Ste otvorení hojnosti života?

Hojnosť

Do akej miery ste otvorení hojnosti? Kto by netúžil po hojnosti zdravia, lásky, priateľov, zážitkov, peňazí, úrody, príležitostí, či čohokoľvek, čo má pre vás význam?

Čím to ale je, že to niekedy neprichádza, aj keď sa tak snažíme? Bude to takto celý život? Nemusí. Sme to totiž my sami, kto si kladieme prekážky v podobe strachov, blokov, predsudkov, pochybností, nerozhodnosti, pocitov viny… Ale tiež sme to my sami, kto máj schopnosť tieto prekážky aj rozpustiť. Ako ich teda rozpustiť?

Jednoducho: ako kocku ľadu

Skúste si len na okamih predstaviť, že tieto prekážky nemáte. Aspoň na zlomok sekundy pripustite, že sa skutočne môžu rozpustiť lusknutím prsta ako kocka ľadu na horúcom slnku.

A potom si predstavte, aké by bolo zažívať hojnosť toho, po čom túžite. Ako by ste sa pri tom cítili? Práve ten pocit je dôležitý, lebo to je to, čo v skutočnosti hľadáte. Čokoľvek to je, asi to má pre vás zmysel, inak by ste po tom netúžili. Vypnite hlavu a len sa s tou predstavou pohrajte…

Možno si teraz poviete, že to zľahčujem. Ale nie je to tak. Ja sama najlepšie viem, aké je náročné prebojovať sa cez niektoré svoje strachy a bloky… Nielenže som si tým sama prešla, ale aj svojich klientov vediem pri odblokovaní do ich najväčších pochybností, neistôt a strachov. Viem preto, že je to náročný proces. No dá sa to aj inak?

Ak nepripustíte možnosť, že to máte vo svojich rukách, a že to môže ísť aj ľahko, potom to ani nepôjde.

Nerada používam záporné výrazy tohto typu, no použila som to pre hlbšie uvedomenie. Má to svoj význam. Teraz tú vetu upravím:

Ak pripustíte možnosť, že to máte vo svojich rukách, a že to môže ísť aj ľahko, potom to pôjde.

Vnímate ten rozdiel? Nastavenie mysle urobí ozaj veľa. Aké by bolo rozpustiť prekážky, ktoré ste si vytvorili? Nikto to neurobí za vás. Skúste preto aspoň na okamih pripustiť, že sa to dá. A skúste si na chvíľku predstaviť, že ste to aj dokázali – pohrajte sa s predstavou, že sa vám to podarilo. Aký je to pocit? Nemusíte tomu veriť celý deň, týždeň či rok. Stačí pár sekúnd – pripustiť to a precítiť, aké by to bolo...

Heslo dňa: hravosť a ľahkosť

Tým, že túto možnosť pripustíte, posuniete svoje vedomie aspoň o máličko na novú úroveň. Rozšírite svoje pole možností. Pokojne sa potom vráťte k tomu starému. Ale nič vám nebráni, aby ste to vyskúšali znovu (… a znovu a znovu…). Dôležitá je hravosť, nie tlak.

Takýmito jemnými krokmi vytovríte vo svojom energetickom poli aspoň malý priestor pre to nové. Ľahúčko a elegantne. A už potom je na vás, či ho budete aj rozširovať. Čím viac priestoru, tým väčšie možnosti. Pomôcť si môžete afirmáciou: „Otváram sa hojnosti života a lásky.“

Tieto dni prajú energie našim pozitívnym zámerom, tak to využite. Nalaďte sa na svoje srdiečko ❤️ a dovoľte si pustiť k sebe viac toho, čom vám prinesie radostný a naplený život. Nezabúdajte na hravosť a ľahkosť. Veď čo má prísť, príde – vy tomu len vytvárate priestor. To čo nemá prísť, aj tak nepríde, a tiež je to v poriadku.

Takýtmo jemným a hravým prístupom sa otvárate novým možnostiam, Otvárate sa hojnosti života a lásky, pretože ak sú dvere zatvorené, len ťažko to k vám bude prúdiť. Kľúč od tých dvetí máte v rukách vy. Nemajte prehnané očakávania, ale všímajte si tie drobné rozdiely a synchronicity, ktoré začnú do vášho života vstupovať.

Ak hľadáte sprievodcu, ktorý vás nasmeruje na nastavenie mysle, ktoré bude pre vás prospešné a ukáže vám, ako pracovať so svojou energiou vo váš prospech, využite letnú ZĽAVU 50% na novinku energetický koučing.

Miroslava Atanasová
Sprevádzam druhých na ceste sebarozvoja, objavovania vlastnej sebahodnoty a vnútornej rovnováhy. Ako ICF koučka - energetický, mindfulness a motivačný koučing odkryjem váš skutočný potenciál a naučím vás pracovať s vlastnou energiou. Ako mentorka a lektorka osobného rozvoja vás prevediem svetom komunikačných, prezentačných a manažérsky zručností, pripravím vás na pohovor, naučím vás motivovať seba i druhých, zvládať stres či organizovať svoj čas. Pomocou metód OneBrain a vnútorné dieťa pomôžem uvoľniť emočné bloky, ktoré vám bránia v raste. Ak túžite po harmónii, na diaľku vás prevediem príjemnou relaxáciou, alebo vám vytvorím osobné afirmácie šité na mieru. Som autorka niekoľkých motivačných eBookov pre dospelých, no píšem a vediem kurzy aj pre deti - pre viac info nakuknite do môjho Okienka pre deti. V prípade, že vás zaujímajú témy osobného rozvoja, môžete sledovať moju FB stránku Sebarozvoj a osobný rozkvet, alebo si stiahnuť ZDARMA niečo z mojej ponuky na tomto webe.
 • Pozrite sa, čo mám pre vás na stiahnutie ZDARMA:
 • KOHERENCIA SRDCA A MYSLE


 • ESENCIA ÚSPECHU + AFIRMÁCIE • AFIRMÁCIE PRE DETI


 • Postup pri vypĺňaní formulárov:

  Zadaním svojho mena a e-mailovej adresy v ktoromkoľvek z formulárov vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a zaslaním daného produktu zdarma. Získate tiež možnosť dostávať novinky z oblasti sebarozvoja.

   

  Vaše osobné údaje (meno, e-mailová adresa) sú u mňa v bezpečí a moja spoločnosť Iskra Soft s.r.o., IČO: 47076151 ich bude na základe vášho súhlasu spracovávať podle zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.

   

  Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačítko ODHLÁSIŤ v každom zaslanom emaile.

 • Navštívte ma na Facebooku :)
 • Najnovšie články