Energetický koučing

...naučte sa efektívne pracovať so svojou energiou

 • Cítite sa vyčerpaní, zacyklení a možno bez energie?
 • Máte pocit, že je čas posunúť sa v živote ďalej, na vyššiu energetickú úroveň?
 • Chcete nájsť efektívne riešenia na svoje problémy, a zároveň sa naučiť, ako udržať, obnoviť či navýšiť svoju energiu?

Energetický koučing je vhodný pre tých, čo chcú na sebe pracovať komplexne a na všetkých úrovniach.
Niekedy v živote pociťujeme tlak, značný úbytok energie a dookola sa točíme v kruhu svojich problémov a vytvára sa tzv. energetický deficit. Ten môže z dlhodobého hľadiska viesť k frustrácii, strate motivácie, vyhoreniu či rôznym zdravotným problémom. Častokrát si ani neuvedomujeme, ako si nesprávnym nastavením svojej mysle sami spôsobujeme problémy.

Uvoľnite to, čo blokuje vašu energiu.

S mysľou sa dá pracovať, s emóciami aj s vlastnou energiou sa dá pracovať VO VÁŠ PROSPECH.
Možno si prechádzate ťažkým životným obdobím, možno patríte medzi vysoko citlivých ľudí, možno ste vo svojich problémoch zacyklení, alebo len neviete so svojou energiou efektívne narábať.

Problémy sa dajú vyriešiť a energia sa dá obnoviť! 

Osvojte si techniky a nástroje a naučte sa efektívne pracovať so svojou energiou - prečistiť ju, obnoviť, navýšiť. Odmenou pre vás bude vnútorný kľud, pokoj, pocit úľavy a naplnenosti. Obnovíte svoj work-life balans, posuniete sa na vyššiu energetickú úroveň. Pocítie príliv novej, sviežej energie a lepší pocit vo vlastnom tele.

Energia sa nestráca.
Iba mení svoju formu.

Albert Einshtein

Špecifikom energetického koučingu je zapojenie obidvoch hemisfér - ľavej logickej a pravej kreatívnej. Riešenia problémov prebieha nie len na vedomej, ale najmä aj na podvedomej úrovni, a práve to prináša úspešné, rýchle a trvalé riešenia.

Keď sa zacyklíme a nevieme vystúpiť zo začarovaného kruhu problémov, stojí nás to veľa energie. Častokrát robíme chybu v tom, že svoje problémy sa snažíme vyriešiť len na mentálnej úrovni. My ale nie sme len mysliace bytosti. Máme aj úroveň emocionálnu, fyzickú a energetickú - a tie idú ruka v ruke.

Energetický koučing je jedinečný a transformačný. Rieši človeka ako celok a zameriava sa komplexne na všetky úrovne vášho bytia.

Zapojenie ľavej a pravej hemisféry

Pridaná hodnota energetického koučingu

Niekto má problémy v práci, niekto vo vzťahu s partnerom či deťmi, niekto sa práve rozchádza či opúšťa zamestnanie, iný chce začať odznova, rozbehnúť podnikanie, nájsť životné poslanie, nadobudnúť work-life balans... Takto by sme ďalej mohli menovať rôzne oblasti, ktoré riešite. Hľadáte podporu a oporu v niekom, kto vás vypočuje, pochopí a pomôže nájsť riešenia na vaše problémy.

Pridaná hodnota energetického koučingu spočíva v tom, že nepracuje len s bežný,o koučovacími nástrojmi. Učí vás, ako efektívne pracovať so svojou energiou - zjednodušene povedané nenechať sa energeticky vyčerpať a vedieť si to svoje energetické pole, ktoré má každý z nás aj "ošetriť".

Energetický koučing vás naučí:

 • -> ako svoju energiu udržať a obnoviť
  -> ako uvoľniť zablokovanú energiu
  -> ako sa ukotviť a "neulietať"
  -> ako na seba nenatiahnuť energie druhých ľudí
  -> alebo ako sa od nich očistiť
  -> napojiť sa na nevyčerpateľný zdroj energie, aby ste vedeli svoje baterky kedykoľvek dobiť

V čom sa to ešte odlišuje?

Okrem energetického koučingu sa venujem aj motivačnému a mindfulness koučingu, pri ktorých pracujeme najmä na mentálnej úrovni. Majú svoje výhody a prinášajú skvelé výsledky. Všetci ale máme aj úrovneň energetickú. Či už ju vnímate, alebo nie, je tam. Preto pri energetickom koučingu pracujeme na úrovniach hlbších, nejde o klasický koučovací rozhovor medzi koučom a koučovaným. To znamená, že občas zatvoríte oči, aby sme sa spojili s tou časťou vašej mysle, ktorá prináša efektívnejšie výsledky.

Vstupujeme do hlbších hladín podvedomia, kde sa držia naše staré zranenia a bolesti. Nevstupujeme do konkrétnych udalostí, ale uvoľňujeme tieto zblokované energie jemným a efektívnym spôsobom.

Kvalita nášho života sa zvýši keď, začneme svoju energiu vnímať a naučíme sa s ňou efektívne narábať.
Nie je to náročné, ale tiež to nemusí to byť pre každého. Poviem to takto: lepšie sa mi pracuje s ľuďmi s otvorenou mysľou, ako so skeptikmi. Ľudia s nastavením mysle "chcem niečo vyriešiť", dosahujú lepšie výsledky, ako tí, čo "len chcú vyskúšať, či to funguje". Preto ak pociťujete pochybnosti či nedôveru, možno to len nie je vaša cesta. Je to úplne v poriadku, zrejme vám len vyhovuje niečo iné.

Rozpustením zablokovanej energie uvoľníte priestor pre prietok novej, čistej energie. Vďaka sprítomneniu sa v tele a hĺbkovým formám uzemnenia si vrátite späť svoju silu a nadobudnete vnútornú stabilitu.

Naučíte sa, ako si upratať myseľ, ale tiež ako redukovať stres, zmätok, chaos či bolesť.

Energetický koučing prebieha ONLINE.

V prípade otázok, záujmu o sedenie, či doplňujúcich informácií ma neváhajte kontaktovať mailom alebo telefonicky:
atanasova@sebarozvoj.eu | 0948 048 641

Rozsah sedení sa pohybuje v rozsahu 1,5 hod, nakoľko pri práci s energiami nie je možné odhadnúť presný čas.

K sedeniu je možné objednať si aj afirmácie šité na mieru v hodnote 20 Eur, viac info TU.

CENNÍK:
Energetický koučing v rozsahu 1,5 hod80 Eur
BALÍČEK 5 sedení 375 Eur
BALÍČEK 10 sedení700 Eur

Už po prvom sedení pocítite zmeny - niekto popisuje, že má jasnejšie v hlave, viac energie, viac motivácie, menej napätia a stresu. Na vybudovanie pevného energetického základu sa odporúča absolvovať 5 sedení s rozostupom 10 - 14 dní.

Nie je to tak, že sa očistíme a máte to navždy - aj sprchovať sa či umývať zuby si musíte pravidelne, aj doma keď upracete, nevydrží to naveky. No nebudete vždy potrebovať mňa či niekoho iného, aby vám pomohol. Techniky, ktoré si osvojíte, budete vedieť aj sami použiť, navyše, za tých pár týždňov sa výrazne posuniete vo svojich cieľoch, víziách a zámeroch.

Ing. Miroslava Atanasová
Certifikovaná lektorka, mentorka, ICF koučka, trénerka mindfulness, meditácie, vedenej relaxácie ai.
Má bohaté skúsenosti s koučingom, metódami OneBrain, uzdravenie cez vnútorné dieťa, práca s vyšším JA, vnútornou múdrosťou. Pri svojej práci využívam rôzne jemnohmotné techniky.

V oblasti osobného rozvoja sa pohybujem vyše 15 rokov a pri svojej práci využívam rôzne moderné nástroje, metódy a techniky, ktoré šikovne kombinujem podľa potrieb danej osoby.
Som autorkou tlačených kníh a eBookov pre deti i dospelých. Vyvtáram meditácie a afirmácie. Mám množstvo medzinárodne uznávaných certifikátov, ale najmä bohatých skúseností. Prácu s energiami už dlho využívam pri individuálnych sedeniach s klientami tak osobných, ako aj online.