Zbavte sa blokov z minulosti a vráťte si späť svoju silu, radosť zo života a vnútornú rovnováhu.

Strácate radosť zo života, pocit vlastnej hodnoty alebo máte pocit, že vám niečo bráni žiť naplno?

Zmocňujú sa vás pocity strachu, hnevu, viny, krivdy, smútku, neschopnosti, bezmocnosti, menejcennosti...? Podliehate sebakritike či kritike druhých?

Točíte sa v začarovanom kruhu negatívnych pocitov, z ktorého nevidíte cestu von?

***

Emočné a mentálne bloky nám bránia žiť naplno. Ich korene často siahajú až do detstva a sú uložené v našom podvedomí. Odhalením a uvoľnením týchto blokov sa prinavráti vaša sebahodnota, sebaláska, vnútorná rovnováha i radosť zo života.

Viem, aké to je, keď sa človek trápi a nevidí východisko zo svojich problémov. Sama som si tým v minulosti prešla a nevedela som, ako z toho vonku. Na podnet mojich kamarátiek, ktoré tiež absolvovali podobné terapie, som sa pre jednu takú rozhodla.

Dnes môžem povedať, že mi to zmenilo život

Pomohlo mi to uvoľniť emočné bloky a vyriešiť problémy, ktoré ma obmedzovali. Do života mi to však prinieslo oveľa viac: ovplyvnilo to aj moje ďalšie profesionálne smerovanie. Rozhodla som sa absolvovať kurzy OneBrain (kineziológia) a už vyše 10 rokov som facilitátorkou tejto metódy.

Tým to však nekončilo, neustále som na sebe pracovala a svoje zručnosti som obohatila ďalšími kurzami: Cesta od Brandon Bays, Uzdravenie vnútorného dieťaťa, Liečenie cez vyššie JA, Psychokybernetika, Terapia farbami, Forensic healing, Spiritual Couching, ale aj mnohé iné kurzy zamerané na rozvoj osobnosti.

Viac o mne si môžete prečítať v TU.

Ako sa prejavujú emočné bloky

 • neviete sa postaviť sami za seba, strácate pocit vlastnej hodnoty
 • cítite voči niekomu zlosť, pocit krivdy, hnev či nenávisť, ktoré vás obmedzujú
 • máte opakujúce sa ťažkosti v rôznych oblastiach: finančné, zdravotné, vzťahové, pracovné...
 • cítite, že ustupujete druhým viac, ako je zdravé, neviete obhájiť svoj názor
 • potláčate svoje potreby, posúvate svoje hranice na úkor seba samých
 • točíte sa v začarovanom kruhu, dookola opakujete rovnaké chyby, prežívate rovnaké stresy
 • nedokážete si stanoviť alebo dosiahnuť svoje ciele
 • nemáte radi sami seba, stratili ste pocit celistvosti, cítite sa "odpojení"
 • prežívate rôzne strachy, pri ktorých sa správate iracionálne
 • neveríte si a neveríte, že aj vy môžete žiť úspešný a naplnený život

Uvoľnenie uviaznutých emócií prináša nesmiernu úľavu. Do vášho života vstúpi svetlo a harmónia, posilní sa vaša sebadôvera i sebahodnota. Je to ako vytrhnutie buriny aj s koreňom - nikdy neviete, kde až korene siahali, preto sa prejav takého odbloku prejaví na viacerých úrovniach.

Uviaznuté a nespracované emócie z minulosti vás môžu obmedzovať v rôznych oblastiach života.

Ste ako v začarovanom kruhu a neviete si s  poradiť. Niektoré situácie vás opakovane vyvádzajú z rovnováhy. Prežívate dookola rovnaké stresy, strachy, výbuchy zlosti, návaly sebaľútosti, žiarlivosti... opakujete rovnaké chyby.

Príklady pre lepšiu predstavu

Naša myseľ zaznamenáva všetko, čo sme zažili, aj keď na vedomej úrovni sme na to možno už zabudli. V dôsledku negatívneho zážitku, ktorý sme z akéhokoľvek dôvodu nedokázali spracovať, sa vytvorí emočný blok.

Pre lepšiu predstavu uvádzam pár príkladov, ako si naša myseľ vytvára prepojenie s negatívnym zážitkom a ako to môže ovplyvniť náš každodenný život:

 • V škôlke sa s vami niekto nechcel hrať - mohol sa vo vás ukotviť pocit, že vás tí druhí "nechcú". To sa v dospelosti môže prejaviť ako problém v nadväzovaní kontaktov, sebaľútosť, či pocit odmietnutia.
 • Ak vás často kritizovali rodičia alebo učitelia, môžete v dospelosti trpieť prehnanou sebakritikou a nespokojnosťou so sebou. To sa môže premietať aj do prehnanej kritiky voči druhým.
 • Pred tabuľou ste poplietli básničku alebo učivo a zožali ste výsmech. Možno sa teraz poriadne zapotíte povedzme aj na porade pred menším tímom, nieto ešte na verejnom vystúpení pred veľkým publikom.
 • Niečo vás vyľakalo alebo poriadne vystrašilo - napríklad na vás skočil pes. To sa môže v dospelosti prejaviť ako alergia na psy alebo "nelogický" strach aj z malých zlatučkých psíkov…
 • Boli ste svedkom bolestného rozchodu rodičov alebo ste sami zažili nepríjemný rozchod. Ak to nemáte spracované, je možné, že nedôverujete druhým, máte problém nájsť si nového partnera alebo si priťahujete takých, čo vám spôsobujú rovnaké zranenia.
 • Boli ste obeťou šikany, niekto vám ublížil alebo vás urazil a vy stále cítite krivdu. Cítili ste sa odmietnutý, nemilovaný, stratený... všetky tieto pocity mohli ostať u vás uviaznuté v podobe energetických blokov a bránia vám naplno sa prejaviť.
 • Niekto vysmial alebo skritizoval vašu tvorbu - toto býva častá príčina zablokovania kreativity. O to viac, ak to bola nejaká autorita, na koho názore vám záležalo (učiteľ, rodič, iný tvorca...)
 • Boli ste svedkom žiarlivostých scén niektorého zo svojich rodičov, teraz sami trpíte žiarlivosťou, čím ubližujtete sebe i partnerovi.

Toto je len pár príkladov. Zo skúseností mojich klientov, dalo by sa menovať skutočne z rôznych oblastí života. Samozrejme, emočné bloky nemusia pochádať len z detstva.

Ako rozuzliť to, čo vás trápi

Jemným, miestami až meditačným procesom vás prevediem vašim vnútorným svetom. Nehľadáme príznaky, ale príčinu vašich problémov. Pomocou osvedčených nástrojov odhalíme, čo blokuje vašu rovnováhu a spoločne to uvoľníme.

Keď zistíte, v čom spočívala príčina vašich problémov, bude to mať vás veľkú hodnotu. Klientom veľa vecí doslova zapadne do mozaiky ich života a často ostanú prekvapení, ako minulé nespracované udalosti ovplyvňujú ich súčasný život.

Prejdeme procesom prijatia/odpustenia/oslobodenia - to, čo si daná situácia vyžaduje. 

Po uvoľnení blokov do vášho života vstúpi úľava, pohoda, radosť, nadhľad, vyrovnanosť, vnútorný mier.

Svoju minulosť nezmeníme, ale vieme zmeniť svoj postoj k nej. A to nám dáva vnútornú slobodu.

Odhalením a uvoľnením emočných blokov sa  veci sa začnú „ukladať na miesto“. Je to, ako by ste rozuzlili nejaký uzol, ktorý bránil prúdiť vašej prirodzenej energii a šťastne žiť.

Nikdy neviete, kde až korene blokov siahali, preto sa môže pozitívny účinok jedného odbloku prejaviť v rôznych oblastiach života.

Spojte sa so svojím vnútorným svetlom

Keďže mám bohaté skúsenosti aj s rôznymi inými terapiam, s koučingom i mentoringom, viem každé sedenie individuálne prispôsobiť potrebám klienta. Ak vidím, že niekto má problém s nastavením svojich hraníc, s komunikáciou či motiváciou, poradím mu aj v týchto oblastiach.

Keď sa klientov pýtam, čo bol pre nich ten najsilnejší zážitok, väčšinou mi povedia, že spojenie s ich vnútorným svetlom a dovolili si zrazu žiariť. 

Predstavte si, že za 1,5 - 2 hodinky sa pod mojim vedením zbavíte bloku, ktorý vám bránil žiť naplno možno 10, 20, 30... rokov. Stačí sa rozhodnúť a nechať sa viesť. Budete prekvapení, ako sa vám uľaví.

Vitamínová bomba pre vašu dušu a myseľ

Práve vďaka spojeniu s vašou vnútornou inteligenciou dostávate počas odbloku múdre vhľady do života. Ja si tieto vhľady počas sedenia poznačím, pretože majú pre vás veľkú hodntou - pramenia totiž priamo z vašej vnútornej múdrosti.

Pretransformujem ich do podoby vašich osobných afirmácií, ktoré klient dostane po sedení ako tapetu na uloženie do mobilu alebo podobe na vytlačenie aj s návodom na použitie.

Afirmácie sú pozitvíne tvrdenia, ktoré urýchľujú váš osobný rast. Sú ako vitamínová bomba pre vašu dušu a myseľ - osobný jedinečný recept pre váš ďalší rast. Pracujete s nimi ešte niekoľko dní po sedení, aby pomohli rásť tomu semiačku zmeny, ktoré sme v odbloku zasiali. Umožnia, aby sa tieto zmeny naplno ukotvili a prejavili vo vašom živote.

Čo potrebujem vedieť pred sedením

Podrobnosti k sedeniu: sedenia robím v online prostredí. Spojíme sa z pohodlia vášho domova, čo na hodnote sedenia nič nemení, práve naopak, má veľa prínosov. 

Je potrebné mať napojenie na internet, aby bol dobrý vizuálny kontakt. Je dôležité nájsť si ozaj nerušenú chvíľku, aby ste sa mohli dobre uvoľniť. Sedenie trvá 1,5-2 hodiny.

Ideálne (aj ked nie nevyhnutné) je použiť slúchadlá, aby vás nerušili zvuky okolia. Keďže viem, že mnohí z vás pracujú, majú deti alebo sa o niekoho starajú, viem sa časovo prispôsobiť a dohodnúť hoci aj cez víkend či neskoro večer (cenu to neovplyvní).

Dôležité je, aby ste si vyhradili skutočne tú hodinku-dve len pre seba a nemuseli riešiť telefonáty či hádky detí.

CENA za 1,5 - 2 hod online sedenie:

60,- Eur

osobné afirmácie: 10,- Eur

Je to vhodné pre každého?

Po vašej registrácii sa vám ozvem telefonicky (najneskôr do 2 dní), aby som sa uistila, či je pre vás takýto druh terapie vhodný, a zároveň vám poskytla priestor na otázky. Online sedenia totiž nemusia byť vhodné pre každého.

Táto telefonická konzultácia je zdarma. Ak sa spoločne zhodneme na tom, že tento druh terapie je pre vás vhodný, dohodneme si spoločné stretnutie.

UPOZORNENIE

Online sedenie nie je náhrada za riadnu lekársku či inú odbornú starostlivosť. Nie sú vhodné pre pacientov, ktorí sa liečia pomocou antidepresív alebo sú v náročnom psychickom či fyzickom stave.

Ďakujem za pochopenie.

Vstúpte so mnou do záhrady svojej duše, spojte sa so svojím vnútorným svetlom a vráťte si späť svoju silu.