Niečo z mojej tvorby pre deti

Keď sa venujete niečomu, čo vám ide od srdca, ruka v ruke s tým ide prilíliv kreativity. To sa stalo aj u mňa. K prebuniu mojej kreativity prispeli kurzy OneBrain, ktoré som v minulosti absolvovala. Odblokovaním stresu sa uvoľní množstvo tvorivej energie. ďalším spúšťačom boli moje dve deti. Materstvo prebudí kreativitu v mnohých ženách, a inak to nebolo ani u mňa... pustila do písania rozprávok, básničiek a divadelných hier pre deti.

Niečo z mojej tvorby pre deti:
•    Začala som divadelnými hrami v roku 2013: Zajac a loďka, Rozprávka o hviezde a Vodníkov dar, ktoré boli hrané vo viacerých ZUŠ-kách. Vytvorila som rozprávky pre účely Festivalu svetla Bratislava 2016, ktorý sa niesol v duchu rozprávok a legiend (Kvet života, Srdce Bratislavy, Dotkni sa hviezd, Čarovná harfa…).

•    Moja prvá publikovaná kniha bola dobrodružná knihu pre deti Sedem farieb dúhy spolu s Rozprávkovými meditáciami ako súčasť knižky. Náklad 1500 ks sa vypredal, a teraz je dostupná v elektronickej pododobe. Neskôr som ju preložila do bulharského jazyka. Pre deti som napísala aj Básničky z čarovnej studničky.
•   Mojou najnovšou novinkou, z ktorej mám veľkú radosť je knižka Rozprávky pre bábätká v brušku, ktorá len nedávno vyšla vo vydavateľstve Ikar.

Niečo z mojej tvorby pre dospelých

Moje písanie pre dospelých ide ruka v ruke s mojou prácou lektorky osobného rozvoja, mentorky a koučky. Aj keď v roku 2018 som získala ocenenie od Poľského kultúrneho inštitútu ako výherkyňa literárnej súťaže za krátku literárnu formu, oveľa viac sa zaoberám písaním motivačnej literatúry: Objav čaro vnútornej motivácie, Vyhorenie-šanca pre tvoj rast, Tajomstvo efektivity pri práci z domu, Cvičenia pre omladenie tváre i duše, Kúzlo ukryté v kvapke vody a Aktívne počúvanie ako kľúč k lepším vzťahom. Niektoré z nich nájdete v záložke eBooky.

Rozprávky pre bábätká v brušku

Milí priatelia, rada by som sa pochválila novinkou! Vydavateľstvo Ikar vydalo moju novú knižku Rozprávky pre bábätká v brušku.

Ak máte vo svojom okolí nejakú tehotnú mamičku, je to dobrý tip na darček. Okrem jemne ladených harmonických rozprávok verím, že poteší aj uvoľňujúcimi relaxáciami.
Vydavateľstvu Ikar ďakujem za dôveru! Pripájam aj knižný podcast z Knižného kompasu (k mojej knižke nájdete cca od 42. minúty): Apple podcasty alebo na Spotify.

Chcem vedieť viac

Elektronické khihy pre deti

Dobrodružný príbeh plný kúziel, zvratov a prekvapení vhodný pre deti vo veku 5-10 rokov. Viktória a Tobias pomáhajú Dúhovej víle zachrániť dúhový krištáľ a všetky farby sveta a  udržiavajú čitaľa v napätí až do konca. K tomu dostanete aj 5 rozprávkových meditácií, ktoré uvoľnia nahromadené starosti vášho dieťaťa, rozvíjajú jeho emočnú inteligenciu i fantáziu. Pomáhajú mu zbaviť sa bolesti či strachu a prehĺbiť vzťah medzi rodičom a dieťaťom.

E-kniha plná veselo spracovaných básničiek pre menšie i väčšie deti.
Chcete deti pripraviť na besiedku, recitačnú súťaž alebo potešiť starých rodičov? Básničiek nikdy nie je dosť!

Pri kúpe všetkých troch elektronických kníh môžete využiť zľavu 30%

Nezabudnuteľné chvíle som zažila na stretnutiach s detským čitateľom na školských besedách, autorských čítaniach či  kultúrnych podujatiach. Deti mávajú zaujímavé názory a zvedavé otázky. Mnohé sa mi pochválili, že by sa chceli stať spisovateľmi alebo ilustrátormi. Poradila som im - aby vždy, vždy, vždy ostali verní svojim snom. 

Svoju literárnu tvorbu pre deti som mala možnosť prezentovať na mnohých zaujímavých akciách, najčastejšie na knižnom veľtrhu Bibliotéka a Pedagogika v bratislavskej Inchebe.

Rozprávanie pre deti som vždy obohatila o veselú obrázkovú prezentáciu na tému "Ako sa rodí kniha". Deti tak mali možnosť vidieť celý proces vydania knihy - od nápadu až po jej tlačenú podobu.

Výstavy, veľtrhy, besedy sú skvelou príležitosťou stretnúť zaujímavých ľudí - čitateľov, iných autorov, ilustrátorov či vydavateľov. Je skvelé vzájomne si vymeniť skúsenosti či naše knihy.