Spoj sa so svojím vnútorným svetlom

Máte pocit, že vám niečo bráni žiť naplno? Zmocňujú sa vás pocity strachu, hnevu, viny, krivdy, smútku, neschopnosti, bezmocnosti, menejcennosti...? Točíte sa v začarovanom kruhu problémov a negatívnych pocitov, z ktorého nevidíte cestu von?

***

Nespracované emócie a zranenia vytvárajú bloky, ktoré vám bránia žiť naplno. Odhalením, spracovaním a uvoľnením uviaznutých emócií odstránite tieto bloky, ktoré vás obmedzujú.

Uvoľnenie emočných blokov redukuje stres. Do vášho života vstúpi sila, sebadôvera, posilní sa vaša sebahodnota. Prinavráti sa vám vnútorná rovnováha a radosť zo života.

Viem, aké to je, keď sa človek trápi a nevidí východisko zo svojich problémov. Sama som si tým v minulosti prešla a nevedela som, ako z toho vonku. Na podnet mojich kamarátiek, ktoré tiež absolvovali podobné terapie, som sa pre jednu takú rozhodla.

Dnes môžem povedať, že mi to zmenilo život

Pomohlo mi to uvoľniť emočné bloky a vyriešiť problémy, ktoré ma obmedzovali. No do života mi to prinieslo oveľa viac, pretože to ovplyvnilo to aj moje ďalšie profesionálne smerovanie: rozhodla som sa absolvovať kurzy OneBrain (kineziológia) a stala som sa facilitátorkou tejto metódy.

Tým to však nekončilo, neustále som na sebe pracovala a svoje zručnosti som obohatila ďalšími kurzami: Cesta od Brandon Bays, Uzdravenie vnútorného dieťaťa, Liečenie cez vyššie JA, Psychokybernetika, Terapia farbami, Forensic healing, Spiritual Couching, ale aj mnohé iné kurzy zamerané na rozvoj osobnosti.

Viac si môžete prečítať v mojom príbehu.

Poďme si vysvetliť, ako to vlastne funguje: uviaznuté a nespracované emócie z minulosti vás môžu obmedzovať v rôznych oblastiach života – prejavujú sa ako bloky v práci, v partnerskom živote, v oblasti financií či zdravia a pod.

Ste ako v začarovanom kruhu a neviete si s  poradiť. Niektoré situácie vás opakovane vyvádzajú z rovnováhy. Prežívate dookola rovnaké stresy, strachy, výbuchy zlosti, návaly sebaľútosti... opakujete rovnaké chyby.

Príklady pre lepšiu predstavu

Naša myseľ zaznamenáva všetko, čo sme zažili, aj keď na vedomej úrovni sme na to možno už zabudli. V dôsledku negatívneho zážitku, ktorý sme z akéhokoľvek dôvodu nedokázali spracovať, sa vytvorý blok.

Pre lepšiu predstavu uvádzam pár príkladov, ako si naša myseľ vytvára prepojenie s negatívnym zážitkom a ako to môže ovplyvniť náš každodenný život:

  • V detstve ste sa cítili odmietnutý, povedzme v škôlke sa s vami nikto nechcel hrať - mohol sa vo vás ukotviť pocit, že vás tí druhí "nechcú". To sa v dospelosti môže prejaviť ako problém v nadväzovaní kontaktov alebo sebaľútosť.
  • Ak ste boli v detstve často vystavený kritike rodičov či učiteľov, môžete v dospelosti trpieť prehnanou sebakritikou a nespokojnosťou so sebou. To sa môže premietať aj do prehnanej kritiky voči druhým.
  • V škole pred tabuľou ste poplietli svoju básničku alebo nevedeli učivo a zožali ste posmech ostatných. Možno sa teraz poriadne zapotíte povedzme aj na porade pred menším tímom, nieto ešte na verejnom vystúpení pred veľkým publikom.
  • Niečo vás vyľakalo alebo poriadne vystrašil - napríklad na vás skočil pes. To sa môže v dospelosti prejaviť ako alergia na psy alebo "nelogický" strach aj z malých zlatučkých psíkov…
  • Zažili ste nepríjemný rozchod, neviete odpustiť partnerovi alebo možno aj sebe, ako ste sa zachovali. Alebo ste možno boli svedkom bolestného rozchodu svojich rodičov a máte problém dôverovať druhým ľuďom.
  • Boli ste obeťou šikany, niekto vám ublížil alebo vás urazil a vy stále cítite krivdu. Cítili ste sa odmietnutý, nemilovaný, stratený... všetky tieto pocity mohli ostať u vás uviaznuté v podobe energetických blokov a bránia vám naplno sa prejaviť.
  • Niekto vysmial alebo skritizoval vašu tvorbu - či už detstve alebo v dospelosti - toto býva častá príčina zablokovania kreativity. O to viac, ak to bola nejaká autorita, na koho názore vám záležalo (učiteľ, rodič, iný tvorca...)

Toto je len pár príkladov. Zo skúseností mojich klientov, dalo by sa menovať skutočne z rôznych oblastí života. Samozrejme, emočné bloky nemusia pochádať len z detstva.

Ako rozuzliť to, čo vás trápi

Nerobím žiadne čáry-máry, nemyslite si, že lusknem prstom nad vašou hlavou a problémy zmiznú. Takto to nefunguje. Jemným, miestami až meditačným procesom vás prevediem vašim vnútorným svetom. Odhalíme ten pomyselný uzol, ktorý blokuje vašu vnútornú rovnováhu a spoločne ho rozuzlíme.

Keď zistíte, v čom spočívala príčina vašich problémov, bude to mať vás veľkú hodnotu. Prejdeme procesom prijatia/odpustenia/oslobodenia - to, čo daná situácia vyžaduje. 

Klientom veľa vecí doslova zapadne do mozaiky ich života a často ostanú prekvapení, ako minulé udalosti ovplyvňovali ich súčasný život. Niekto sa obáva, že si nespomenie alebo nebude vidieť, čo treba. Poznám rôzne techníky a nástroje, ktorými vás budem viesť, takže niet sa ničoho báť.

Stojí to za ten pocit, ktorý vstúpi do vášho života - pohoda, radosť, nadhľad, vyrovnanosť, vnútorný mier. Aj keď minulosť nezmeníme, vieme zmeniť svoj postoj k nej. A to je nesmierne oslobodzujúce.

Odhalením a uvoľnením emočných blokov sa vám veľmi uľaví a veci sa začnú „ukladať na miesto“. Je to, ako by ste rozuzlili nejaký uzol, ktorý bránil prúdiť vašej prirodzenej energii a šťastne žiť.

Nikdy neviete, kde až korene blokov siahali, preto sa zvyčajne pozitívny účinok odblokovania prejaví vo viacerých oblastiach života.

Vitamínová bomba pre vašu dušu a myseľ

Keď sa klientov pýtam, čo bol pre nich ten najsilnejší zážitok, väčšinou mi povedia, že spojenie s ich vnútorným svetlom, so svojou vnútornou inteligenciou, ktorá im dá múdre vhľady do života.

Ja si tieto vhľady počas sedenia poznačím, pretože majú pre vás veľkú hodntou - pramenia z vašej vnútornej múdrosti. Pretransformujem ich do podoby afirmácií a klient ich dostane po sedení ako BONUS navyše. Dostanete ich v podobe na vytlačenie, alebo ako tapetu na uloženie do mobilu aj s presným návodom na použitie.

Afirmácie sú ako vitamínová bomba pre vašu dušu a myseľ - osobný jedinečný recept pre váš ďalší rast.

S týmito afirmáciami sa pracuje ešte niekoľko dní/týždňov po sedení, čo umožní zmenám naplno sa ukotviť a prejaviť vo vašom živote.

Keďže mám bohaté skúsenosti aj s rôznymi inými terapiam, s koučingom i mentoringom, viem každé sedenie individuálne prispôsobiť potrebám klienta. Ak vidím, že niekto má problém s nastavením svojich hraníc, s komunikáciou či motiváciou, dám tipy, čo s tým, ako si poradiť aj v týchto oblastiach.

Sedenia robím momentálne v online prostredí, čo však na hodnote sedenia nič nemení.

Výhodou je, že nemusíte nikam chodiť, ale z pohodlia svojho domova sa spojíme a ja vás prevediem vašim vnútorným svetom, aby sme uvoľnili uviaznuté emócie.

Čo potrebujem vedieť pred sedením

Podrobnosti k sedeniu: je potrebné mať napojenie na internet, aby bol dobrý vizuálny kontakt. Je dôležité nájsť si ozaj nerušenú chvíľku, aby ste sa mohli dobre uvoľniť. Sedenie trvá 1,5-2 hodiny.

Ideálne (aj ked nie nevyhnutné) je použiť slúchadlá, aby vás nerušili zvuky okolia. Keďže viem, že mnohí z vás pracujú, majú deti alebo sa o niekoho starajú, viem sa časovo prispôsobiť a dohodnúť hoci aj cez víkend či neskoro večer (cenu to neovplyvní).

Dôležité je, aby ste si vyhradili skutočne tú hodinku-dve len pre seba a nemuseli riešiť telefonáty či hádky detí.

CENA ZA SEDENIE:

60,- Eur

Je to vhodné pre každého?

Po vašej registrácii sa vám ozvem telefonicky (najneskôr do 2 dní), aby som sa uistila, či je pre vás takýto druh terapie vhodný a zároveň vám poskytla priestor na otázk. Online sedenia totiž nemusia byť vhodné pre každého.

Táto telefonická konzultácia je zdarma. Ak sa spoločne zhodneme na tom, že tento druh terapie je pre vás vhodný, dohodneme si spoločné stretnutie.

UPOZORNENIE!

Online sedenia, nie sú náhradou za riadnu lekársku či inú odbornú starostlivosť. Nie sú vhodné pre pacientov, ktorí sa liečia pomocou antidepresív alebo sú v náročnom psychickom či fyzickom stave.

Ďakujem za pochopenie.