Záhrada tvojej duše

príjemná imaginárna terapia na uvoľneni emočných, mentálnych a energetických blokov. Spojením sa so svojou vnútornou múdrosťou a prebudením svojej vnútornej sily sa dostanete do rovnováhy.

* Máte nespracované, potlačené, zablokované emócie, ktoré vás brzdia v raste?
* Strácate radosť zo života, pocit vlastnej hodnoty alebo máte pocit, že vám niečo bráni žiť naplno?
* Zmocňujú sa vás pocity strachu, hnevu, viny, krivdy, smútku, neschopnosti, bezmocnosti, menejcennosti...? Podliehate sebakritike či kritike druhých?
* Točíte sa v začarovanom kruhu negatívnych pocitov, z ktorého nevidíte cestu von?

Možno nastal čas uvoľniť to a oslobodiť svoju myseľ i svoju dušu, a vrátiť si pocit ľahkosti a slobody.

Emočné zranenia a bloky nám bránia žiť naplno. Ich korene často siahajú až do detstva a sú uložené v našom podvedomí.

Netušíme, kedy vznikli, ani ako hlboko siahajú ich korene. No obmedzujú  nás v raste a bránia nám žiť naplno.

Odhalením a uvoľnením týchto blokov sa prinavráti vaša sebahodnota, sebaláska, vnútorná sila a harmónia.

Ak chcete žiť šťastnejšiu verziu seba samých, čítajte ďalej.

Ako sa prejavujú emočné bloky

 • neviete sa postaviť sami za seba, strácate pocit vlastnej hodnoty
 • cítite voči niekomu zlosť, pocit krivdy, hnev či nenávisť, ktoré vás obmedzujú
 • máte opakujúce sa ťažkosti v rôznych oblastiach: finančné, zdravotné, vzťahové, pracovné...
 • cítite, že ustupujete druhým viac, ako je zdravé, neviete obhájiť svoj názor
 • potláčate svoje potreby, posúvate svoje hranice na úkor seba samých
 • točíte sa v začarovanom kruhu, dookola opakujete rovnaké chyby, prežívate rovnaké stresy
 • nedokážete si stanoviť alebo dosiahnuť svoje ciele
 • nemáte radi sami seba, stratili ste pocit celistvosti, cítite sa "odpojení"
 • prežívate rôzne strachy, pri ktorých sa správate iracionálne
 • neveríte sebe a neveríte tomu, že aj vy môžete žiť úspešný a naplnený život

Uvoľnenie uviaznutých emócií prináša nesmiernu úľavu. Je to ako vytrhnutie buriny aj s koreňom - nikdy neviete, kde až korene siahali, preto sa prejav takého odbloku prejaví na viacerých úrovniach.

Uviaznuté a nespracované emócie z minulosti vás môžu obmedzovať v rôznych oblastiach života.

Ste ako v začarovanom kruhu a neviete si s nimi  poradiť. Niektoré situácie vás opakovane vyvádzajú z rovnováhy. Prežívate dookola rovnaké stresy, strachy, výbuchy zlosti, návaly sebaľútosti, žiarlivosti... opakujete rovnaké chyby.

Príklady pre lepšiu predstavu

Naša myseľ zaznamenáva všetko, čo sme zažili, aj keď na vedomej úrovni sme na to možno už zabudli. V dôsledku negatívneho zážitku, ktorý sme z akéhokoľvek dôvodu nedokázali spracovať, sa vytvorí emočný blok.

Pre lepšiu predstavu uvádzam pár príkladov, ako si naša myseľ vytvára prepojenie s negatívnym zážitkom a ako to môže ovplyvniť náš každodenný život:

 • V škôlke sa s vami niekto nechcel hrať - mohol sa vo vás ukotviť pocit, že vás tí druhí "nechcú". To sa v dospelosti môže prejaviť ako problém v nadväzovaní kontaktov, sebaľútosť, či pocit odmietnutia.
 • Ak vás často kritizovali rodičia alebo učitelia, môžete v dospelosti trpieť prehnanou sebakritikou a nespokojnosťou so sebou. To sa môže premietať aj do prehnanej kritiky voči druhým.
 • Pred tabuľou ste poplietli básničku alebo učivo a zožali ste výsmech. Možno sa teraz poriadne zapotíte povedzme aj na porade pred menším tímom, nieto ešte na verejnom vystúpení pred veľkým publikom.
 • Niečo vás vyľakalo alebo poriadne vystrašilo - napríklad na vás skočil pes. To sa môže v dospelosti prejaviť ako alergia na psy alebo "nelogický" strach aj z malých zlatučkých psíkov…
 • Boli ste svedkom bolestného rozchodu rodičov alebo ste sami zažili nepríjemný rozchod. Ak to nemáte spracované, je možné, že nedôverujete druhým, máte problém nájsť si nového partnera alebo si priťahujete takých, čo vám spôsobujú rovnaké zranenia.
 • Boli ste obeťou šikany, niekto vám ublížil alebo vás urazil a vy stále cítite krivdu. Cítili ste sa odmietnutý, nemilovaný, stratený... všetky tieto pocity mohli ostať u vás uviaznuté v podobe energetických blokov a bránia vám naplno sa prejaviť.
 • Niekto vysmial alebo skritizoval vašu tvorbu - toto býva častá príčina zablokovania kreativity. O to viac, ak to bola nejaká autorita, na koho názore vám záležalo (učiteľ, rodič, iný tvorca...)
 • Boli ste svedkom žiarlivostých scén niektorého zo svojich rodičov, teraz sami trpíte žiarlivosťou, čím ubližujtete sebe i partnerovi.

Toto je len pár príkladov. Zo skúseností mojich klientov, dalo by sa menovať skutočne z rôznych oblastí života. Samozrejme, emočné bloky nemusia pochádať len z detstva.

Ako rozuzliť to, čo vás trápi

Jemným, miestami až meditačným procesom vás prevediem vašim vnútorným svetom. Nehľadáme príznaky, ale príčinu vašich problémov. Pomocou osvedčených nástrojov odhalíme, čo blokuje vašu rovnováhu a spoločne to uvoľníme.

Keď zistíte, v čom spočívala príčina vašich problémov, bude to mať vás veľkú hodnotu. Klientom veľa vecí doslova zapadne do mozaiky ich života a často ostanú prekvapení, ako minulé nespracované udalosti ovplyvňujú ich súčasný život.

Prejdeme procesom prijatia/odpustenia/oslobodenia - to, čo si daná situácia vyžaduje. 

Po uvoľnení blokov do vášho života vstúpi úľava, pohoda, radosť, nadhľad, vyrovnanosť, vnútorný mier...

Svoju minulosť nezmeníme, ale vieme zmeniť svoj postoj k nej. A to nám dáva vnútornú slobodu.

Ako to celé funguje

Keď ma oslovíte a rozhodnete sa pre moju pomoc, v prvom rade sa pozrieme na vaše vnútorné potreby - zistím, čo vás trápi a spoločne nastavíme zámer toho, čo chcete dosiahnuť/zmeniť/žiť.

Cez záhradu vašej duše vás uvediem do hlbšieho uvoľnenia, aby sme sa cez nástroje pracujúce s podvedomou mysľou mohli spojiť s vaším vyšším JA. Zistíme, aké vnútorné presvedčenia, emočné bloky, mentálne vzorce či nespracované zranenia z minulosti vám bránia v naplnení vášho zámeru.

Potom sa spojíme s vašim vnútorným dieťaťom a cez hlboké procesy odpustenia, prijatia a pochopenia uvoľníme z vášho podvedomia uviaznuté bloky a nefunkčné presvedčenia mysle. To umožní uzdraviť emočné zranenia vášho vnútorného dieťaťa a vpustiť SVETLO do vášho života.

Napokon, vďaka spojeniu s vašou vnútornou múdrosťou, od ktorej sme získali veľmi presné informácie a vhľady, nastavíme nové mentálne vzorce, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše vízie, zámery a udržať si vnútornú rovnováhu a spojenie s vašim vnútorným svetlom.

Je to krásny proces, ktorý vo vás zanechá nádherné hlboké pocity sebaprijatia a sebalásky.

Odhalením a uvoľnením emočných blokov sa  veci sa začnú „ukladať na miesto“. Je to, ako by ste rozuzlili nejaký uzol, ktorý bránil prúdiť vašej prirodzenej energii a šťastne žiť.

Nikdy neviete, kde až korene blokov siahali, preto sa môže pozitívny účinok jedného odbloku prejaviť v rôznych oblastiach života.

Spojte sa so svojím vnútorným svetlom

Keďže mám bohaté skúsenosti aj s rôznymi typmi terapeutických nástrojov, s koučingom i mentoringom, viem každé sedenie individuálne prispôsobiť potrebám klienta. Ak vidím, že niekto má problém s nastavením svojich hraníc, s komunikáciou či motiváciou, poradím mu aj v týchto oblastiach.

Keď sa klientov pýtam, čo bol pre nich ten najsilnejší zážitok, väčšinou mi odpovedia:

 • * spojenie so svojim vnútorným svetlom, vnútornou inteligenciou
 • * prehĺbenie spojenia a vedenia ich vyššieho JA
 • * stretnutie s vnútorným dieťaťom
 • * dotyk so svetlom ich svojej duše a to, že si dovolili žiariť...

Predstavte si, že sa za cca 2 hodinky pod mojim vedením zbavíte bloku, ktorý vás trápil a bránil vám žiť naplno možno 10, 20, 30... rokov. Stačí sa jednoducho rozhodnúť a nechať sa viesť. Budete milo prekvapení, ako sa vám uľaví.

Vitamínová bomba pre vašu dušu a myseľ

Na základe múdrych vhľadov vašej vnútornej múdrosti vytváram osobné afirmácie šité na mieru, s ktomými môžete pracovať aj niekoľko dní/týždňov po sedení. Mnohí klietni mi potvrdili, že keď sa k nim vrátia aj po pol roku, má to pre nich veľmi pozitívny účinok.

Afirmácie sú pozitívne výroky, ktoré urýchľujú náš osobný rast. Osobné afirmácie šité na mieru sú ako vitamínová bomba pre dušu a myseľ - jedinečný recept pre váš osobný rast. Po sedení s nimi pracujete niekoľko dní/týždňov, aby vám pomohli prepísať mentálne vzorce a rýchlejšie dosiahnuť vaše sny a ciele, ale najmä vnútornú silu a rovnováhu.

Info o sedení:

Podrobnosti k sedeniu: sedenia robím v online prostredí. Spojíme sa z pohodlia vášho domova, čo na hodnote sedenia nič nemení, práve naopak, má to veľa prínosov. 

Je potrebné mať napojenie na internet, aby bol dobrý vizuálny kontakt. Je dôležité nájsť si ozaj nerušenú chvíľku, aby ste sa mohli dobre uvoľniť. Sedenie trvá cca 2 hodiny.

CENA:

--> cena za sedenie v rozsahu 2 hod je 100 €

--> ďalšia načatá polhodina je +25 €
 
--> v prípade záujmu o osobné afirmácie šité na mieru + 15 €

 

Je to vhodné pre každého?

Po vašej registrácii sa vám ozvem telefonicky (najneskôr do 2 dní), aby som sa uistila, či je pre vás takýto druh terapie vhodný, a zároveň vám poskytla priestor na otázky. Online sedenia totiž nemusia byť vhodné pre každého.

Táto telefonická konzultácia je zdarma. Ak sa spoločne zhodneme na tom, že tento druh terapie je pre vás vhodný, dohodneme si spoločné stretnutie.

Sedenia momentálne prebiehajú online, je potrebné objednať sa vopred mailom alebo telefonicky: 00421 948 048 641 / e-mailom: atanasova@sebarozvoj.eu

UPOZORNENIE

Online sedenie nie je náhrada za riadnu lekársku či inú odbornú starostlivosť. Nie sú vhodné pre pacientov, ktorí sa liečia pomocou antidepresív alebo sú v náročnom psychickom či fyzickom stave.

Ďakujem za pochopenie.

Vstúpte so mnou do záhrady svojej duše, spojte sa so svojím vnútorným svetlom a vráťte si späť svoju silu a rovnováhu.

Ing. Miroslava Atanasová
Pôsobím ako certifikovaná lektorka, ICF koučka a mentorka. Viedla som stovky školení, prednášok a workshopov a preškolia vyše 1000 účastníkov priamo vo firmách alebo vzdelávacích centrách.

Pred 15 rokmi som absolvovala 10 kurzov na oblokovaniu stresu pomocou One Brain. Odvtedy sa neustále vzdelávam a rozširujem svoje vedomosti. Držím krok s najmodernejšími metódami a nástrojmi sebarozvoja. Napísala som niekoľko tlačených aj elektronických kníh pre deti i dospelých, píšem články, tvorím meditácie i afirmácie...

Absolvovala som kurzy: Cesta od Brandon Bays, Uzdravenie vnútorného dieťaťa, Liečenie cez vyššie JA, Terapia farbami, Online Coaching and Therapy ai. Stala som sa trénerkou meditácie pre deti i dospelých, minduflness a motivačnou koučkou, a sprievodkyňou na ceste k sebasúcitu, sebaláske, duchovnému rozvoju a mentálnemu zdraviu.

Viac o mne si môžete prečítať TU>>. Moje ceritifikáty nájdete TU>>.