom a cieľom?
  • Bolo by pre vás príjemné prijať svoje kvality a silné stránky?
  • Alebo ak ste absolvovali odblokovanie, uvítate mať po ruke pozitívne tvrdenia, ktoré vám pomôžu pre prepisovaní mentálnych vzorcov.

Jednou z možností ako dosiahnuť vnútornú harmóniu a rovnováhu, ako sa priblížiť k svojim cieľom a snom, sú práve afirmácie - pozitívne výroky, ktoré urýchľujú náš osobný rast. Pomáhajú presmerovať  pozornosť z problému na riešenie. Určite nevyriešia všetky vaše problémy. Pomôžu vám však preladiť myseľ na myšlienky, ktoré sú pre nás prospešné.

Som certifikovaná lektorka, ICF koučka, mentorka, terapeutka metódy OneBrain. Viac než 15 rokov sprevádzam druhých na ceste osobného rozvoja a objavovania vnútornej rovnováhy. Afirmácie boli odjakživa mojou srdcovou záležitosťou. Vytváram afirmačné kartičky na rôzne témy pre dospelých i pre deti. Prispievam článkami na svojom blogu a do časopisu Balans.

Pozitívnu odozvu majú moje osobné afirmácie šité na mieru, ktoré vytváram na základne dvoch možností:
* osobné afirmácie pri odblokovaní stresu, koučingu alebo uzdravení vnútorného dieťaťa,
* afirmácie tvorené bez sedenia, len na základe osobnej konzultácie, zamerané na posilnenie osobných potrieb, cieľov, kvalít či rozvoja potenciálu danej osoby.

Afirmácie nám pomáhajú udržať pozornosť na tom, čo cheme, aby sa dialo, na tom, čo si chceme do života pritiahnuť, akými sa chceme stať, čo chceme u seba zmeniť, zlepšiť, prehĺbiť, upevniť či rozvíjať...

Potrebu rastu máme všetci. Niekedy sme ale celé roky či desaťročia v "zajatí" starých zabehaných myšlienkových vzorcov, predstáv, presvedčení, ktoré už dávno neslúžia v náš prospech. Afirmácie nám pomáhajú šikovným spôsobom prepísať tieto vzorce, presmerovať pozornosť želaným smerom, trénujú a kultivujú našu myseľ, ale tiež pomáhajú prinavrátiť rovnováhu po turbulentom období.

Veľmi som sa na svoje osobné afirmácie tešila a nesklamala som sa. Múdre rady od môjho vyššieho ja, spojenie s mojím vnútorným dieťaťom - nádherné chvíle, ku ktorým sa kedykoľvek rada vrátim. Navyše chcem oceniť super grafické spracovanie na rôzne príležitosti - uloženie v mobile je pre mňa praktické, ale aj tie na vytlačenie sú super, kartičky si vyberám vždy podľa toho, čo práve riešim. Veľmi oceňujem kreativitu pani Atanasovej, ochotu, ale aj odvahu. Myslím, že je jediná, kto sa týmto zaoberá. Klobúk dolu!

Jana

Bola to moja prvá skúsenosť s afirmáciami. Najprv som na ne zabúdal, no potom som s nimi pomaly začal pracovať. Bol som prekvapený, ako mi to pomáhalo meniť myšlienky a stále menej som sa vracal tým negatívnym. Afirmácie mám stále uložené v mobile a keď sa niekedy dostanem do krízy, vrátim sa k nim, čo mi pripomenie moje kvality, prednosti.

Samuel

S afirmáciami som už pracovala dlhšiu dobu, no nikdy som si nebola istá, či som si vybrala tie správne, bolo to také nemastné-neslané. Afirmácie, ktoré som dostala po koučingu boli skutočne šité na mieru. Ihneď som sa s nimi stotožnila a poctivo s nimi pracujem podľa predpísaného plánika.

Martina

Afirmácie k odbloku - výborný nápad, výborné spracovanie, mne to veľmi pomohlo a som rada, že som si ich dala urobiť. Po pol roku som absolvovala druhý odblok, a keďže som cítila, že som sa už o dosť posunula, požiadala som o nové afirmácie. Nesklamala som sa ani tentoraz, veľmi mi sadli a s láskou ich používam.

Milena

Stiahnite si ZDARMA:

Afirmácie šité na mieru dostanete vo viacerých formátoch (na vytlačenie, ako fotku do mobilu, príp. aj ako svoje osobné afirmačné kartičky) s podrobným návodom ako s nimi pracovať.

Pracujete s nimi niekoľko dní/týždňov podľa predloženého návodu, aby vám pomohli prepísať mentálne vzorce a rýchlejšie dosiahnuť vaše sny a ciele, ale najmä vnútornú silu a rovnováhu.

V prípade záujmu o afirmácie alebo ak máte otázky, chcete sa poradiť alebo si chcete dohodnúť termín,
pre krátku informatívnu konzultáciu zdarma ma neváhajte kontaktovať:
telefonicky 0948 048 641  │ mailom: atanasova@sebarozvoj.eu

V júnovom čísle časopisu Balans som písala o tom, ako pri afirmáciách zapojiť myseľ aj srdce.

V júlovom čísle časopisu Balans vyšiel môj článok Afirmácie a spokojnosť so svojím telom.

V septembrovom čísle Balansu som písala, ako môžu afirmácie ovplyvniť našu komunikáciu so sebou samým

Je tu aj možnosť darovať niekomu osobné afirmácie šité na mieru formou darčekového poukazu. Ak napríklad viete, že túži po sebarozvoji, a nevie kde začať, alebo možno už nejakú dobu je na ceste sebarozvoja, a vy by ste ho chceli potešiť nemateriálnym darčekom, potom afirmácie sú vhodná možnosť. 

Vy si daný poukaz u mňa objednáte, ak neviete ktorý, pokojne sa mi ozvite, napasujeme to presne na vašu predstavu. Ja sa potom s danou osobou spojím online, aby som na základe jeho potrieb a túžieb mohla afirmácie vytvoriť. Ozvite sa mi telefonicky alebo mailom pre ujasnenie podrobností. Poukazy nájdete kliknutím na obrazok:

Venujte afirmácie ako darček

Pre tento účel odporúčam jeden z nasledovných poukazov:
 *20 Eur (afirmácie ako súčasť sedenia/odbloku)
 **40 Eur (afirmácie samostatne, bez odbloku)
 ***120 Eur (sedenia/odblok + afirmácie)

Darčekové poukazy